>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja na bramki-test

P 1

patras

Użytkownik
fajnie że kombinujesz tyle tylko że większość tych kursów jest za niska by grać je jako single , jeśli zdecydujesz się na ako ( a pewnie to rozważasz) to zaczną się schody a jeśli dodasz do tego progresją...... to już będzie czyste szaleństwo. Z tego co obserwowałem podczas Twoich wcześniejszych testów to grałeś na gole umiarkowanych faworytów i poległeś szybko, grając ako na słabeuszy możesz przy odrobinie farta sporo zarobić .... oczywiście jeśli się w porę wycofasz bo na dłuższą metę to chyba nie da rady
No właśnie szukam jakiegoś sensownego rozwiązania.Jakoś tak się upieram na bramki.kiedyś puszczałem taśmy na 30-40 zdarzeń i celnośc wychodziła w granicach 70-85 %.Wiem ,kursy nie szaleją.Generalnie muszę zrobić jakieś założenia na jaką druzynę postawić i poświęcić temu więcej czasu niż 5 min na zrobienie kuponu tak jak w tym teście.Na razie testuję dwie całkiem inne progresję i jedynie coś tam posprawdzam z tymi kursami w tym temacie.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
ok sam jestem ciekaw....a co do taśm,stawiasz taśme na której masz ok 10 spotkań z kursem 1,40-1,50.A później grasz progresją na to ze taśma padnie (tylko zdarzenia czasowo trzeba dobrać).to rada dla tych którym padają taśmy
 
P 1

patras

Użytkownik
ok sam jestem ciekaw....a co do taśm,stawiasz taśme na której masz ok 10 spotkań z kursem 1,40-1,50.A później grasz progresją na to ze taśma padnie (tylko zdarzenia czasowo trzeba dobrać).to rada dla tych którym padają taśmy
rozwiń to co masz na myśli
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Witam ! Śledząc świat bukmacherki często zaglądam do naziemnych buków tam panuje klimat jest realna gotówka jest podatek 12% oraz dyskusje podobne jak tutaj.do czego zmierzam...coś trzeba tam zostawić to grałem taśme za 2 zł liczba zdarzeń ok 10 kursy na jedno ok 1,50.Nie trafiałem tych kuponów i o to chodziło w efekcie końcowym....Przeniosłem te praktyki do internetu lecz grałem 10 meczy z kursem ok 1,45-1,50 co dawał AKO ok 45-50 za 10 zł do wygrania wiemy ile.Przecież to padnie....ale nie na 100% .Teraz gram u innych buków progresją która ma obalić kupon za 10 zł.Stawkowanie 1,2,3,4,8,16,32,64,128,250.....max zysk ok 240 zł.max strata 8 zł.zależy na którym poziomie trafie.Jak na żadnym jestem na 0....w praktyce to daje zysk.
Można mieszać tutaj stawkami progresją itp.

później opisze modyfikacja która zapobiega spadkowi kursów czy odwołaniu spotkania.
 
P 1

patras

Użytkownik
Witam ! Śledząc świat bukmacherki często zaglądam do naziemnych buków tam panuje klimat jest realna gotówka jest podatek 12% oraz dyskusje podobne jak tutaj.do czego zmierzam...coś trzeba tam zostawić to grałem taśme za 2 zł liczba zdarzeń ok 10 kursy na jedno ok 1,50.Nie trafiałem tych kuponów i o to chodziło w efekcie końcowym....Przeniosłem te praktyki do internetu lecz grałem 10 meczy z kursem ok 1,45-1,50 co dawał AKO ok 45-50 za 10 zł do wygrania wiemy ile.Przecież to padnie....ale nie na 100% .Teraz gram u innych buków progresją która ma obalić kupon za 10 zł.Stawkowanie 1,2,3,4,8,16,32,64,128,250.....max zysk ok 240 zł.max strata 8 zł.zależy na którym poziomie trafie.Jak na żadnym jestem na 0....w praktyce to daje zysk.
Można mieszać tutaj stawkami progresją itp.
później opisze modyfikacja która zapobiega spadkowi kursów czy odwołaniu spotkania.
Musisz to konkretniej rozpisać ,dać jakieś przykłady.jakoś nie mogę tego pojąć
 
P 1

patras

Użytkownik
Wszystkie te które wypisałem prędzej z kursami z tamtych dni i dzisiaj dopisałem drużyny z reszty głównych lig.Same najwyższe kursy(fortuna). Jak znajdę chęć to może zaryzykuję trzecie podejście na nie faworytów,hmm.zobaczy się.
Hull - Cr.Paalce@1,57
Arsenal - Sothampton@1,57
West Ham - Chelsea@1,57
Cardiff - Man.Utd@1,6
Livorno - Juventus@1,99
Bologna - Inter@1,45
Milan - Genoa@1,84
Napoli - Parma@1,7
AS Roma - Cagliari@1,7
Nurnberg - Wolfsburg@1,32
Braunschweig - Freiburg@1,35
Zawisza - Widzew@1,45
Górnik - Podbeskidzie@1,57
Legia - Pogoń@1,6
Wisła - Korona@1,5
Ajaccio - Marseille@1,52
Reims - PSG@1,75
Nantes - Monaco@1,47
Lille - Toulouse@1,7
Lyon - Valenciennes@1,62
Montpellier - Guingamp@1,5
Rennes - Bordeaux@1,45
Sochaux - Bastia@1,42
Almeria - Real@1,54
Levante - Villareal@1,43
Atletico - Getafe@2,02
S.Sebastian - Celta V@1,53
Sevilla - Betis@1,46
Valladolid - Osasuna@1,45
 
P 1

patras

Użytkownik
Dobra zabrałem się za trzecie podejście.Głównym wyznacznikiem będzie H2H. czyli w ostatnich 5 meczach drużyna którą wybieram musi strzelić minimum 4 razy.pozycja w tabeli i forma też musi mieć znaczenie chociaż nie przeważające.selekcja będzie odbywała się z najwyższych kursów w danych ligach.dobra zaczynam.
#1
Stawka:30 - Kurs:2,10 - Wygrana:55,44
Nantes - Monaco @1,47
Levante - Villarreal @1,43
 
P 1

patras

Użytkownik
Wszystkie te które wypisałem prędzej z kursami z tamtych dni i dzisiaj dopisałem drużyny z reszty głównych lig.Same najwyższe kursy(fortuna). Jak znajdę chęć to może zaryzykuję trzecie podejście na nie faworytów,hmm.zobaczy się.
Hull - Cr.Paalce@1,57
Arsenal - Sothampton@1,57
West Ham - Chelsea@1,57
Cardiff - Man.Utd@1,6
Livorno - Juventus@1,99
Bologna - Inter@1,45
Milan - Genoa@1,84
Napoli - Parma@1,7

AS Roma - Cagliari@1,7
Nurnberg - Wolfsburg@1,32
Braunschweig - Freiburg@1,35

Zawisza - Widzew@1,45
Górnik - Podbeskidzie@1,57
Legia - Pogoń@1,6
Wisła - Korona@1,5
Ajaccio - Marseille@1,52
Reims - PSG@1,75
Nantes - Monaco@1,47
Lille - Toulouse@1,7
Lyon - Valenciennes@1,62
Montpellier - Guingamp@1,5
Rennes - Bordeaux@1,45
Sochaux - Bastia@1,42

Almeria - Real@1,54
Levante - Villareal@1,43
Atletico - Getafe@2,02
S.Sebastian - Celta V@1,53
Sevilla - Betis@1,46
Valladolid - Osasuna@1,45
Wchodzi jak widać pół na pół ciekawe.Wniosek jaki mi przychodzi do głowy to jakbyśmy wzieli te mniejsze kursy to pewnie celność byłaby podobna.Za tydzięn postaram się wrzucić też najwyższe kursy
 
P 1

patras

Użytkownik
#1

Stawka:30 - Kurs:2,10 - Wygrana:55,44

Nantes - Monaco @1,47
Levante - Villarreal @1,43[/
QUOTE]
#2
Stawka:50 - Kurs:2,69 - Wygrana:118,36
Dortmund - Napoli@1,37
Arsenal - Marseille@1,96
Ogólnie skończę ten test ,ale mam już trochę inny patent na bramki.na razie testuję go na kompie i niech tam się rozwija zobaczymy jak to wyjdzie.
 
Do góry Bottom