>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Progresja na 1/2 oraz 0/+1,5

M 0

marseb28

Użytkownik
Witam
Chciałbym zacząć grać progresja na brak remisów czyli 1/2 oraz na remisy powyżej 1 bramki czyli 0/+1,5.
Potrzebuje info na temat tego czy sa jakieś strony na których moglbym znaleźć w jakich ligach pada najwięcej lub najmniej remisów 0-0 czyli poniżej 1 bramki 0/-1,5.
Z góry dzięki za info.
 
K 0

kasterek102

Użytkownik
Granie progresją tak niskiego kursu na 1/2 czyli w okolicach 1.25 grozi natychmiastowym bankructwem stawka kolejnego nietrafione go typu musiała by być x10
 
M 0

marseb28

Użytkownik
Granie progresją tak niskiego kursu na 1/2 czyli w okolicach 1.25 grozi natychmiastowym bankructwem stawka kolejnego nietrafione go typu musiała by być x10
Post automatycznie złączony:

Są opcje 3 drogowe a meczy z kursami 1,4 i powyżej u niektórych bukmacherów na 1/2 przeciez wcale nie brakuje. A dodatkowo przy wyborze meczy z kursami 1,4 I powyżej na 1/2 to opcja remisu z powyżej 1 bramka czyli 0/+1,5 w tych samych meczach wynosi często 4,0 to dlaczego nie miałoby dość czesto się udawać?
 
Ostatnia edycja:
M 0

marseb28

Użytkownik
Chcesz grać to jako dwie oddzielne progresje równolegle czy jak bo nie rozumiem?
Do opcji 1/2 przy kursie ok 1,4 wiadomym jest iż muszę dodać max 2 zdarzenia najlepiej na over +1,5 z innych meczy z kursami ok 1,3.
Zysk w takiej sytuacji wygląda lepiej niż bym puscil tylko na same 2 overy +1,5.
Czy to rowniez jest bardzo bliska i szybka droga do całkowitego bankructwa?
Według moich obliczeń poziom 3 lub 4 mógłby należeć do rzadkości.
 
K 0

kasterek102

Użytkownik
Wtedy przy kuponie 1/2 masz ako złożone z trzech zdażeń a tu już prawdopodobieństwo wtopy jest spore moim zdaniem progresja na dwa osobne kupony może nieść duże ryzyko bankructwa i generować duże koszty, a co wtedy gdy np 8 razy nie trafisz remisu a a na kuponie z 1/2 koła razy nie sianie któryś z dołożonych typów można by to spróbować grać płaską stawką, a robiłeś wogule jakieś pruby tego systemu?
 
M 0

marseb28

Użytkownik
Do opcji 1/2 przy kursie ok 1,4 wiadomym jest iż muszę dodać max 2 zdarzenia najlepiej na over +1,5 z innych meczy z kursami ok 1,3.
Zysk w takiej sytuacji wygląda lepiej niż bym puscil tylko na same 2 overy +1,5.
Czy to rowniez jest bardzo bliska i szybka droga do całkowitego bankructwa?
Według moich obliczeń poziom 3 lub 4 mógłby należeć do rzadkości.
Dodatkowo chce zauważyć iż przy odpowiednich założeniach matematycznych tzn łącząc tutaj progresję że stawka płaską co jest możliwe oraz odpowiednim doborem kursow tak aby za każdym razem być minimum te 10 procent na plus przy maks 3 lub 4 poziomie dla nie wybrednych może byc całkiem dobrym wynikiem.
Post automatycznie złączony:

Wtedy przy kuponie 1/2 masz ako złożone z trzech zdażeń a tu już prawdopodobieństwo wtopy jest spore moim zdaniem progresja na dwa osobne kupony może nieść duże ryzyko bankructwa i generować duże koszty, a co wtedy gdy np 8 razy nie trafisz remisu a a na kuponie z 1/2 koła razy nie sianie któryś z dołożonych typów można by to spróbować grać płaską stawką, a robiłeś wogule jakieś pruby tego systemu?
Gdybym tych prób nie wykonał to nie wypisywać bym tutaj o tym iż poziom 3 lub 4 należał by do rzadkości.
Tak wiem iż grając tym sposobem moze się zdarzyć mi seria remisów na 0-0, ale jak wielka twoim zdaniem mogła by to być seria?
 
K 0

kasterek102

Użytkownik
Czyli mam rozumieć że grasz dwie równolegle progresje jedna z kursem około 4 i druga około 2.3 do jakiego progu doszedłeś na jednej i drugiej możesz mi jeszcze raz napisać jak grasz bo jakoś tego nie zrozumiałem do końca?
 
M 0

marseb28

Użytkownik
Czyli mam rozumieć że grasz dwie równolegle progresje jedna z kursem około 4 i druga około 2.3 do jakiego progu doszedłeś na jednej i drugiej możesz mi jeszcze raz napisać jak grasz bo jakoś tego nie zrozumiałem do końca?
Wybieram 2 mecze oczywiście kompletnie bez znaczenia jaka liga itd z ktorych to w OBYDWU na 1/2 mam kurs jak najwyższy czyli ok 1,4 oraz w tych samych 2 meczach kurs mam na 0/+1,5 ok 4,0 i wtedy tworze opcje 3 drogową odrzucając zawsze jeden remis w sumie bez znaczenia jaki a dlaczego remis ano dlatego iż ja opieram się na zależności iż w ok 60-70 procentach pada 1/2 i aby wyjść ok 30 procent na plus. Ot tak to wyglada.

Wiem że byłbym bardziej wiarygodny gdybym wrzucił tu zapis moich prób i obserwacji ale jednocześnie nie mam zamiaru do tego jak i innych sposobow nikogo przekonywać.
Post automatycznie złączony:

Wybieram 2 mecze oczywiście kompletnie bez znaczenia jaka liga itd z ktorych to w OBYDWU na 1/2 mam kurs jak najwyższy czyli ok 1,4 oraz w tych samych 2 meczach kurs mam na 0/+1,5 ok 4,0 i wtedy tworze opcje 3 drogową odrzucając zawsze jeden remis w sumie bez znaczenia jaki a dlaczego remis ano dlatego iż ja opieram się na zależności iż w ok 60-70 procentach pada 1/2 i aby wyjść ok 30 procent na plus. Ot tak to wyglada.

Wiem że byłbym bardziej wiarygodny gdybym wrzucił tu zapis moich prób i obserwacji ale jednocześnie nie mam zamiaru do tego jak i innych sposobow nikogo przekonywać.
Oczywiście jeśli przy tych wysokich kursach jak na 1/2 1,4 i na 0/+1,5 4,0 dodatkowo w meczach przeze mnie wybranych jedna z drużyn z tych mmeczy uzyskala ostatni wynik 0-0 to chyba nie muszę tłumaczyć jak bardzo podwyższa to szanse powodzenia takiego kuponiku.
 
radzio7 45

radzio7

Użytkownik
Cześć,

Nie wiem czy dobrze rozumiem ale obstawiasz :
Przykład rozpisu dla kursów które podałeś.

1 linia ( zespół x i y) 1,4x1,4 x 10(stawka) = 19,6 j
2 linia ( zespół x) 4,0 x 4,9(stawka) = 19,6 j
3 linia ( zespół y) 4,0 x 4,9(stawka) = 19,6 j
Koszt gry 19,8 j
Jak jedna linia siada to resztę kontynuujesz czy jak to wygląda ?
 
K 0

kasterek102

Użytkownik
Obojętnie która z Lini siadnie minus podatek to i tak mamy stratę, rozumiem że zarobek ma być na kolejnym progu progresji Lini i jeśli wkońcu progresja danej Lini siadnie na x progu to wracamy tą linią do stawki początkowej? a ta progresja dla pierwszej Lini jak myślicie ile może mieć progów gdy zdaży się czarna seria? I czy prowadzenie dwuch Lini progresją naraz bo jak rozumiem jak jedna linia siada to pozostałe dwie musimy zagrać progresją nie wygeneruje zbyt dużych kosztów?
 
Do góry Bottom