>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja-mój pewny system

Status
Zamknięty.
matii26 0

matii26

Użytkownik
Wydaje mi się że najlepszym bukiem będzie bwin. Na bet365 też jest tak opcja tylko przedział czasowy jest co 10 min.
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
Dzisja gralem valencie na bwin, straszny stres, bo dłuugo bramka nie padła a miałem pieniadze wyliczone do 75 minuty. Staralem sie grac np. over 0.5 od 60 minuty tak wyslac w 59:30, net zamulił - ale wysłałem. i w 60 minucie bramka ???? A bym byl gleboko w tyl.. a teraz do przodu, system niezly ;]
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Dokładnie masz rację, pisałem o tym wcześniej, ale wtedy jest ważne, że jeżeli padnie w tych pierwszych 15min bramka to powinniśmy odpuścić sobie już ten mecz, ponieważ dużo jest wyników jednobramkowych.
Wszystko pięknie, ale po 15 minutach kursy się chyba zmieniają na mniejsze jeżeli do 15min bramki jeszcze nie było? A co za tym idzie zysk mniejszy.
Trzeba by policzyć czy bardziej opłaca się grać od początku meczu z kursem ok. 3.0 czy po 15 minutach z mniejszym kursem :-?
od razu piszę że nie jestem pewien czy kursy się zmieniają aż tak znacznie w trakcie meczu :-|
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
A co powiecie na taki typ :
Rzut rożny między 31 a 40 minutą ? Tak 1.35 Nie 2.80
Oczywiście na NIE , tylko trzeba by zobaczyć średnią rożnych w meczu itp . niestety takowej strony nie znam z tak dogłębnymi statystykami ;P Ale może się opłaca ? ????
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Dzisja gralem valencie na bwin, straszny stres, bo dłuugo bramka nie padła a miałem pieniadze wyliczone do 75 minuty. Staralem sie grac np. over 0.5 od 60 minuty tak wyslac w 59:30, net zamulił - ale wysłałem. i w 60 minucie bramka ???? A bym byl gleboko w tyl.. a teraz do przodu, system niezly ;]
1 mecz Ci wszedl i to ledwo i juz piszesz ze system dobry.
 
B 0

byczydzien1

Użytkownik
tylko jedna rzecz, bwin niedawałby do grania &quot;takiej opłacalnej&quot; progresji, która się aż tak rzuca w oczy i na której dałoby rade zarobić.

a nawet jeśliby dał to by szybko zlikwidował jakby im to przynosiło straty.
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
No jeden mecz wszedl za real kase, a tak to probowalem grac na papierze, owszem zaluje ze nie za pieniadze wiec cos w tym jestem zreszta.. kazdy gra wedlug wlasnego upodobania
 
B 4

bongo84

Użytkownik
ok. Rozumiem to. Ale nie pisze dlatego, ze Ci zle zycze, a wrecz przeciwnie. I powiem Ci, ze progresja jest dobra na jakis czas. Ale grając nią caly czas predzej czy pozniej prowadzi do bankrutctwa.
 
T 0

tolider

Użytkownik
Do Administratorów!!!!
Proszę o zamknięcie tematu i wykasowanie mojego konta z forum. System się nie powiódł - przepraszam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom