>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja - kurs ~2.0

michal95 10

michal95

Użytkownik
Real Madryt B v CD Alaves 2.10 (live 28&#39; 0:0) ✅
Stawka: 5 zł

Na drugiej linii Atletico Madryt o 19:00 (kurs 2.10), bo podany wyżej typ raczej średni.

Wygrana: 10,50 zł
Bilans: ✅ 1416,83 zł
 
michal95 10

michal95

Użytkownik
Nie limitują mnie póki co. Pewnie dlatego, że aż tak dużo nie wygrywam.
Węgry
Ujpest v Kecskemeti TE 2.25
Stawka: 30 zł
 
W 11

wojjtas

Użytkownik
Wczoraj zapoznałem się z tym tematem i niesamowicie mi się spodobał. Czytałem cały wieczór o tym, myślałem pół nocy i cały dzień i postanowiłem wejść w to. Będę grał na kursach 1,90-2,30, na razie 6 stopni i dość niskie stawki (z racji na niezbyt duży kapitał) : 2zł / 5 / 12 / 28 / 60 / 130. Planuję też coś takiego, że przy pierwszym, drugim stopniu kursy będą około 2,20-2,30, natomiast na kolejnych stopniach coraz niższe. Mam kilka pytań:
1. W wielu miejscach przeczytałem, że progresja jest ryzykowna. Nie wiem co o tym sądzić. Przy kursie około 2,0 prawdopodobieństwo to 50%, natomiast kurs 2,0 i dobra analiza to wg mnie około 60% na trafienie któregoś z kuponów. Zakładając te 60% i 6 stopni. Szansa na nietrafienie żadnego według ukochanej matematyki to 0,4%. Co sądzicie o ryzykowności tej progresji?
2. Jeśli kurs 2,0 to wg Was lepiej single, deble (np.1,4*1,45), czy treble (np.1,25*1,25*1,3)?
3. Co z wieloma liniami? Bo na przykład gdy w sobotę o 15:30 jest kilka meczy Bundesligi, o 16 wiele meczy Premiership, Ekstraklasa i dochodzą jeszcze inne, to aż kusi, żeby więcej zakładów postawić ????
4. Co, gdy nic się nie dzieje? Na przykład ten tydzień jest niesamowicie nudny sportowo. Do tej pory nie grając żadnym systemem obstawiałem tylko to, na czym się naprawdę znałem. Czy w progresji można (czy warto) wg Was postawić jakiś zakład, co do którego nie jest się przekonanym?
Założyłem sobie już arkusz w excelu, będę wszystko notował, bo lubię wiedzieć jak sobie radzę ???? Co jakiś czas będę dawał tutaj info jak mi idzie ????
 
D 28

dawidp

Użytkownik
Wczoraj zapoznałem się z tym tematem i niesamowicie mi się spodobał. Czytałem cały wieczór o tym, myślałem pół nocy i cały dzień i postanowiłem wejść w to. Będę grał na kursach 1,90-2,30, na razie 6 stopni i dość niskie stawki (z racji na niezbyt duży kapitał) : 2zł / 5 / 12 / 28 / 60 / 130. Planuję też coś takiego, że przy pierwszym, drugim stopniu kursy będą około 2,20-2,30, natomiast na kolejnych stopniach coraz niższe. Mam kilka pytań:

1. W wielu miejscach przeczytałem, że progresja jest ryzykowna. Nie wiem co o tym sądzić. Przy kursie około 2,0 prawdopodobieństwo to 50%, natomiast kurs 2,0 i dobra analiza to wg mnie około 60% na trafienie któregoś z kuponów. Zakładając te 60% i 6 stopni. Szansa na nietrafienie żadnego według ukochanej matematyki to 0,4%. Co sądzicie o ryzykowności tej progresji?

2. Jeśli kurs 2,0 to wg Was lepiej single, deble (np.1,4*1,45), czy treble (np.1,25*1,25*1,3)?

3. Co z wieloma liniami? Bo na przykład gdy w sobotę o 15:30 jest kilka meczy Bundesligi, o 16 wiele meczy Premiership, Ekstraklasa i dochodzą jeszcze inne, to aż kusi, żeby więcej zakładów postawić ????

4. Co, gdy nic się nie dzieje? Na przykład ten tydzień jest niesamowicie nudny sportowo. Do tej pory nie grając żadnym systemem obstawiałem tylko to, na czym się naprawdę znałem. Czy w progresji można (czy warto) wg Was postawić jakiś zakład, co do którego nie jest się przekonanym?

Założyłem sobie już arkusz w excelu, będę wszystko notował, bo lubię wiedzieć jak sobie radzę ???? Co jakiś czas będę dawał tutaj info jak mi idzie ????
Jeżeli zdarzenie jest 3 drogowe 1x2 to nie masz 50% na wygrana tylko jakieś 33...
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
1. W wielu miejscach przeczytałem, że progresja jest ryzykowna. Nie wiem co o tym sądzić. Przy kursie około 2,0 prawdopodobieństwo to 50%, natomiast kurs 2,0 i dobra analiza to wg mnie około 60% na trafienie któregoś z kuponów. Zakładając te 60% i 6 stopni. Szansa na nietrafienie żadnego według ukochanej matematyki to 0,4%. Co sądzicie o ryzykowności tej progresji?
Poco Ci progresja przy skuteczności 60% dla 2.00? Graj płaską stawką i będziesz zarabiał.
a tu przykład jak może zakończyć się progresja. (tak na ochłodę, bo widać że bardzo się napaliłeś)
http://forum.bukmacherskie.com/f18/zdzisu-wraca-czyli-football-lay-system-za-gruba-kase-85254-40.html
 
W 11

wojjtas

Użytkownik
Jeżeli zdarzenie jest 3 drogowe 1x2 to nie masz 50% na wygrana tylko jakieś 33...
Gra Barcelona z Podbeskidziem. Teoretycznie może wygrać Barca, może paść remis, albo wygrać Podbeskidzie. Barcelona w tym meczu ma 33% szans na wygraną?
 
G 0

gofi7

Użytkownik
Gra Barcelona z Podbeskidziem. Teoretycznie może wygrać Barca, może paść remis, albo wygrać Podbeskidzie. Barcelona w tym meczu ma 33% szans na wygraną?
Oczywiście, że więcej niż 33%, ale równie oczywiste jest, że żaden bukmacher nie wystawi na zwycięstwo Barcelony kursu 2.00... a mecze po takim kursie to trochę loteria, wydaje mi się więc, że takim systemem dałoby się coś ugrać ale tylko pod warunkiem jego modyfikacji, czyli - gdybyś zmniejszył ilość progów zwiększając jednocześnie stawki i prowadząc większą ilość linii niwelujących ewentualne straty.

Progresja jest ok, gdy jest poparta analizą i graniem na kilka drużyn, które śledzisz, ale wtedy jest mało efektywna - ale coś za coś. :razz:
 
L 14

lsz

Użytkownik
.Gdy planujesz 6 etapów to masz ok. 98% szans na trafienie. Niby to dużo i większość razy trafisz, ale zawsze istnieje ryzyko, że przejdzie do wyższego etapu, a wtedy możesz stracić wszystko co wcześniej zarobiłeś i jeszcze wyjść na minus. A na wyższych etapach progresja jest mocno stresująca, oczywiście jeśli dobrze dobierzesz typy. to ryzyko minimalizujesz, ale nigdy nie będzie całkowicie wyeliminowane.
 
W 11

wojjtas

Użytkownik
.Gdy planujesz 6 etapów to masz ok. 98% szans na trafienie.
Zakładając prawdopodobieństwo trafienia 50% na 6 etapach z rachunku prawdopodobieństwa wychodzi 98,5% ???? . Ja założyłem 60%, wtedy prawdopodobieństwo wynosi 99,6% ale to tylko założenie, zobaczymy jak będzie ????
Ponawiam pytanie (już nie konkretnie dotyczące progresji, tylko tak ogólnie):
Jeśli kurs 2,0 to wg Was lepiej single, deble (np.1,4*1,45), czy treble (np.1,25*1,25*1,3)?
 
Do góry Bottom