>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja - kurs ~2.0

michal95 10

michal95

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich. Może najpierw krótko o sobie- Nazywam się Michał, od 3 miesięcy cieszę się dorosłością i mniej więcej od tego czasu gram w zakładach bukmacherskich.
To forum obserwuję od jakiegoś miesiąca, kiedy to zacząłem szperać w poszukiwaniu systemu dla siebie. Zainteresowała mnie progresja na remisy, temat &quot;PanaTomka&quot;. Jednak główną wadą dla mnie są zbyt duże odstępy między ligowymi meczami. Dodatkowo często pojawia się wątek &quot;czarnej serii&quot;.
Do rzeczy. Wymyśliłem własny sposób na progresję. Jest on prosty, dziwi mnie, że nie został tu jeszcze przez nikogo opisany.
Ja opieram się na piłce nożnej. Gdy drużyna ma kurs na zwycięstwo 2.00, to jest ona lekkim faworytem ( kurs na zwycięstwo przeciwnika to ~3.50 ).
Ustaliłem sobie stawkowanie:
1. 1j - wygrana +1j
2. 3j - wygrana +2j
3. 9j - wygrana +5j
4. 27j - wygrana +14j
5. 81j - wygrana +41j
6. 243j - wygrana +122j
Co w moim przypadku wygląda:
1. 5zł ( +5zł )
2. 15 zł ( +10zł )
3. 45 zł ( +25zł )
4. 135 zł ( +70zł )
5. 405 zł ( +205zł )
6. 1215 zł ( +610zł )
Na etapie 6 łączny wkład wynosi 1820zł, taki budżet mi osobiście odpowiada.
Drużyna będąca lekkim faworytem, dokładając opcję remisu, ma powiedzmy 50% szans na wygraną. Z matematycznego punktu widzenia szansa na to, że nie uda się trafić przez 6 etapów wynosi 1 do 64.
Dodatkowo są w internecie strony, które pomagają określić gdzie pojawia się kurs od 2.0 do 2.3, a jest zawyżony - co zdecydowanie jeszcze pomniejsza % szans na 6-krotną porażkę.
Można również łączyć zdarzenia (np. 1.4*1,45 ; 1,6*1,3 ; 1,7*1,2 ). Jednak nie radzę więcej niż dwóch - zdecydowanie zwiększa to szansę na &quot;wpadkę&quot; którejś z drużyn.
Pod tematem będę wpisywał swoje typy i określał obecny bilans. Gram w Bet365.
Jestem otwarty na opinie. Pozdrawiam;)
Typ trwający obecnie:
Shamrock Rovers v Drogheda United kurs 1.75 ✅
FC Porto v Guimaraes kurs 1.16 ✅
Stawka: 5 zł
Wygrana: 10,21zł
Bilans: ✅ 5,21zł


Korea Południowa
Daejon Citizen v Gangwon FC kurs 2.10 ⛔
Stawka: 5 zł
Wygrana: 0 zł
Bilans: ✅ 0,21zł
 
L 14

lsz

Użytkownik
Sam zacząłem jakiś czas temu interesować się trochę podobnym system i przy dobrym doborze typów wydaje mi się to być pójściem w dobrym kierunku.
 
michal95 10

michal95

Użytkownik
Rano postawiłem, ale nie zdążyłem napisać na forum.
Chainat FC v Bangkok United 1.90 ✅
Polonia Warszawa U19 v AP ŁKS Łódź U19 1.12 ✅
Stawka: 15 zł
Wygrana: 31,92zł
Bilans: ✅ 17,13zł

Kolejny kupon
SV Ried v SV Grodig 2.00 ✅
Stawka: 5zł
Wygrana: 10 zł
Bilans: ✅ 22,13zł
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Dodatkowo są w internecie strony, które pomagają określić gdzie pojawia się kurs od 2.0 do 2.3, a jest zawyżony - co zdecydowanie jeszcze pomniejsza % szans na 6-krotną porażkę.
Możesz podać link do tej strony/stron?
 
michal95 10

michal95

Użytkownik
Okej, wyślę zaraz we wiadomości.
Kolejny kupon
Windsor Stars v Brampton United 2.05 ⛔
Stawka: 5 zł
Wygrana: 0zł
Bilans: ✅ 17,13zł

//Edit: Jeśli Pan może- proszę o e-mail. Nie mam jeszcze 10 postów na forum więc nie mogę wysyłać wiadomości.
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Okej, wyślę zaraz we wiadomości.

Kolejny kupon
Windsor Stars v Brampton United 2.05
Stawka: 5 zł


//Edit: Jeśli Pan może- proszę o e-mail. Nie mam jeszcze 10 postów na forum więc nie mogę wysyłać wiadomości.
A to jakiś*super tajny link, że nie możesz go wrzucić*tutaj? ????
 
michal95 10

michal95

Użytkownik
Nic tajnego, po prostu nie chciałem publicznie go tutaj udostępniać, ze względu na to, że jesteśmy na forum o tematyce bukmacherskiej. Osobiście używam strony prosoccer.gr i póki co nie narzekam.

Turyn v Juventus 1.50 ✅
Ranheim v Follo 1.36 ✅
Stawka: 15 zł
Wygrana: 30,68 zł
Bilans: ✅ 32,81 zł
 
S 49

slon89

Użytkownik
Mam pytanie do autora, dlaczego Pana progresja jest lepsza niż inne? Mała liczba progów, agresywne stawkowanie wiadomo że w dłuższej perspektywie będzie seria porażek większą niż założone progi.
 
michal95 10

michal95

Użytkownik
Według mnie jest lepsza niż inne, ponieważ każda progresja nie poparta wcześniejszymi analizami meczów zagrożona jest &quot;czarną serią&quot;. U mnie- im wyższy etap, tym analiza bardziej wnikliwa.
Założonych progów mam 6. Jeżeli ktoś woli zarabiać wolniej, lecz bezpieczniej może obniżyć stawkowanie i dodać więcej progów. Zawsze istnieje możliwość grania &quot;na odzyskanie wkładu&quot;. Wystarczy do tego kurs 1,5. Można przykładowo grać tak od progu 5.
Może podam przykład. Kowalski gra tym sposobem progresji, jednak ma 7 etapów, ponieważ ustala stawkowanie 2,50; 5; 15; 45; 135; 405; 1215. Przez 4 pierwsze etapy nie udaje mu się trafić w lekkiego faworyta z kursem 2,0 (wkład łączny 67,50).
3 ostatnie etapy gra na odzyskanie- kurs 1,5 ( to już dosyć mocny faworyt ).
Wygrana etap 5= 135*1,5-135-45-15-5-2,5=0
Wygrana etap 6= 405*1,5-405-135-45-15-5-2,5=0
Wygrana etap 7= 1215*1,5-1215-405-135-45-15-5-2,5=0
Robiąc analizy nie trafić najpierw 4 razy w lekkiego faworyta, a potem 3 razy w dosyć mocnego faworyta- ryzyko wg mnie naprawdę niskie. To jest oczywiście moja opinia i propozycja na grę. Kto uważa inaczej niech gra na jaki tylko sposób chce ????
Argentyna
Atlético Tucumán v CA Aldosivi 1.66 ✅
Wenezuela
Caracas v Estudiantes 1.25 ⛔
Stawka: 15 zł
Wygrana: 0 zł
Bilans: ✅ 12,81 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 16

pantomek

Użytkownik
Poczytałem sobie Twój temat ponownie, trochę popatrzyłem w mecze, stawkowanie i wychodzi mi na to, że Twój sposób jest naprawdę sensowny. Dużo, dużo mniejsze szanse na czarne serie niż w remisach, bo nie gramy &quot;na pałę&quot; tylko lekkimi lub większymi faworytami.

A 10 razy się tak nie powinniśmy pomylić ????

Póki co jedyna wada, jaką widzę to znacznie większa czasochłonność, bo codziennie trzeba siedzieć, patrzeć w to prosoccer.gr i analizować, wybierać, etc. Poza tym wygląda naprawdę bardzo obiecująco.

Pytanie:
Czy selekcjonujesz spotkania z prosoccer.gr w jakiś konkretny sposób? Czy wybierasz te z kursem ~2.0 i najwyższą wyliczoną tam szansą na wygraną?
 
michal95 10

michal95

Użytkownik
Prawdę mówiąc póki co przy dosyć niskich stawkach do 50 zł po prostu szukam zbliżającego się meczu, najlepiej z kursem 2.00-2.30, który jest przez nich wysoko &quot;oceniony&quot; (minimalnie 60), a następnie porównuję to z tabelą i formą z ostatnich meczów. Jeżeli nic mnie nie satysfakcjonuje- szukam niższych kursów i je łączę.
GrzesiX- nie jest on oznaczony. Na lewo od podanych kursów jest ustalone przez nich prawdopodobieństwo takiego rezultatu. Szukam wysokiego prawdopodobieństwa przy odpowiadającym mi kursie.
Seattle Sounders FC v New York Red Bulls 1.65 ⛔
Lokomotiv Moskwa v Tom Tomsk 1.30
Stawka: 45zł
Wygrana: 0 zł
Bilans: ⛔ 32,19
 
henry 83

henry

Użytkownik
Nie ma się co oszukiwać, jeśli występuje szansa czarnej serii to taka seria przy odpowiednio wielkiej próbie musi się zdarzyć i jedyne co mogą zrobić nasze analizy, to odwlec ją w czasie. Kwestia tylko czy nasz kapitał wzrośnie na tyle, żeby sobie na na taki zły okres pozwolić. Z chęcią zobaczę jak sytuacja się rozwinie ;) Powodzenia
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Ponieważ mam plan, żeby zamykać moją standardową progresję, to szukam innych ciekawych podejść i jednym z nich, które teraz testuję na sucho jest właśnie podejście kolegi Michal95. Na razie zacząłem dwie równoległe progresje ze stawkowaniem od 100j i mnozeniem x3 na kolejnych poziomach. Stawkowanie jest wysokie, bo 1. Chciałbym miec sensowne zyski w miarę regularnie, 2. Chce zobaczyć ile kapitały takie progresje mogą wymagać.
 
michal95 10

michal95

Użytkownik
No już zrobiło się ciekawie. 2 etapy do końca. Myślę, że jeżeli dzisiaj nie wejdzie to ostatni etap zagram na zwrot gotówki z kursem 1,5. Na razie tak asekuracyjnie.
Potem postaram się jeszcze system dopracować i zwiększyć ilość etapów, nawet kosztem trochę mniejszych zysków.
Zenit St Petersburg v FK Austria Vienna 1.25 ⛔
Steaua Bukareszt v Chelsea 1.80 ✅
Stawka: 405 zł
Wygrana: 0 zł
Bilans: ⛔ 572,19 zł
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mało stopni - 6. czasem przychodza tak czerwone serię, że możesz sie rozczarować. bezpieczniejsza jest progresja ze stawkowaniem 5 10 20 40 80 160 320 640 1280 i tu masz na to 9 stopni o 3 wiecej...
 
michal95 10

michal95

Użytkownik
dawczan- przy takim stawkowaniu na każdym etapie zysk wynosi 5 zł. Liczę na coś więcej.
Zenit czerwona kartka i remis, eh.
Wszystko albo nic. Wierzę w Chelsea.
Steaua Bukareszt v Chelsea 1.70 ✅
Borussia Dortmund v Marsylia 1.30 ✅
Stawka: 1215 zł
Wygrana: 2685,15zł
Bilans: ✅ 897,96 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom