>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Progresja kurs 1,90 - 2,30

W 11

wojjtas

Użytkownik
Po świętach wracam do gry ???? Obstawiłem trochę meczy ligi angielskiej i tak oto bilans ✅15 zł.
Kolejne typy:
-Houston Rockets @ Oklahoma City Thunder 1,55 ✅
Stawka : 5 zł
Bałem się zagrać z handi dla OKC, bo jeden z lepszych rozgrywających na świecie Russel Westbrook ma kontuzję i nie wiadomo jak sobie Thunder poradzą, dlatego bezpiecznie ????
-James Duckworth v Jarkko Nieminen 0:2 1,83 ✅
Stawka : 5 zł
Niestety dwie progresji mi weszły na 2. poziom, więc takie stawkowanie
 
W 11

wojjtas

Użytkownik
w noc mi powchodziły typy, w dzień trochę pograłem tenisa ze zmiennym szczęściem, bilans ✅22zł, po raz kolejny mam dwie progresje na 2. poziomie
Typy na noc to znowu tenis:
Adrian Mannarino v Jeremy Chardy 0:2 2,37 ✅

Feliciano Lopez v Mikhail Kukushkin 2:0 2,62 ✅
Stawka dla obydwu to 5zł ????
 
W 11

wojjtas

Użytkownik
W nocy mi wszedł tenis ???? bilans ✅36zł
jak tylko wstałem to zagrałem
Hewitt vs. Kokkinakis 2:0 1,72 ✅
Obecnie mi leci:
Roger-Vasselin vs. Ramos 2:0 1,90 (póki co mój faworyt prowadzi w pierwszym secie z przewagą przełamania)
A oto kolejne typy na dzisiejszy dzień:
Garcia-Lopez vs. Nedovyesov 2:0 2,25
Granollers vs. Albot 2:0 1,80
Gulbis vs. Evans 2:0 1,61
Dodig vs. Brown 2:0 2,00
 
G 0

greg81x

Użytkownik
Hej, Mam pytanie,
Też od niedawna gram tylko na bet at home, głównie piłka nożna, trochę tenis i hokej.
W sumie skusiłem się na grę systemem 2/3 głównie ale z tego co widzę to średnio jest to opłacalne kiedy trafisz wszystko jest ok , w przeciwnym wypadku....przelicznik lipny. Błędem jaki popełniłem grając były małe przeliczniki nawet 1,1 ale widzę że to nie opłacalne bo i takie coś nieraz nie wchodzi. O dziwo dużo weszło ostatnio z moich typowań, (2/3 trochę zawiódł mnie manchester united :p) ale że to początek to obstawiam za małe kwoty. Niewiele wpłaciłem więc mam nadzieje że jakoś się odbiję i zagram progresywnie. Dzisiaj dla sprawdzenia obstawiłem ligi typu Arabia Saudyjska, szkockie ???? ryzykowne ale o dziwo powchodziło nawet , przy większej ilości jest duży przelicznik ale przy 3 wiadomo.... kombinacje lepsze ale system bezpieczniejszy. A skąd myśl o grze progresywnej? Czy częściej to wchodzi?
 
W 11

wojjtas

Użytkownik
Gra progresywna dlatego, że przy skuteczności około 50% i kursach około 1,80-1,90 byłbym do tyłu. Tutaj, jeśli mam 7 progów, prawdopodobieństwo przegrania całości kapitału wynosi niespełna 1%.
Jeśli grasz 2/3 i nawet przy 2 trafionych chcesz być do przodu to musisz grać typy powyżej 1,70. Możesz zagrać też np 1,30 ; 2,40 ; 2,40. Chodzi o to, aby iloczyn każdych dwóch kursów był większy niż 3. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom