>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Progresja by Serj Tankian

serj-tankian 0

serj-tankian

Użytkownik
Witam,

99,9% grających u buka doskonale wie co to jest progresja, więc nie ma sensu się na ten temat rozpisywać. Ponieważ brak czasu nie pozwala mi na śledzenie bieżących wydarzeń w świecie sportowym, a co za tym idzie na codzienne analizy, postanowiłem zacząć grać progresją na remisy. Nie trzeba tu za dużo myśleć, a raczej śledzić poszczególne serie i w odpowiednim momencie zaatakować. Tak będzie wyglądał sposób stawkowania: 2zł - 2zł - 4zł - 8zł - 12zł - 16zł - ... Jak widać nic nowego nie wymyśliłem, jednak grający progresją może temat zainteresuje. Oczywiście wszelkie komentarze, zarówno pozytywne jak i negatywne - mile widziane.

Pozdrawiam
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Skoro komentarz negatywny mile widziany:-D. Nie no ale serio to nie bardzo rozumiem sensu zakładania nowego wątku, na forum o progresji jest już dużo powiedziane wystarczy poczytać, komentarzy również jest mnóstwo. Każdy ma na ten temat własne zdanie a ja mam tylko takie że ryzyko jest strasznie duże i tak naprawdę progresja ma mało wspólnego z profesjonalną bukmacherką a więcej z hazardem. Nie wiem czy planujesz w tym temacie jakieś testy ,czy mamy komentować Twój wybór systemu. Jeśli nie masz typów to poszukaj ich, bierz je od innych uczestników forum, którzy na sporcie się znają i uciekaj od progresji takie jest moje zdanie Pzdr.
 
serj-tankian 0

serj-tankian

Użytkownik
Hej tomeks91 ;)

Tak, zgadza się, na forum jak i w wielu miejscach w necie jest mnóstwo informacji na temat progresji i nie zamierzam dokładać tu kolejnego źródła wiedzy na ten temat. Będę tu przedstawiał swoje typy oraz statystyki z seriami z poszczególnych lig europejskich, a od września wezmę pod uwagę także hokej. Tak więc jeśli komuś nie chce się prowadzić samemu tego wszystkiego, to ten temat ma temu służyć. A co do sensu grania progresją to - wiem wiem - zdania są podzielone, jednak to już temat na długie zimowe wieczory ;)

Dzięki za komentarz!
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Witam
Ja podobnie jak tomeks91 uważam, że progresja może mieć tylko jedno zakończenie...strata kasy. Kiedyś byłem nią zafascynowany, gdy jako 15-tek chodziłem się do sts&#39;a z kumplami postawić tasiemca za 2 zł. I wtedy przeczytałem o 100 % systemie na remisy. I w ten oto sposób straciłem około 400 zł(1 krok-2zł).

Może ci się poszczęści i trochę wygrasz:-D ale jeśli zamierzasz grać tak cały czas to marnie widzę twój kapitał.Powodzenia
 
serj-tankian 0

serj-tankian

Użytkownik
Przejrzałem ostatnie dwa sezony szwedzkiej Allsvenskan i oto najdłuższe serie bez remisu poszczególnych drużyn:

2007

Hammarby - 17
Kalmar - 13
Elfsborg - 10
Trelleborg - 10
AIK - 9
IFK Göteborg - 8
Örebro - 7
Helsingborg - 6
Malmö - 6
Gefle - 6
GAIS - 6
Brommapojkarna - 6
Djurgården - 5
Halmstad - 5

2008

Elfsborg - 14
Gefle - 12
Kalmar - 11
Helsingborg - 11
Halmstad - 10
Ljungskile - 8
Örebro - 7
Djurgården - 7
Norrköping - 7
IFK Göteborg - 6
AIK - 6
Hammarby - 6
Sundsvall - 6
Malmö - 5
Trelleborg - 5
GAIS - 4

A oto serie obecnego sezonu (wliczając już dzisiejsze spotkania):

2009

Helsingborg - 6
Trelleborg - 6
Hammarby - 4
Kalmar - 4
Elfsborg - 3
Djurgården - 3
Örebro - 2
Häcken - 2
IFK Göteborg - 2
Brommapojkarna - 1
Örgryte - 1
Gefle - 1
GAIS - 0
Halmstad - 0
Malmö - 0
AIK - 0

Jak widać najdłużej bez remisu są Helsingborg i Trelleborg, ale seria wynosi 6 i trzeba się wstrzymać z jakimkolwiek szukaniem kasy na północy. Jako że to dopiero początek tematu, zamieściłem wszystko na forum, jednak w przyszłości jeśli ktoś byłby zainteresowany jakimiś statystykami to proszę na priv. Wszystkiego tu pisać nie ma sensu, aby nie zrobił się śmietnik. Prowadzę statystyki na papierku i w razie czego zawsze udostępnię. Zabieram się za przeglądanie innych lig i gdy zauważę długą serię bez remisu - zaczynamy zabawę.
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Serj, nie musisz prowadzić statystyk na papierku, masz strony takie jak soccervista, gdzie masz wszystkie staty i serie aktualizowane.:spokodfhgfh:
O progresji jako formie gry nie piszę, natomiast zysku na pewno nie szukałbym w obstawianiu remisów, nie ważne jakim systemem. Swego czasu analizowałem kilkanaście sezonów w ligach skandynawskich, pod koniec sezonu wynikało, że średnio buki największa marżę nakładały właśnie na remisy.
pozdro
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
deniak doprawdy? Akurat kursy na remisy u buka gdzie grałem (betclick) były zawsze powyżej 3 często powyżej 3,5.
Sam grałem tego typu progresją i zrobiłem +1300 na kapitale po czym wycofałem kasę. Progresja taka jest względnie dobra ale muszą być spełnione przynajmniej 2 warunki
1. Masz kapitał około 5tys.
2. Umiesz się wycofać po zrealizowaniu zadowalającego Cię zysku, gdyż na dłuższą metę zawsze będzie wtopa.
I jeszcze coś co kiedyś ładnie wyjaśnił kolega ghs. W/g mnie nie opłaca się grać progresji remisowej na jedną drużynę (patrz procent remisów w ligach i graj te o najwyższym). Żadna drużyna nie gra na remis więc to, że w 20 spotkaniach nie padł remis w żadnym wypadku nie zwiększa szans ma to, że remis padnie w kolejnym spotkaniu.
 
djkg6 0

djkg6

Użytkownik
I jeszcze coś co kiedyś ładnie wyjaśnił kolega ghs. W/g mnie nie opłaca się grać progresji remisowej na jedną drużynę (patrz procent remisów w ligach i graj te o najwyższym). Żadna drużyna nie gra na remis więc to, że w 20 spotkaniach nie padł remis w żadnym wypadku nie zwiększa szans ma to, że remis padnie w kolejnym spotkaniu.
a ty jak grałeś?? analizowałeś w jakim meczu powinien paść remis czy jak?
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
djkg6 analiza to za duże słowo. Po prostu grałem %kapitału/wysokości kursu
Przy niskich stawkach preferowałem grę na wyższym kursie i vice versa.
Na 10 poziomie np: grałem po kursie &lt;3 a na 11 tylko za zwrot i tyle.
Większe prawdopodobieństwo remisu jest gdy grają dwie równe drużyny i na tym cała analiza się kończy.
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
detmold, doprawdy. Remisy padały rzadziej niż wynikało to z proponowanych przez buki kursów. Jak ktoś nie wie co to oznacza w praktyce, polecam tematy podklejone. Tyle ode mnie, każdy gra jak lubi.
 
Do góry Bottom