>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja "10 minut"

S 0

spokoziom23

Użytkownik
Co o tym myślicie?

Słyszeliście może o progresji na strzelenie bramki w danym przedziale czasowym?
Dla przykładu bet365 w niektórych meczach LIVE daje możliwość typowania czy w przedziałach 10 min padnie bramka (powyżej 0,5 goli) lub jest jeszcze &quot;czas 1. gola&quot; (przed 10 min, przed 20 min, itd).


Teraz trochę przykładów:
Zakładamy, że chcemy wyciągać z meczu np 20zł.

#1:
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
02.12.2013 18:00
1 poziom (0 - 10) = stawka: 4,45zł, kurs: 5,50, zysk: 20zł
+ wygrana: gol w 3min

#2
Sanliurfaspor - Ankaraspor
02.12.2013 19:00
1 poziom (0 - 10) = stawka: 4,45zł, kurs: 5,50, zysk: 20zł - przegrany
2 poziom (10 - 20) = stawka: 6,99zł, kurs: 4,5, zysk: 20zł - przegrany
3 poziom (20 - 30) = stawka: 9,44zł, kurs: 4,33, zysk 20zł
+ wygrana: gol w 27min

#3
Górnik Zabrze - Widzew Łódź
03.12.2013 18:00
1 poziom (0 - 10) = stawka: 4,45zł, kurs: 5,50, zysk: 20zł - przegrany
2 poziom (10 - 20) = stawka: 6,99zł, kurs: 4,5, zysk: 20zł - przegrany
3 poziom (20 - 30) = stawka: 9,44zł, kurs: 4,33, zysk 20zł
+ wygrana: gol w 21min

#4
Arsenal - Hull
04.12.2013 20:45
1 poziom (0 - 10) = stawka: 5zł, kurs: 5, zysk: 20zł
+ wygrana: gol w 2min

Często na bet365 są mecze z tą progresją?

Pozdro ????

PS Pierwszy post ????
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
Jak dla mnie bez szans, gdyż wysokie stawki grasz więc nawet nie zbyt długa &quot;czarna seria&quot; zje Twój budżet ????
 
delikwent 36

delikwent

Użytkownik
moze trzeba odpowiednio dobierac mecze i grac tylko np. do 1połowy? a jak nie wejdzie to progresja w nastepnym meczu, ale nie wiem czy to dobry pomysł
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Biorąc pod uwagę mecze drużyn, które bardzo bardzo rzadko remisują 0-0 jak Real czy Barcelona na przykładzie meczu wczorajszego Barcelony z Elche oraz dzisiaj Real z Celtą
kursy na powyżej 0,5 gola w danym przedziale czasowym kształtowały się od 3,5 do około 2 w przedziale 80 minuta - koniec meczu.
W meczach drużyn mniej popularnych i bramkostrzelnych, ta granica wynosi nawet od 5,5 początkowo.
Po kursach powyżej 2,0 w miarę łatwo można grać progresją.
Sposób grania na pewno jest ciekawy, minusem może być fakt, że po kilku zagranych tak meczach możemy dostać od Bet365 szybko limit, gdyż to łatwo z historii widać, że jechaliśmy progresją. A to jeden z lepszych buków.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
ja bym tu na pewno brał pod uwage takie drużyny :

(..) te drużyny w ponad 80% swoje mecze kończą jako over 2,5.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Drużyny z Australii i Oceanii na wstępie odpadają, nie ma szans by podczas ich meczów na live były dostępne takie zakłady.
Natomiast co do reszty ekip należy to jeszcze sprawdzić, bo na pewno w lidze gdzie gra Glasgow Rangers 2 albo 3 szkocka ( nie wiem dokładnie) te zakłady były dostępne.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
No ja tutaj miałem na myśli tylko Bet365.
Próbowałem raz połączyć zakłady na czas bramki tzn William Hill i Bet365 a konkretniej:
przykład mecz Capital One Cup Anglia 07.01.2014
Sunderland -Manchester United

Bet 365 - pierwsze 10 minut powyżej 0,5 gola 5,0
William - od 1 do 15 minuty nie padnie bramka 1,35
Razem wychodzi coś ala prawie surebet 6,3 % tylko, że jeśli w przedziale 10-15 minuta padnie bramka przegrywamy.
W sumie to tylko 5 minut i na pewno częściej zdarzy się, że w tym czasie gol nie padnie, jednak ryzyko straty jest i póki co nie gram tym sposobem.
 
S 0

spokoziom23

Użytkownik
No własnie podobno kursy na slabsze druzyny oscyluja w granicach 5 wiec te stawki wcale nie musza byc wielkie az tak bardzo zeby jakies drobne wygrac ;)
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
gralem ostatnio tym sposobem. stawkowanie mialem
4
5
7
9
12
16
21
28
38
na poczatku wygladalo to ladnie w 3 dni zrobilem 300 zlotych jednak pozniej w nastepne 2 dni 4x 0:0 i zakonczylem gre na lekkim ⛔ na poczatku mialem serie 20+ meczy na ✅
 
adept 1

adept

Użytkownik
Sunderland -Manchester United

Bet 365 - pierwsze 10 minut powyżej 0,5 gola 5,0
William - od 1 do 15 minuty nie padnie bramka 1,35
Razem wychodzi coś ala prawie surebet 6,3 %
prawieSB :grin:
tylko, że jeśli w przedziale 10-15 minuta padnie bramka przegrywamy.
ryzyko zawodowe :grin:
-a poważnie - ciekawe , ale trzeba by było to sprawdzić (najlepiej za real kesz, i na dużej próbie, by widzieć jaki ma to sens.

Co do samego pytania autora na początku- ja osobiście wolałbym się bawić na to czy po prostu padnie gol, z tym że wtedy grubiej, ogladasz live, widzisz że gol wisi w powietrzu, dobrze jesli juz jest druga połowa (kurs lepszy), otwarty wynik,walka, i wtedy wchodzić.. Over ewentualnie over azjan.. albo jesli nie ogladasz to przynajmiej statystyki live, ja osobiście na livesports.pl lookam (wieksze ligii), i oglądam na becie mecze. Minutowe przedziały - nie wypowiem się, bo jeszcze jestem za cienki w uszach ????
Sam zaś chciałem poruszyć też tą sprawe, ale bardziej under.
Juz w sumie było o tym cos, ale jak że nie zakładam nowego tematu to mogę tu wpisać coś.
Under 0,5 gola w pierwszych 10minutach , kurs 1,16 (normalne ligi, średnie teamy). Gole w pierwszych minutach padają rzadko, ale padają.
I tak:
-albo płaska stawka, SINGLE, wtedy żeby był jakiś zysk na 10 spotkań moze nie wejsc jedno, ale na tym majątku nie zbije sie, chyba że malutkimi kroczkami?
-ako płasko, albo progresja, co dzień jeden kupon, albo nie tyle jeden na dzien, bo dojdziemy do typowania na siłę,
jeden jesli jest co stawiać - kurs 2,0 minimum, (5 spotkań) albo podciągnąć do 3.0 kurs i 7-8 spotkań (wiem, taśma jak szlag :? , dawno juz tak nie grałem , bo teraz gram prawie tylko single, zazwyczaj live)
-jesli progresja to chyba tylko kurs 3.0 , sporo spotkań ale taki kurs ma tu tylko sens, by gra warta świeczki była.
-Jeśli płasko, to tez kurs 2.0 do 3.0 i dobre typowanie, czyli drużyny średniej maści w tabeli, nie topy, H2H i kondycja underowa ostatnio, i inne takie przesłanki które by nam pomogły by omijać nadgorliwców, którzy strzelają nim fanki na trybunach się rozgrzeją. pod koniec okresu rozliczeniowego wyjdzie czy jest plus czy minus. Oczywiście czarna seria w jednym i drugim wypadku jest równie mile widziana co policja na drodze.
Ostatnio robie przerwe w graniu za kase , testuje takie coś &quot;na sucho&quot; (Ako 5-6 meczy Under 0,5 gola w pierwszych 10 min,) i zdziwicie sie , albo raczej nie ... wchodzi jak talala ???? czas na granie za kase chyba?
 
B 0

batcorn

Użytkownik
Ostatnio robie przerwe w graniu za kase , testuje takie coś &quot;na sucho&quot; (Ako 5-6 meczy Under 0,5 gola w pierwszych 10 min,) i zdziwicie sie , albo raczej nie ... wchodzi jak talala czas na granie za kase chyba?
Też zastanawiam się nad podobnym rozwiązaniem. Grasz to płasko, czy raczej jakiś system lub progresja?
 
adept 1

adept

Użytkownik
Właśnie na papierze wszystko płasko stawiałem sobie i czasem coś nie weszło ale ogólnie plus spory, spoko spoko... Ale jak to z graniem za nic jest - wiadomo, miliony by ugrał..
Raz w końcu wszedłem za kase, choć dużo tego nie było , 100zł wtopa (k@ ok.3.0), a potem za 150zł i weszło - kurs 2coś. Czyli tak by odrobić. Niestety nie mogłem więcej z uwagi na brak czasu i bajzel w życiu osobistym (na mecze jednak potrzebny jest czas i &quot;chłodna głowa&quot;, dlatego na razie nie szaleje bo za dużo stresów.
Kwestia tego ile nawalić na taką taśme, juz 5 typów to ogólnie &quot;gimbaza w sts&quot; a jeszcze więcej.. no i jak weszło 6 a 7my nie, bo strzelili w 9minucie to szlag trafia.
Wiadomo- do szybkiego wzbogacenia się słuzy konstekwentna mocna progresja.
Jak również do szybkiej straty.
I jak to ktos tam gdzies napisał : modlitwa przed czarną serią.
Ew można by to grać płasko, ale bez ako, tylko single. Tylko czy na 10 meczy wejdzie nam 9 ? 90porcent skuteczności ? wtedy jakiś tam zysk jest ale technicznie stawiać nawet jest to uciążliwe (ograniczyć sie i tak trzeba do meczy gdzie są te rynki - najwięszke ligi,bet365, nie wiem jak u innych), inna kwestia - co z meczami liderów z czerwonymi latarniami, a może grać na przełamanie - te drużyny u których ostatnio padła brama w 0-10min, i liczyć że teraz nie padnie. a jak padnie to ... coś innego.
Takie ostatnio mam przemyślenia (zaznaczam bez spiny - tylko przemyślenia ; )
jak również o przełamaniach serii remisów myśle, ale to inny temat juz.
 
Do góry Bottom