>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PROGRESJA ~~1,70+

avril-100592 76

avril-100592

Użytkownik
Mecze ostatniej szansy. Analizowalem te typy 5 godzin, mam nadzieje ze mi sie to powetuje.

PROGRESJA NR 71 / POZIOM 5
PONTEDERA - NOCERINA / TYP: OVER 2,5 / 1,85
FERREIRA - GUIMARAES / TYP: UNDER 2,5 / 1,65
ST: 720,00 / 3,05

EW: 2197,00
 
F 1

felipe_87

Użytkownik
Avril ja za Ciebie trzymam kciuki. Też zagrałem twoje typy. Na całe szczęście jestem już na plusie, jak nie wchodzą czyjeś to zawsze gram na poprawke coś swojego żeby później nie mieć do nikogo pretensji i odpukać jest w miare ok aczkolwiek było już ciepło kiedy byłem pare koła w plecy. Pozdro i wygrywamy dzisiaj.
 
avril-100592 76

avril-100592

Użytkownik
kurcze szkoda, ale taki jest sport zadluzal sie nie bede kjredytem studenckim bo roznie moze byc i bede mial jakies gowno do splaty, po swietach zaczynam od nowa w tym temacie. Cwicze nowy system betowania i idzie jak na razie dobrze. Szkoda ze ten &#39;&#39;etap&#39;&#39; sie tak skonczyl ale nastepny &#39;&#39;etap&#39;&#39; po swietach moge zapewnic w 100% sie na pewno tak nie skonczy. pozdro mam nadzieje ze zostaniecie razem ze mna i bedziemy wygrywac po swietach bo wdrazam innowacje ;)

PS jak se pomysle ze zamiast tej ferreiry mialem benfica B- tondela over 2,5 to mnie ***** **** strzela
 
D 0

djdan

Użytkownik
no niestety, ZAWSZE tak jest że wchodzi to o czym sie myślało ale nie stawiało..
To ja czekam z niecierpliwością na te &#39;innowacje&#39;.. ????
 
D 0

djdan

Użytkownik
heheh ????
Muszę przyznać że miałem lekki fart (nie miałem czasu na wnikliwą analizę wszystkich podanych przez Ciebie propozycji) i postawiłem dubelek Wisła+Arsenal... no i jest fajny plusik.. ;)
Dzięki i pozdro!
 
Do góry Bottom