>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresją przeciwko faworytom z pomniejszoną stratą

G 21

gilik7

Użytkownik
12. -
zysk: ⛔ 108,13 zł
Bilans: ⛔ 163,27 zł
Suma wkładu: 190,35 zł (po zwrotach DNB)
13. +
[email protected]*151,88zł +
DNB2 @3.50*136,69zł zwrot
zysk: + 326,54 zł
Bilans: + 163,27 zł
Suma wkładu: 342,23 zł (po zwrotach DNB)
Gratuluję grającym razem ze mną! Właśnie o to chodzi w moim systemie gry. Kolejne moje spotkanie to Querétaro - Club Tijuana z Mehiko
 
G 21

gilik7

Użytkownik
Wracam do relacjonowania moich typów w tym systemie na forum. Trochę zmieniłem stawkowanie, ale nie ma to większego znaczenia.
Typ 1. Trapani - Brescia
X @3,30 * 1j
DNB2 @3,00 *1j
 
G 21

gilik7

Użytkownik
Następnym meczem będzie Heist - Dessel z drugiej ligi belgijskiej. Jeśli Teplice-Brno nie zakończy się moją wygraną to Heis gram sumarycznie za 16j. (DNB1 za 9,5j, X za6,5j)
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Było prowadzone kilka tematów ,,lay na foworyta&#39;&#39; z tego co pamiętam największy ,,sukces&#39;&#39; miał zdzisiu krecina ale niestety i tak skończyło się na bankructwie mimo że miał ładny + i to przez długi czas. Jakbyś chciał się dokopać do niego to ostatni post był coś koło 2014/2013 rok
 
R 333

rafalito

Użytkownik
Witam wszystkich gilik7 mam pytania odnośnie twojego systemu.
Rozumiem że jeśli w meczu nie padnie remis tylko wygrana niefaworyta spotkania to wchodzisz na wyższy prog progresji?
Dla przykładu 1-1.75 x-3.5 dnb-2.2 jak padnie 2.2 to kolejny prog?
I mam pytanie jeszcze może laickie ale każdy kiedyś zaczynał...jak wyznaczyć kurs ogolny z dutchingu nie potrafię tego &quot;przetrawic&quot; to odnosnie stawkowania na wyższe progi

Jeśli nie trafię i na drugim progu to znowu: kalkulator dutchingu -&gt; wyznaczam kurs ogólny -&gt; kalkulator progresji -&gt; stawka ogólna -&gt; kalkulator dutchingu -&gt; podział stawki na stawki cząstkowe. I tak dalej z kolejnymi progami. Jak widać nic tutaj skomplikowanego ani trudnego nie ma.
 
hugo87 8

hugo87

Użytkownik
Gilik7 jeżeli mógł bym coś dodać (a dość sporo remisów grywam) to polecam CI grać tylko te spotkania gdzie faworytem jest drużyna gości. Popatrz na statystyki i uwierz mi, że dużo częściej będziesz trafiał remisy niż granie na remis przy faworyzowaniu gospodarzy.
 
R 333

rafalito

Użytkownik
Ja właśnie próbuję grać twoja metoda czyli x i dnb
Na dziś liga Columbijska bucaramanga-tolima
A to co piszesz wyżej wiem że jeśli faworyt jest gościem to stadion kibice są na plus gospodarzy
Ale mam pytanie odnośnie stawkowania jak wyznaczasz stawkę ogolna dutchingu? Dodajesz x i dnb i sumę wbijasz do kalkulatora progresji? Bo nie mogę tego &quot;przeladowac&quot;
 
hugo87 8

hugo87

Użytkownik
co rozumiesz przez stawkę ogólną?? dajesz w 1 - kurs z x w 2 - kurs z dnb i wpisujesz stawke. Kalkulator do dutchingu nic więcej za Ciebie nie zrobi. Stawkę jaką tam wpisujesz już wcześniej musisz mieć policzoną.
 
R 333

rafalito

Użytkownik
Hugo ja wiem jak używa się kalkulatora do dutchingu, generalnie chodziło mi tylko o to że przykładowo kurs na 1 jest 3.4 na dnb 2.90 jaki kurs wbić w kalkulatorze progresji żeby liczylo na plus , chyba że ja coś źle zrozumiałem z tego co gilik pisal w którymś z powyzszych postow odnośnie stawkowania
 
hugo87 8

hugo87

Użytkownik
Nieco zainspirowany systemem Hanka na grę minutówek ostatnio kombinowałem mocno grę w taki sposób, by podwójnie zyskiwać lub mniej tracić. Analiza kursów oraz wyników na danych kursach doprowadziła mnie do spostrzeżeń, aby połączyć grę na remis oraz DNB przeciwko faworytowi. Na pewno ktoś już na taki pomysł wpadł, ale nie zaszkodzi spróbować gry po raz kolejny.
Gra będzie polegała na grze przeciwko nieznacznym faworytom, gdzie kurs na fav będzie oscylował w granicach 1.70 - 1.90. Dalej z dutchingiem lączyły X oraz DNB. Gdy wygra faworyt, my przegrywamy i wchodzimy na kolejny próg progresji. Gdy w meczu jest niespodzianka i wygrywa nie faworyt mamy określony zysk. Podwójnie zyskujemy w przypadku remisy, ponieważ X jest na plus, a z DNB mamy zwrot.
Jak sprawa będzie wyglądać w praktyce? Zobaczymy - postaram się jak najdłużej prowadzić tutaj test/grę.
Zakład 1.
Viktoria Berlin U19 - Jena U19 (1.80 - 4.00 - 3.40)
X - @4.00 - stawka 1,29zł
DNB2 - @2.63 - stawka 1zł
Cytuje tutaj jego 1 post i tak jak widzisz tak jest:
Pozycja 1: x -4.00
pozycja 2: dnb2 - 2.63
w 1 rubryke 4 w druga rubryke 2.63 stawka jaka stawiasz i kalkulator liczy podzial (ale pisales ze to wiesz)
bo sama stawke musisz miec swoja zgodnie z Twoja progresja lub jakakolwiek idea stawkowania wybrana przez Ciebie
co do samego policzenia stawkowania to juz zalezy od CIebie czy grasz progresja x2 czy na staly zysk czy cokolwiek inne, a do policzenia tego swietnie sluzyl chocby exel ;)
 
Do góry Bottom