>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

prograsja na AKO 2.1

D 22

dabros_89

Użytkownik
Witam! Mam takie pytanie odnośnie takiego właśnie stylu gry. Otóż chcę wpłacić na Expekt 300 zł. I rozłożyć tę kwotę na 6 poziomów. Ale rozkładając 300 zł na 6 poziomów progresji na AKO 2.1 mój maksymalny dzienny zysk wynosi 3,20 zł. Ale załóżmy że przez dwa miesiące będę obstawiał przez 50 dni. A więc 3,20*50=160 zł i razem już będzie 300zł + 160 zł=460 zł, a to pozwala mi grać przez kolejne 50 dni na dzienny zysk już wynoszący: 5 zł i co każde 50 dni tak samo zwiększając dzienny zysk, aż po 2 latach grania wyniesie on: 250 zł. Chciałbym dodać jeszcze że na kupon 2.1 wrzucam 2 zdarzenia po kursach 1.4-1.7. gram już tak na &quot;sucho&quot; (zapisuję przebieg gry w excel&#39; u) przez 30 dni i maksymalnie nie trafiłem tylko raz, trzech takich kuponów z rzędu. A progresję mam na 6 poziomów czyli maksymalnie 5 kuponów z rzędu mogę nie trafić.
Co o tym myślicie? Od razu widać że trzeba dużo cierpliwości do tego. Przwdziwe zyski przyjdą dopiero po 1,5-2 latach. Najbardziej obawiam się że jeżeli mi dobrze będzie szło to expekt zablokuje mi konto albo ograniczy stawkę na kupon do np. 250 zł. A chcąc później zarabiać 250 zł dziennie na kupon trzeba będzie postawić nawet 3.000 zł na 4 poziomie a na piątym 6.000zł. coś czuję że expekt nie da zarobić i trzeba będzie takie stawki stawiać w kolekturach STS.
P.S. przeważnie co trzeci albo co drugi kupon wchodzi.
http://www.vpx.pl/zdjecie,prograsja_ako_21.html
 
B 0

blantyzwedlem

Użytkownik
kicha
Odrazu Ci pisze ze to w co chcesz grac nie ma sensu, za któryms razem nie trafisz tych 6 kuponow, zwlaszcza jak chcesz grac dwa lata nie wiem czy dobrze policzylem ale prawdopodobienstwo wynosi gdzies raz na 64 ze Ci cala seria nie wejdzie. a grajac przez dwa lata to nie raz Ci sie to zdarzy.

Ps. wyobraz sobie ze przez te 2 lata wychomikowales te 10 tys( i tak by to cud byl) i nagle Ci trafia sie taka seria. Co Ty myslisz ze jej nigdy nie bedzie?:kwasny4565:
 
B 0

blantyzwedlem

Użytkownik
A tak wogole to zerknolem teraz na twój kuponik i widze ze zlym typerem nie jestes, ja bym Ci osobiscie doradzil granie plaska stawka na kazdy mecz np po 50-100zl i bys byl chyba na wiekszy plus niz ta swoja progresja, a co do tego ze boisz sie o limity itd. to raczej chore jest, firm bukmacherskich jest pelno i sam osobiscie gralem moze u 30, musisz u kilku miec pare kont, bo kursy sie róznia i trzeba zawsze moc wybrac te lepsze, róznica rzedu 0,1 jest juz duza jak grasz na długa mete i chcesz miec z tego jakis pieniadz. Np. jak grasz na pilke to załóz sobie na wauwbet konto jak w tenisa na bet365 tam sa najlepsze kursy.
 
R 0

radaos

Użytkownik
Dla mnie pomysł trochę bez sensu, ale każdy robi co lubi. Jeśli już się upierasz przy tym &quot;systemie&quot; to odpuść sobie expekt&#39;a. Wpłać kasę gdzieś, gdzie jest większa oferta.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Teoretycznie nie jest tak trudno trafić ako 2,1 raz na 6 kuponów. Ale liczysz na to ze dziennie będzie inkasował zysk, czyli wychodzi z tego ze w jednym dniu musisz skończyć jedną progresję, co daje iż możliwe ze będziesz zmuszony w jednym dniu nawet zagrać 6 kuponów, a czasami jest taka oferta ze nie można złożyć nawet jednego przemyslanego kuponu, co pewnie poskutkuje ze będziesz grać na siłe aby za wszelką cenę zagrać, a jesli chciałbyś grać przemyslane kupony to będzie wtedy skazany na mizerny zysk. Podsumowując taki system jest może dobry ale przy takich funduszach będzie on mało efektywny.
 
D 22

dabros_89

Użytkownik
Nie muszę dziennie kończyć progresji
Oto dowód:http://www.vpx.pl/zdjecie,stawki.html
stopień progresji odpowiada kolejnemu dniu przebiegu progresji.
kwota jaką należy grać*kurs-budżet=dzienny zysk*stopień progresji
A więc w ostateczności dziennie rzeczywiście wynosi 3,2 zł dziennie mimo że kończysz progresję np. w 3 lub 5 dniu.
 
zamora 0

zamora

Użytkownik
Progresją grałem przez rok ;) jakiś czas pokazywalem ja na forum (też zaczynałem od 300zł), na ako 3.0 grałem by zysk był równy wartości ostatniego kroku. I wszystko było by fajnie gdyby nie przyszła jedna czarna seria ???? A więc system dobry, ale gdy się nie gra na siłę, gdy się nie gra masówki, gdy się trzyma planu i np dla zwiększenia zysku zwiększyć zysk. Gdybym miał teraz grać znowu progresją to nie wchodził bym w nią bez kapitału już na starcie 5-10tys zł. Bo zbieranie mozolne do tych 10k zł by pozniej móc już co miesiąc wyciagać na czysto dla siebie 3-5k zł to cieżka praca i jak mówiłem seria się może trafić i raczej na pewno się trafi. Tak więc mając np te 10k zł można wyciągnąć np jeszcze 20k zł i już grać na 3 bukach i czarnej serii tak bardzo się nie obawiać. Tak więc twierdzę, ze zaczynając progresje od 300 zł nie wyjdzie ten plan na dłuższą mete ???? PS. Ale jakić czas temu też myślałem ze ruszając 300 zł uda się zwojować buki ;)
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Niestety, tak wygląda progresja. &quot;Czarna seria&quot; to nie czary mary, a matematyka, w końcu się trafi. Pytanie - czy w takim momencie zrezygnujesz z długo wypracowanego zarobku i wyjdziesz na zero przerywając pro i nie stawiając wyższych poziomów, łudząc się, że akurat źle dobrałeś typy ble ble ble, i jutro jak zaczniesz od zera na pewno będzie lepiej, czy też pojedziesz dalej ryzykując coraz to bardziej kosmiczne sumy...
Też kiedyś myślałem, że grając systematycznie progresją na AKO &quot;kroczek po kroczku&quot; pokonam buka. Teraz wiem, że to bullshit. Chyba każdy musi tego doświadczyć na własnym portfelu, tyle, ze nie każdy po tym zmądrzeje ????
Powiem Ci, nie graj systemów, tylko single i duble, wtedy gdy masz naprawdę dobre info, przy stawkach &lt;10% bankrolla. Może Ci się uda być na plus.
Jak Cię zeżre chciwość i będziesz chciał szybko i dużo, to raczej bankructwo pewne.
pozdrawiam
 
Do góry Bottom