>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Programy wspomagające trading

marian78 20

marian78

Użytkownik
heh, aaaha
no tak, chyba mam jakiegoś dziwnego geekstoya
to jest na pewno geekstoy bezpłatny co pokazujesz , wersja jakaś najnowsza ?

dzięki
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
czytałem, że geeks toy jest gdzieś w polskiej wersji językowej, ale nie bardzo wiem jak go odnaleźć?:&gt; pomożecie?:&gt;
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
te programy zawsze łatwo się logują i nawet wtedy gdy strona Betfair zawiesza się to działają bez wiekszych opóźnień ?
ta informacja jest dla mnie najistotniejsza - stabilność, rzecz klucz
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
ja np zauważyłem opóźnienie u siebie między kursami widniejącymi w geeksie, a tymi bezpośrednio ze strony Betfair. Na niekorzyść programu rzecz jasna.
 
P 4

pk2012

Użytkownik
A czy w Geeksie mozna jakoś najpierw pocwiczyc na sucho za wirtualne pieniądze?

BFexplorer ma taką opcję. Nie jest to może popularny u nas program ale wersja PRO zdecydowanie dla zawodowych graczy będzie sporym ułatwieniem tradingu.
 
M 56

mariusz201087

Użytkownik
Jest opcja w Geeks toyu zapisania stanu konta i tego co wystawiłeś na rynku po wyłączeniu programu (ocja treningu) . Idzie stworzyć profil i niby zapisać a znika to wszystko i mam start od początku ...
 
ojciec 11

ojciec

Użytkownik
można pobrać darmowego BetTrader evolution ale jest jeden -, odświeżanie co 5 sekund więc ciężko będzie grać na tenisie,koniach itp.
 
T 6

tomk7

Użytkownik
BetTradera sprawdzałem, on nie jest do końca darmowy bo właśnie można korzystać z okrojonej wersji ale też przez rok czasu.
Poza tym w działaniu on bardzo przypomina stronę betfaira, nie znalazłem tam opcji ani SL ani TO
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Panowie potrzebuję pomocy z GT. Zastanawiam się nad wykupieniem licencji, jednak gdy chciałem to zrobić, po zalogowaniu się aby dokonać płatności wyskakuje coś takiego:
&quot;You have not yet linked your Betfair account with your forum account. To do so, you need to login to the Toy and link your accounts.&quot;
Czy ktoś mógłby nakierować mnie, w jaki sposób należy powiązać te konta ?
 
A 694

addicted

Użytkownik
BetTradera sprawdzałem, on nie jest do końca darmowy bo właśnie można korzystać z okrojonej wersji ale też przez rok czasu.
Poza tym w działaniu on bardzo przypomina stronę betfaira, nie znalazłem tam opcji ani SL ani TO
Z tego co pamietam to w darmowej wersji problemem jest jedynie odswiezanie..
Dodatkowe fukcje sa dostepne:

http://scr.hu/0wux/7bnmz

Do pre-play sie wystarczy darmowa wersja, do grania in-play zdecydowanie trzyba wykupic licencje.

W tej chwili korzystam z BetTradera, ale chyba zmienie na GT po koncu obecnej licencji - glownie ze wzgledu na dokladnosc wykresow i mozliwosc otwarcia kilku wykresow jednoczesnie.
 
I 5

inhuman

Użytkownik
Kto pomoże odpowiedzieć mi na to pytanie które wyskoczyło mi przy rejestracji na forum geekstoy.
Geeks Toy links to the world&#39;s largest betting exchange, what is the name of that betting exchange?
Z góry dziękuję.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Czy ktos korzysta z jakiegoś softu na androida / jave w telefonie i może polecić ?
Chodzi mi o stawkowanie przez stronę lite nie mogę stawkować bo lability tylko po normalnym stake.
 
Do góry Bottom