>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Program wspomagający analizę - Analizator v1.0

Status
Zamknięty.
C 0

czopsi

Użytkownik
No zobaczymy co to za programik, tymczasem na dzis wyszedl mi dosc ciekawy typ. Wg tego programiku pewny over w meczu Rize - Trabzon : 45/45!!! Kursy w granicach 2.0

Oto screen :

Program świenie ten mecz wytypował under/over. Wynik 0:4
 
R 0

rider

Użytkownik
Z dzisiejszej oferty meczy ligowych, tylko jeden mecz miałem powyżej 41. To Trabzonspor na over. ( trafiony ) Liverpool, piszesz, że 38/45 to nie wielka różnica. Ja jednak odrzucam takie mecze. ( zauważyłem że dużo takich nie wchodzi ) Przez ten tydzień przeanalizowałem pewnie grubo ponad 100 meczy ( jak nie więcej ) i daje mi to dobry efekt. Analiza tylko meczy ligowych i branie tylko powyżej 41. Nie wiem, może to przypadek i w tym tygodniu skuteczność spadnie do np 40 %. Zobaczymy. Ja wiem na pewno, że dawno mi nie zdarzyło się parę razy z rzędu trafić kuponów z 3 zdarzeniami. ( z kursami ok 1.6-1.9) Oczywiście z całego zestawu wyselekcjonowanych meczy później do kuponów wybieram wg mnie najpewniejsze z pewnych ;-)
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
rider - jesli bedziesz wykonywal analize [over,under] jutrzejszych meczy Premiership albo 2giej ligi angielskiej to zamiesc wyniki. zobaczymy jak wyjdzie ????
ciekawy ten program - dzisiaj dzieki niemu siadl over na Trabzon [taki praktyczny test mozliwosci na kuponie] ;]
maly OT: ja polecam tez LeaguePada ktorego wszyscy znaja - najlepiej sciagnac z stronki oficjalnej http://www.leaguepad.com/
a w linku kejgen[i starsza wersja]
http://rs4.rapidshare.com/files/40416857/LeaguePad_up_by_mlo7.rar
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Z ciekawosci sam wykonalem analizke 2 meczy championship:
Wolverhampton-Sheffield - under 39/45. [wygrana Wolves 0/13 a Sheffield 12/13 - co mi wyglada na bezsens bo LeaguePad daje 44% szans na wygranie a tam dane sa nieco pelniejsze jesli chodzi o wyniki - chyba ze pomieszalo mi sie z druzyna 1 i 2 u to Wolves maja 12/13 ]
Southhampton - Norwich - under 45/45 ???? - ten typ sam zagram bo wpisujac statystyki sam sie do niego przekonalem- kurs1.75 expekt


Wiecej moze jutro ????
 
R 0

robinmaster

Użytkownik
czy program nadaje sie tez do innych dyscyplin sportowych takich jak koszykowka chodzi mi o undery i overy czy raczej tylko do pilki noznej ? ????
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Nazghul zgadzam sie z Tobą odnoście meczu Charlton- Stoke. Tylko u mnie wyszło to tak:

COś musiałeś źle wpisać. Ale over bardzo brawdopodobny i właśnei tak gram na Over bo obie druzyny lubia sobie postrzelac ???? Kursik 1.90
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Hmmm sprawdze sobie jeszcze raz - naabrdziej to mnie zdziwilo jak wyszlo 22/45 i 23/45 na mecz Preston vs WBA [gdzie wba kosi wyniki takie jak 5-1, 4-2 dosc regularnie]
Masz racje po wpisaniu drugi raz wyskoczylo cos takiego: - i tak rozni sie od Twojego szansa na wygrana.... hehe

Ja korzystam ze statow z http://soccerstats.com/index.asp tam nie ma pucharow tylko ligi
Pytanie:
W poprzednim screenie Charlton vs Stoke wpisywalem inaczej - najpierw 5 wyjazdowych a potem 5 domowych meczy [o wiele szybciej ;]. W drugim scrrenie wpisywalem normalnie. Czy to robi jakas roznice ? Czy poprostu sie pomylilem ?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Pytanie:
W poprzednim screenie Charlton vs Stoke wpisywalem inaczej - najpierw 5 wyjazdowych a potem 5 domowych meczy [o wiele szybciej ;]. W drugim scrrenie wpisywalem normalnie. Czy to robi jakas roznice ? Czy poprostu sie pomylilem ?
Robi i to kolosalną. Algorytmy przyjmują inne współczynniki dla każdego z ostatnich 10 meczy. Więc jeśli nie podasz ich chronologicznie, to analiza będzie wypaczona.
 
liverpool1988 0

liverpool1988

Użytkownik
arsenal - newcastle - 42/45 over 12/13- 1/13 1 liga(2-1)
Bolton - fulham - 33/45 unde 10/13- 0/13 1 liga(1-0)
Middlesbrough - wigan - 41/45 unde 7/13- 5/13 1 liga(2-0)
Sunderland - birmingham - 40/45 unde 6/13- 4/13 1 liga(1-1)
roma - Sampdoria - 42/45 unde 8/13- 0/13 puchar(2-1)
to na dzis, mecz pucharu niemiec dortmund - werder odpuczam bo ni ma co brac do analizy, w koncu ostatnio liga była 2 miesiace temu to raczej jak wynik programu był by trafny to i tak był by to przypadek.
Jak zwykle moje wyniki w nawiasie) Tak sie zastanawiam czy z tym programem nie zaczac grac systemem 8 meczów z tego ze 2 mozna nie trafic ???? Mysle ze to moze wypalic. Do kolegi Ridera.
Wieze ci ze mogłes miec trafniejsze typy biorac pod uwage tylko lige ale ja wczesniej( zanim tu zaczołem umieszczac aalizy) tez miałem dobre grajac jak gram. Ogólnie program tak czy siak gdzies sie pomyli ale z 80% meczy trafia. Po prostu jak ktos gra inym sposobem inne mecze trafi a inne nie trafi ale ogólna skutecznosc bedzie podobna. W ost dniach program u mnie był mniej skuteczny niz zwykle ale jestem pewny ze niedługo sytuacja sie odwróci ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
Proponuję stworzyć bazę danych analiz programu:
1. Przerabiamy arkusz na wersję przeglądarkową.
2. Użytkownicy zakładają sobie konta.
3. Zalogowani wpisują mecze i rezultaty meczów, system generuje wyniki.
4. Pozostali oglądają i korzystają.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Proponuję stworzyć bazę danych analiz programu:
1. Przerabiamy arkusz na wersję przeglądarkową.
2. Użytkownicy zakładają sobie konta.
3. Zalogowani wpisują mecze i rezultaty meczów, system generuje wyniki.
4. Pozostali oglądają i korzystają.
Hmm.... chyba umiesz czytać w myślach. Też planuję to zrobić, ale jeszcze nie teraz. Widzę, że program się podoba i dobrze. Udostępniając go chodziło mi o zebranie opinii na jego temat. A przerobieniem go na wersje przeglądarkową zajmę się w niedalekiej przyszłości.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Masz doświadczenie? System w sumie bardzo prosty (chyba, że poniesie Cię fantazja ;) ), więc nie powinno być problemów. Jeśli jednak coś by się przytrafiło, to deklaruję pomoc.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Masz doświadczenie? System w sumie bardzo prosty (chyba, że poniesie Cię fantazja ;) ), więc nie powinno być problemów. Jeśli jednak coś by się przytrafiło, to deklaruję pomoc.
Dziękuje. Doświadczenie w robieniu stron internetowych mam, a i znam podstawy kilku języków programowania. Jednak jak będę potrzebował pomocy to na pewno się zgłoszę.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Najnowszy mecz na samej górze, a potem im starszy tym niżej. Wystarczy przejrzeć ten temat od początku, a znalazłbyś odpowiedź na to pytanie.:spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom