>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Program wspomagający analizę - Analizator v1.0

Status
Zamknięty.
dukat 7

dukat

Użytkownik
podpierasz sie analizami dla dwoch meczow i na ich podstawie wyciagasz wnioski, wg mnie to duzo za malo
analizowac sie powinno ostatnie spotkania i masz racje ze omijanie pucharowych moze znieksztalcic analize, ale nalezaloby zwrocic uwage na to ze puchary sa bardzo rozne i z roznymi ekipami przychodzi sie tam zmierzyc, czy w dzisiejszym meczu Celtic - Dundee Utd tak samo nalezy potraktowac mecze Celticu z Barcelona jak Dendee Utd z St Mirren? wg mnie nie, mimo ze oba spotkania zakonczyly sie porazkami odpowiednio Celticu i Dundee Utd
mysle ze warto zastanowic sie nad wprowadzeniem oznaczania rangi przeciwnika (ale tylko jesli nie jest on z tej samej ligi co analizowana druzyna), bo nie ma sensu porownywanie meczu w LM z chociazby Olympiakosem Pireus (chelsea) do spotkania FA Cup z Preston North End (derby), w tym przypadku akurat wyjdzie jeszcze ok, bo Chelsea wygrala a Derby przegralo te mecze, wiec wskazanie bedzie sluszne na chelsea, ale jakby tak londynczycy w ostatnich 10 meczach mieli 2 porazki w LM, np w dwumeczu z Barca, a Derby zanotowaloby zwyciestwa w pucharze Anglii z jakimis trzecioligowcami, to analiza bylaby wyraznie przeklamana

analiza dzisiejszego spotkanai Celticu jest takim wlasnie przykladem, Celtic jest zdecydowanym faworytem tego meczu, na co wskazuje analiza z ligi (10/13), ale juz analiza z pucharami wskazywalaby na koniecznosc podparcia typu na Celtic, bo szanse na zwyciestwo nei sa najwyzsze (6/13), a z podporka juz niezle (9/13)
wracajac do oznaczania rangi przeciwnika, nie wiem czy wszystkie mecze sa traktowane na rowni (nie znam szczegolow obliczen), ale wg mnie nalezaloby wprowwadzic tzw wagi, czyli odpowiednie mnozniki, tak aby np mecz LM z ekipa z europejskiego topu byl &quot;wazniejszy&quot;, &quot;wyzej punktowany&quot; niz mecz pucharu ligi z trzecioligowcem
podobnie uwazam ze powinno sie wprowadzic (jesli tego nie ma) wagi ze wzgledu na date meczu, tzn mecze rozgrywane dawniej powinny byc mniej wazne niz te sprzed tygodnia czy kilku dni
licze na odpowiedz
pozdrawiam i zycze sukcesow
To pozwólcie, że ja się wypowiem. Wprowadzanie &quot;mnożników&quot; dla każdej ligi jest wg mnie bez sensu. Czemu?? &quot;Siła&quot; każdej ligi ciągle się zmienia. Odpadają z niej jedne zespoły, wchodzą następne. Transfery w klubach itp, wpływają na zmianę siły danej ligi, więc wyprowadzenie odpowiednich mnożników mija się z celem. Co do analizy to już nie raz pisałem, żeby podawać OSTATNIE 10 SPOTKAŃ niezależnie od tego, czy są to puchary, czy liga. Jak wiadomo nie można się opierać wyłącznie na analizie programu, więc każdy typer będzie wiedział, że Celtic grając z Barcą jest niewątpliwie w wyższej formie, niż Dundee. Dlatego można zagrać Celtic bez podpórki.
Należy jednak pamiętać jedno. W pucharach wszystko się może zdarzyć, dlatego osobiście nie polecam grania meczy pucharowych opierając się wyłącznie na wskazaniach programu.
 
liverpool1988 0

liverpool1988

Użytkownik
Na boga , wlasnie o to chodzi co mówi dukat. Zeby wiedziec ze Celtic jest faworytem nie trzeba nic analizowac. W ligach w których dominuja 2-3 zespoły od lat zawsze tak bdzie. Mam na mysli Portugalie, Szkocje i Holandie. Najlepsze zespoły z tych lig nadal odstaja od od tych z czołowych lig i w meczach o europejskie puchary zwykle zbieraja ciegi. Wtedy te wyniki im zaniza analize meczu ligowego. Ale jak mówie kazdy wie ze Ajax, Psv , Celtic, Porto itd sa w swoich ligach faworytem niemal zawsze. Jezeli 2 ligowiec pokonał w pucharze Liverpool i Chelsea to co mam nie brac pod uwage tych wyników bo zawyzaja one forme zespłu? Sami widzieliscie, z samej ligi powino wczora wygrac Ipswich Town a przegrało az 1-4. Oczywiscie moze to byc przypadek ale tak samo przypadkiem moze wyjsc ze analizy z samej ligi sa skuteczniejsze. Wam po prostu wydaje sie ze tak jest, nie dziwie sie temu. Ale czy prowadziliscie duzo porównan by stwierdzic ze analizy z ligi sa lepsze? Mówisz ze mówiłem tylko o 2 meczach. Owszem ale załoze sie ze gdy pomysleliscie sobie o tym ze analiza z samej ligi była by lepsza to tez zrobiliscie to pod wpływem małej ilosci meczy które nie weszły według programu. Te 2 mecze które dałem to mecze 2 równych zespołow a nie jakiegos Celticu który gra u siebie z Dundee . Analiza meczy Celticu z samej ligi wymagała odemnie patrzenia jakie wyniki miał Celtic w ... tamtym roku, nawet nie wiem czy nie az z listopada. Co ja moge mówic , i tak kazdy z nas zostanie przy swoim. Ja tez raz pomyslałem ze lepsza bedzie sama liga. Jak sie w 2 dniach program mylił w połowie meczy to mi sie juz samej ligi odechciało ????
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
To pozwólcie, że ja się wypowiem. Wprowadzanie &quot;mnożników&quot; dla każdej ligi jest wg mnie bez sensu. Czemu?? &quot;Siła&quot; każdej ligi ciągle się zmienia. Odpadają z niej jedne zespoły, wchodzą następne. Transfery w klubach itp, wpływają na zmianę siły danej ligi, więc wyprowadzenie odpowiednich mnożników mija się z celem. Co do analizy to już nie raz pisałem, żeby podawać OSTATNIE 10 SPOTKAŃ niezależnie od tego, czy są to puchary, czy liga. Jak wiadomo nie można się opierać wyłącznie na analizie programu, więc każdy typer będzie wiedział, że Celtic grając z Barcą jest niewątpliwie w wyższej formie, niż Dundee. Dlatego można zagrać Celtic bez podpórki.
Należy jednak pamiętać jedno. W pucharach wszystko się może zdarzyć, dlatego osobiście nie polecam grania meczy pucharowych opierając się wyłącznie na wskazaniach programu.
nie mialem na mysli tak szczegolowych mnoznikow, chodzilo mi np o wprowadzenie np trzech mnożników, czyli niskiego, normalnego i wysokiego, stosowane bylyby tylko w przypadkach gdy rywal w pucharach wyraznie odbiega klasa od rywali w lidze, czyli np taka Barcelona, mysle ze kazdy sie zgodzi ze mecz z Celticu z Barca mialby mnoznik wysoki, bo jest to ekipa zdecydowania silniejsza od druzyn wystepujacych w lidze szkockiej
zgadzam sie ze nie nalezy sie w ciemno kierowac wskazaniami analizatora, chodzi mi tylko o jego ulepszanie, zeby kidys osiagal regularnie skutecznosc na poziomie, np 90% ;)
granie meczow pucharowych na podstawie lig to glupota, ale ja pisze o sytuacji odwrotnej, o wlaczaniu do analizy meczu ligowego spotkan pucharowych, mysle ze to ma sens
Na boga , wlasnie o to chodzi co mówi dukat. Zeby wiedziec ze Celtic jest faworytem nie trzeba nic analizowac. W ligach w których dominuja 2-3 zespoły od lat zawsze tak bdzie. Mam na mysli Portugalie, Szkocje i Holandie. Najlepsze zespoły z tych lig nadal odstaja od od tych z czołowych lig i w meczach o europejskie puchary zwykle zbieraja ciegi. Wtedy te wyniki im zaniza analize meczu ligowego. Ale jak mówie kazdy wie ze Ajax, Psv , Celtic, Porto itd sa w swoich ligach faworytem niemal zawsze. Jezeli 2 ligowiec pokonał w pucharze Liverpool i Chelsea to co mam nie brac pod uwage tych wyników bo zawyzaja one forme zespłu? Sami widzieliscie, z samej ligi powino wczora wygrac Ipswich Town a przegrało az 1-4. Oczywiscie moze to byc przypadek ale tak samo przypadkiem moze wyjsc ze analizy z samej ligi sa skuteczniejsze. Wam po prostu wydaje sie ze tak jest, nie dziwie sie temu. Ale czy prowadziliscie duzo porównan by stwierdzic ze analizy z ligi sa lepsze? Mówisz ze mówiłem tylko o 2 meczach. Owszem ale załoze sie ze gdy pomysleliscie sobie o tym ze analiza z samej ligi była by lepsza to tez zrobiliscie to pod wpływem małej ilosci meczy które nie weszły według programu. Te 2 mecze które dałem to mecze 2 równych zespołow a nie jakiegos Celticu który gra u siebie z Dundee . Analiza meczy Celticu z samej ligi wymagała odemnie patrzenia jakie wyniki miał Celtic w ... tamtym roku, nawet nie wiem czy nie az z listopada. Co ja moge mówic , i tak kazdy z nas zostanie przy swoim. Ja tez raz pomyslałem ze lepsza bedzie sama liga. Jak sie w 2 dniach program mylił w połowie meczy to mi sie juz samej ligi odechciało
(...)analizowac sie powinno ostatnie spotkania i masz racje ze omijanie pucharowych moze znieksztalcic analize, ale nalezaloby zwrocic uwage na to ze puchary sa bardzo rozne i z roznymi ekipami przychodzi sie tam zmierzyc(...)
mysle ze warto zastanowic sie nad wprowadzeniem oznaczania rangi przeciwnika (ale tylko jesli nie jest on z tej samej ligi co analizowana druzyna),
(...)nie wiem czy wszystkie mecze sa traktowane na rowni (nie znam szczegolow obliczen), ale wg mnie nalezaloby wprowwadzic tzw wagi, czyli odpowiednie mnozniki, tak aby np mecz LM z ekipa z europejskiego topu byl &quot;wazniejszy&quot;, &quot;wyzej punktowany&quot; niz mecz pucharu ligi z trzecioligowcem(...)
czy ja gdzies zanegowalem uzywanie do analizy meczow pucharowych?
nie, po prostu uwazam ze nie zawsze mozna je traktowac na rowni z ligowymi

pozdrawiam
 
liverpool1988 0

liverpool1988

Użytkownik
tosterkm ale po co ty cytujesz ten post akurat ostatni kiedy ty juz wczesniej zawsze pisales ze lepiej jest analizowac sama lige a to jest chyba negowanie.
&quot;analizowac sie powinno ostatnie spotkania i masz racje ze omijanie pucharowych moze znieksztalcic&quot;. Wczesniej pisales ze branie ich pod uwage moze znieksztalcic analize. Czyli jednym słowem wszystko moze ja zniekształcac. No to co teraz ?decydowac sie na jeden sposób i niech zawsze ktos bedzie nie zadowolony, a moze bawic sie w jasnowidza i mowic sobie tak , a ten mecz zanalizuje z samej ligi a ten i z pucharami. Naprawde lepiej juz skonczmy ta dyskusje , moze niech kazdy sam zacznie robic te analizy i bedzie tak najlepiej.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
tosterkm ale po co ty cytujesz ten post akurat ostatni kiedy ty juz wczesniej zawsze pisales ze lepiej jest analizowac sama lige(...)
nie przypominam sobie, moze cytat masz jakiś?
(...)analizowac sie powinno ostatnie spotkania i masz racje ze omijanie pucharowych moze znieksztalcic analize(...)
czyli chodzi mi o to ze nalezy do analizy brac mecze ligowe i pucharowe, ale nie traktowac ich rownorzednie
(...)Czyli jednym słowem wszystko moze ja zniekształcac. No to co teraz ?decydowac sie na jeden sposób i niech zawsze ktos bedzie nie zadowolony, a moze bawic sie w jasnowidza i mowic sobie tak , a ten mecz zanalizuje z samej ligi a ten i z pucharami(...)
do analizy brac mecze ligowe i pucharowe, ale nie traktowac ich rownorzednie, jako rozwiazanie zaproponowalem mnozniki
i tyle ode mnie, nie zamierzam was oceniac, doceniam to co robicie, ale jak zauwazylem jakis blad to napisalem co o tym mysle, po to jest forum, do wymiany pogladow
jak ci sie moj pomysl nie podoba albo nie zamierzasz go wprowadzac w zycie to looz, wasz temat i wasze analizy
zakonczenie dyskusji uwazam za dobry pomysl
pozdrawiam
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
Niestety ale zgadzam się z rozumowaniem TOSTERKM, co już z resztą wcześniej zasygnalizowałem. Z jednej strony puchary jakby uściślają formę (jako bardziej płynną) ale z drugiej fałszują (lub mogą) rozpiętość wynikową w przypadku gry z bardzo słabym lub bardzo mocnym.

A wyciąganie wniosków na 2 meczach to faktycznie nad interpretacja wyników. Myślę, że tu powinno być co najmniej 60-80 meczy do porównania. Jako że od wielu lat pracowałem na modelami matematycznymi (aktualnie sieciami neuronowymi) do predykcji wyników to już trochę cudów widziałem i serie 20-30 trafionych meczy a potem odwrotne serie itp.

Tak czy owak arkusz jest niezły ale nieco utrudnione jest wykonanie predykcji globalnej (testowej), bo nie wiemy na czym liczy, a wpisywanie ręczne jest mozolne, choć ja już sobie zrobiłem specjalny arkusz do błyskawicznego kopiowania w te pola do wypełnienia.

Pozdrawiam
ziz99
 
liverpool1988 0

liverpool1988

Użytkownik
Juz macie dzis kolejne 3 mecze, do konca miesiaca bedzie nie 60 a 100 do porównania. Portsmouth , według samej ligi powino dosc pewnie wygrac Birmingham co juz przed meczem było oczywiste ze jest to mało prawdopodobne. Celticowi tez dawał mniejsze szanse z samej ligi. Na Chelsea nie wskazywał pewnego undera. Jedyne mecze które sie rozniły dzis znacznie i wszystkie przemawiaja za analizami z pucharów. Tosterkm cycatu ci nie dam bo nie chce mi sie wszystkich stron przetrzasac i byc moze nie uzyles tego dokladnie w tych słowach, liczy sie znaczenie, to co miales na mysli. Sami zobaczcie co piszecie,. Co 2 zdanie zaprzeczacie sami sobie.
&quot;czyli chodzi mi o to ze nalezy do analizy brac mecze ligowe i pucharowe, ale nie traktowac ich rownorzednie&quot;
W kontekscie rozmowy jak uzywac analizatora( a wszystko tutaj dotyczy analizatora) branie meczy i ligowych i pucharowych jest własnie równorzędnością nie sądzisz? Przeciesz nie rozmawialismy sobie tutaj po prostu o tym czym rozni sie liga od pucharów. Nie wiem jak mozna i te i te brac do analizy i nie traktowac ich równorzędnie kiedy kazdy z nich wpłynie na wynik koncowy tak samo. Jesli chodziło ci po prostu o to by juz widzac wynik analizy miec swiadomosc ze może on byc zawyzony lub zanizony to powinnienes to inaczej ujac. Skoro te róznice sa tak ewidentne to nie ma sie czym martwic bo sami na zdrowy rozum bedziemy wiedziec ze cos jest nie tak. Jesli bedzie mecz np Ajax - NEC i wyjdzie nam wynik 4/13 9/13 to i tak wiemy ze ajax jest faworytem bo naprzyklad jego wynik zostal zanizony przez 3 poraszki w Lidze mistrzow a NEC zawyzony bo wygrali w pucharze uefa 2 mecze po 4-0 z druzyna z... polski. Naprawde nie ma co juz o tym gadac bo mamy swoje zdanie i juz. Z czasem same wyniki nam powiedza jak jest. Ja nawet nie bede zły jak po czasie wyjdzie wasza racja bo najwazniejsze dla mnie jest by jak najszybciej dla naszego dobra wyszło na jaw jaka analiza jest skuteczniejsza. Poglady jasne ze mozna wymienac tyle ze my wkolko piszemy to samo, ktos nowy co nie czytał wczesniejszych postów co jakis czas tu zaglada i pisze jak powinno sie robic analizy myslac ze jest pierwsza osobą która zauwazyła ze analizy moga sie roznic... jej trzeba odpowiedziec bo prosi, no to odpowiadam i temat jest oztrzsany na nowo. I tak juz robie podwojne analizy wiec mam nadzieje ze z czasem przestaniemy o tym tak czesto pisac. Na koniec jeszcze mam takie pytanie do was, macie do analizy 2 mecze. W 1 przypadku ostatnie 10 meczy gospodarzy to 9 meczy ligowych i jeden pucharowy
a gosci ostatnie 10 meczy to sama liga. W 2 przypadku gospodrze na 10 ostatnich meczy 6 grali w pucharach a 4 w lidze, goscie natomiast 9 w lidze i 1 w pucharach. Powiedzcie mi teraz w którym z tych 2 meczy waszym zdaniem bardziej pasowało by zrobic analize z samej ligi?
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
&quot;Nie wiem jak mozna i te i te brac do analizy i nie traktowac ich równorzędnie kiedy kazdy z nich wpłynie na wynik koncowy tak samo.&quot;
sam suchy wynik wplywa tak samo na analize, niezaleznie czy pucharowy czy ligowy, z tym sie zgadzam, jednak czy taka analiza odzwierciedla rzeczywistosc? wg mnie obarczona jest dosc duzym bledem
&quot;Skoro te róznice sa tak ewidentne to nie ma sie czym martwic bo sami na zdrowy rozum bedziemy wiedziec ze cos jest nie tak. Jesli bedzie mecz np Ajax - NEC i wyjdzie nam wynik 4/13 9/13 to i tak wiemy ze ajax jest faworytem bo naprzyklad jego wynik zostal zanizony przez 3 poraszki w Lidze mistrzow a NEC zawyzony bo wygrali w pucharze uefa 2 mecze po 4-0 z druzyna z... polski.&quot;
no wlasnie o taki blad mi chodzi, zgadzam sie ze kazdy kto ma cokolwiek pojecia o pilce bedzie wiedzial skad takie wskazanie
moje wczesniejsze wypowiedzi mialy na celu zaproponowanie jakiegos rozwiazania (mnozniki), ktore by taki blad wyeliminowalo (pewnie nie udaloby sie to calkowicie, ale kazdy postep jest wart zachodu)
jezeli nie chcecie ich stosowac, ok, to byla propozycja i sie jakos rozwinelo w dluga dyskusje, chyba niepotrzebna
PS zeby byla jasnosc - jestem za stosowaniem meczow pucharowych w analizie
pozdrawiam
 
liverpool1988 0

liverpool1988

Użytkownik
Właśnie o to chodzi, wypaczyc analize moze wszystko, zalezy kto z kim grał w pucharach i zalezy ile razy, nieraz ktos szybko odpada z pucharów i gra w samej lidze, a np. teraz druzyny które graja w lidze mistrzów maja w ostatnich 10 meczach polowe lub wicej rozegranaw pucharach( w takim przypadku nie mozemy sobie pozwolic na analize samej ligi bo wywalenie 6 ostatnich meczy to zbyt duze wypaczenie formy). Z 2 strony 2 zespoł grajacy w tym meczu moze byc taki ze prawie grał tylko w lidze ostatnio. I naprzyklad ostatnio Chelsea - Derby było takim meczem.Doszło do tego ze forme chelsea z przed miesiaca porównywałem do formy Derby na przełomie 2 miesiecy. Oczywiscie w tym meczu kzdy wie co miało byc bez zadnej analizy ale w przypadku równych druzyn analiza mogła by byc całkowicie nie trafiona.
tosterkm i reszta , uznaję że jest pokój i ogólnie pojety luzik ???? A co powiecie na taki pomysł bym przy analizach pisał ocone, jakby szanse wejscia.
Np mamy ta analize Portsmouth - Birmingham (24 u 16 o) 5/13 8/13 1-1 4-2.
Uwazam ze jest wypaczona(bo była, przez brak pucharów), a wiec pisze na koncu ocene 3/10. To w sumie było by dobre tylko dla laików bo kto siedzi w piłce ten sam wie co i jak. Zreszta laikom odradzam bukmacherke ???? Pozatym to moze byc dziwne bo jesli bede uwazał ze mam prawo oceniac analize to znaczyło by ze jej ne powinnienm robic bo jeste madrzejszy od niej ???? W gruncie rzeczy wczesniej za taka ocene robiły proponowane wyniki bo sami widzicie ze czesto daje odwrotny wynik niz by radził analizator i czesto mam racje co pokazuje koncowy wynik. To jak pisac cos dodatkowo czy tez uznajemy ze kazdy sam bedzie wiedział jak traktowac poszczególne analizy?Ostatnio pisze duzo osób które jak patrze maja góra 5 postów napisane a wiec sa z nami góra pare dni i oni maga niektórych rzeczy nie kumac dlatego moze jedna warto cos dodatkoego wprowadzic.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
wystawiajac ocene pewnosci typu bierzesz na siebie jakas odpowiedzialnosc, bo jak wystawisz 9/10 i nie wejdzie to bankowo pojawi sie jakis niezadowolony, a tak to mamy wskazania algorytmu i kazdy zrobi z nimi co chce, jak ktos jest laik totalny to mu nawet oceny nie pomoga, wg mnie szkoda czasu na to, ewentualnie gdy bedzie taka sytuacja jak w meczu portsmouth mozesz dopisac info ze np analiza jest bez pucharow i przez to wg ciebie szanse portsmouth sa zanizone albo cos w tym stylu, pisac info wtedy gdy analiza bedzie pokazywac jakies &quot;dziwne rzeczy&quot; ktore wmiare doswiadczony typer wylapuje od razu, no ale jak chcesz...
 
liverpool1988 0

liverpool1988

Użytkownik
A jak dam 10/10 to beda mi grozic smiercia ????
Osobiscie ja tez wole nic nie wpisywac bo nie tylko mi sie nie chce ale tez wiem ze wtedy analizy stana sie mniej czytelne bo bedzie coraz wiecj cyferek... Juz niektórzy maja problem z tym która z 2 analiz jest pucharowa a która ligowa. Niekiedy jest analiza z samej ligi skoro oba zespoły grały ostatnio tylko w niej, wtedy sa pytania typu .Jaka analiza pucharowa z prawej skoro nic nie ma z prawej strony....?
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
warto ustalic zasade jakas co do tych analiz, np zawsze brane jest ostatnie 10 spotkan, bez wzgledu czy sa wsrod nich pucharowe czy nie... i koniec, jak ekipa w ciagu ostatnich 10 meczow nie grala pucharu to jest analiza ligowa, a jak grala to ligowo-pucharowa
i bedzie jasnosc ;)
 
liverpool1988 0

liverpool1988

Użytkownik
Tak było , tylko jak sam widziales potem sa pytania , a ty to robiles tez z pucharowymi meczami, bo mnie wyszło cs innego... ( oczywiscie w takim tonie zawsze napisane by narzudzic mi tok swojego rozumowania i bym czuł sie winny bo zle licze) ????
 
liverpool1988 0

liverpool1988

Użytkownik
Sory ze dałem tak pozno... zapomniałem o tym, miałm obliczone a nie dałem odrazu
Odra - GKS Belchatow (16 u 29 o) 8/13 3/13 1-1
Offenbach - Jena ( 3 u 42 o) 9/13 0/13 3-2
Paderborn - Aachen (11 u 34 o) 1/13 10/13 1-1
Wehen - Kaiserslautern (10 u 35 o) 12/13 1/13 2-0
Young Boys - St. Gallen ( 1 u 44 o) 8/13 1/13 3-0
Westerlo - Gent (25 u 16 o) 0/13 11/13 0-2
Ajaccio - Chateauroux (40 u 5 o) 2/13 10/13 0-0
Angers - Sedan (26 u 10 o) 0/13 13/13 0-1
Boulogne - Clermont Foot (11 u 28 o) 1/13 8/13 2-1
Dijon - Bastia (33 u 11 o) 2/13 6/13 1-1
Guingamp - Reims (33 u 11 o) 6/13 5/13 1-0
Montpellier - Amiens (25 u 19 o) 1/13 11/13 2-2
Troyes - Brest (33 u 12 o) 11/13 0/13 1-1
Den Bosch - Zwolle (20 u 25 o) 2/13 8/13 1-2
Dordrecht - Telstar ( 3 u 42 o) 1/13 12/13 1-2
Eindhoven - Veendam (18 u 25 o) 4/13 4/13 2-1
Fortuna - MVV Maastricht ( 6 u 39 o) 10/13 0/13 3-1
Go Ahead Eagles - Roosendal(32 u 11 o) 0/13 10/13 1-1
Haarlem - Helmond Sport (40 u 4 o) 0/13 13/13 1-3
RKC Waalwijk - AGOVV ( 9 u 35 o) 7/13 3/13 4-1
TOP Oss - FC Omniworld (38 u 7 o) 1/13 11/13 0-2
Volendam - Cambuur ( 6 u 33 o) 9/13 1/13 3-0
Polonia Bytom - Korona (32 u 11 o) 2/13 8/13 0-1
Mattersburg - Rapid Vienna (24 u 21 o) 1/13 12/13 2-1
Ger. Beerschot - Standard (36 u 9 o) 0/13 7/13 1-1
Niort - Le Havre ( 5 u 40 o) 2/13 11/13 0-1
Schalke - Duisburg (30 u 15 o) 9/13 1/13 3-0 (37 u 8 o) 9/13 1/13
Groningen - Heerenveen ( 45 over ) 7/13 3/13 2-2
Uniao Leiria - Guimaraes (14 u 24 o) 0/13 12/13 1-1
 
M 0

matinho

Użytkownik
Ziz99 może udostępniłbyś ten arkusz do szybkiego wpisywania danych to na pewno Liverpool1988 zrobi więcej analiz:spokodfhgfh:, bo w toku dyskusji o uwzględnianiu pucharów w analizach Twój post został pominięty:kwasny4565:
 
liverpool1988 0

liverpool1988

Użytkownik
Zaczne od tego ze... bolą mnie rece , zaraz pewnie bedzie bolec nie głowa i zapawne beda sniły mi sie analizy... ze 3,5 - 4 godz je robiłem.
Motherwell - Rangers (18 u 26 o) 1/13 11/13 1-1
Bochum - Stuttgart ( 9 u 34 o) 2/13 9/13 2-2
Energie Cottbus - Bayern (35 u 9 o) 0/13 13/13 0-2
Hamburger SV - Dortmund (35 u 10 o) 11/13 2/13 2-1
Hannover - Bielefeld (10 u 25 o) 10/13 0/13 2-1
Hansa - Hertha ( 45 under) 2/13 10/13 0-1
Karlsruhe - Eintracht ( 4 u 41 o) 1/13 3/13 1-1
Derby County - Man United ( 4 u 40 o) 0/13 13/13 0-3
Liverpool - Reading (10 u 31 o) 12/13 0/13 2-0
Portsmouth - Aston Villa ( 6 u 38 o) 3/13 4/13 1-1
Sunderland - Chelsea (33 u 12 o) 1/13 12/13 0-1
West Ham - Blackburn Rovers(10 u 31 o) 0/13 13/13 2-1
Monaco - Lyon (25 u 15 o) 1/13 12/13 0-2
Cracovia - Górnik Zabrze (33 u 12 o) 6/13 4/13 1-1
Jagiellonia - Sosnowiec (41 u 3 o) 4/13 7/13 0-0
LKS Lodz - Groclin (31 u 13 o) 0/13 13/13 1-1
Ruch Chorzow - Widzew (19 u 26 o) 12/13 1/13 2-0
Aberdeen - Gretna ( 1 u 44 o) 4/13 6/13 2-1
Hibernian - Kilmarnock (19 u 20 o) 9/13 0/13 3-0
Inverness CT - Falkirk (24 u 17 o) 1/13 10/13 1-2
St. Mirren - Hearts (33 u 10 o) 0/13 11/13 0-2
Olympiakos - Atromitos ( 45 under) 11/13 1/13 2-0
Udinese - Lazio (30 u 15 o) 3/13 10/13 0-0
Ankaraspor - Galatasaray (24 u 18 o) 0/13 13/13 1-1
Arsenal - Middlesbrough (31 u 14 o) 13/13 0/13 3-0
Lech Poznan - Wisla Krakow ( 45 under) 0/13 10/13 1-1
NAC Breda - Excelsior (21 u 22 o) 12/13 0/13 2-1
Club Brugge - FC Brussels (39 u 6 o) 6/13 4/13 2-0
Lokeren - FC Dender (29 u 16 o) 0/13 10/13 1-0
Mons-Bergen -Zulte-Waregem (14 u 28 o) 4/13 7/13 1-2
Mouscron - Charleroi (43 u 1 o) 2/13 9/13 0-0
Sint-Truiden-Cercle Brugge (34 u 10 o) 3/13 6/13 0-2
Westerlo - Gent (25 u 16 o) 0/13 11/13 0-1
Le Mans - Rennes (42 u 3 o) 3/13 7/13 1-1
Lille - Cean (34 u 8 o) 13/13 0/13 3-0
Lorient - Auxerre (44 under ) 1/13 12/13 0-1
Metz - Nicea (24 u 21 o) 8/13 4/13 2-0
Paris SG - Valenciennes (42 u 2 o) 5/13 7/13 2-0
Saint Etienne - Toulouse (35 u 9 o) 12/13 0/13 1-1
Sochaux - Nancy (41 u 3 o) 5/13 1/13 2-1
De Graafschap - Heracles ( 45 over ) 0/13 13/13 1-2
Feyenoord - VVV Venlo ( 44 over ) 11/13 1/13 4-1
Twente - Vitesse (26 u 17 o) 12/13 0/13 2-0
Betis - Athletic Bilbao (14 u 30 o) 2/13 6/13 1-1
Deportivo - Real Madrid ( 2 u 42 o) 5/13 6/13 0-2
Recreativo Huelva - Murcia ( 4 u 41 o) 10/13 0/13 3-2
Academica - Belenenses (22 u 20 o) 4/13 5/13 1-1
Roma - AC Milan (22 u 22 o) 9/13 0/13 1-1
Valencia - Sevilla ( 9 u 35 o) 1/13 11/13 1-3
Leixoes - Porto (25 u 20 o) 1/13 12/13 0-2
tyle tego jest ze na gg nie moge przeslac w jednej wiadomosci bo za wiele znaków ???? a jak sie patrzy na ten poist to wydaje sie ze nie jest tego az tyle by robic to 4 godz... zaraz sie zdołuje.... liczyłem ze chociaz to zajmie z 2 razy tyle mówiac pol zartem pol serio.
 
liverpool1988 0

liverpool1988

Użytkownik
A wczoraj na 28 meczy tylko w 6 nic nie trafil analizator, bardzo dobry wynk tym bardziej ze w wielu meczach tafił i o/u i 1x2. Ja trafiłem tylko 2 dokładne wyniki, słabo z jednej strony ale z 2 ok bo mało znanych zespołow dzis grało. Jak by zagrac wszystko po 100 to wydzedł bym tylko na 300 minus góra a moze i nie bo kurs obu od 12 do 15 były zapewne. Moze jutro bedzie lepiej...
 
E 6

esqlap

Użytkownik
działa wogole ten analizator? bo tak wklejacie te &quot;jego analizy&quot; a nie zaznaczycie czy weszlo czy nie i po jakich kursach zeby potencjalny zysk obliczyc
 
X 0

xewert

Użytkownik
Yhh
działa wogole ten analizator? bo tak wklejacie te &quot;jego analizy&quot; a nie zaznaczycie czy weszlo czy nie i po jakich kursach zeby potencjalny zysk obliczyc
===========================================================
WLASNIE PODZIEKOWALBYS ZA CIEZKA PRACE A NIE JESZCZE WYMAGANIA SPRAWDZ SE PAN ???? WYNIKI !!! DZIEKUJE I POZDRAWIAM.:zoltakartka:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom