>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Program wspomagający analizę - Analizator v1.0

Status
Zamknięty.
dukat 7

dukat

Użytkownik
Program wspomagający analizę - Analizator v1.0a
ANALIZATOR v1.0a
Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że nie oferuję gruszek na wierzbie, czy programu, który bezbłędnie wytypuje wynik każdego spotkania. Jak powiadają statystyka nie przewidzi przyszłości, ale może ją przybliżyć.
Analizator, jest programem mojego autorstwa, wspomagającym analizę bukmacherską. Jego obliczenia oparte są w głównej mierze na statystyce.
Arkusz jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy znać wyniki 10-ciu ostatnich meczy obu drużyn i wpisać je w odpowiednie miejsca, a następnie kliknąć w zakładkę wynik analizy. Program pokaże, jakie szanse ma każda z drużyn na zwycięstwo, oraz co jest bardziej prawdopodobne UNDER, czy OVER. Warto jednak zauważyć, że użytkownik może sam zdefiniować próg U/O.
Jest to pierwsza wersja programu, udostępniona publicznie, dlatego w razie zauważenia jakiś niedogodności, czy błędów proszę o kontakt.
Liczę, że dzięki współpracy uda się rozwinąć program, tak, aby stał sie jeszcze bardziej pomocny w analizowaniu spotkań.
Wersja 1.0 posiada:
- trójstopniową analizę wyników
- możliwość ustawienia własnego progu U/O
- szanse na zwycięstwo notowane w 13-sto stopniowej skali
- szanse U/O notowane w aż 45-cio stopniowej skali
Wersja 1.0a:
- poprawiony został błąd związany z progiem U/O
Wersja 1.0b:
- problem z dużą rozdzielczością usunięty
- odblokowany tryb pełnoekranowy
LINK DO PROGRAMU
http://rapidshare.com/files/79214559/Analizatorv1.0b.rar.html
------ALTERNATYWNY DOWNLOAD------
http://www.sendspace.com/file/rihisk


------ALTERNATYWNY DOWNLOAD------

Program udostępniam bezpłatnie. Nie chodzi mi bowiem o zarobek na jego sprzedaży. Czekam na wasze sugestie i opinie.​
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
i to mi sie podoba udostępniasz za darmo BRAWO STARY, za mało umiem programowac ale mam zamiar z kumplem napisac co podobnego
Jeśli będziesz miał jakieś propozycje co do rozbudowy kalkulatorka, to proszę o kontakt. Każdy może się przyczynić do rozwoju Analizatora.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Przybliż mi co ten programy już posiada czy trzeba wszystko wbijać ??
Jak na razie trzeba ręcznie wprowadzać wyniki ostatnich 10 meczy. Ja robię to w ten sposób. Jeśli chce przeanalizować dany mecz, to wchodzę na stronę BAH i klikam na ikonkę statystyk. Tam mogę wybrać ilość meczy. Biorę 10 i przeklepuje wyniki do arkusza. Na początku może się to wydać trochę uciążliwe, jednak idzie się dostosować :spokodfhgfh:
Pracuję nad stworzeniem bazy danych do programu, jednak zanim ujrzy ona światło dzienne upłynie jeszcze trochę czasu.
Hmm mogę jeszcze powiedzieć, że obecnie testuję kilka nowych algorytmów. Jak tylko okaże się, że nie posiadają rażących błędów to dodam je do programu.
 
bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
Przeanalizowalem dzisiaj 13 spotkan twoim kalkulatorem, o wynikach poinformuje, bralem kursy z przedzialu 1,8 - 3,05 i jak na razie nie jest zle. Mam taką uwage i zapytanie a mianowicie dlaczego nie mozna zmienic linii O/U no i zaobserwowalem ze 95% spotkan kierujac sie wynikiem tego kalkulatora powinno stawiac sie OVER.
 
frans 0

frans

Użytkownik
Gdy jest np. 6/13 to kto jest faworytem?
Możecie mi wytłumaczyc jak na to się patrzy bo niemoge zrozumiec? (Wyszło mi, że Porto nie jest faworytem:-?)
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Gdy jest np. 6/13 to kto jest faworytem?
Możecie mi wytłumaczyc jak na to się patrzy bo niemoge zrozumiec? (Wyszło mi, że Porto nie jest faworytem:-?)
Jeśli jest 6/13 i 7/13, to program po analizie stwierdził, że nie jest w stanie wskazać jednoznacznego faworyta meczu (z punktu widzenia statystyki). Wtedy najbezpieczniej wg mnie odpuścić taki mecz. Albo zagrać z podpórką na tą drużynę, która ma wg programu większe szanse.
 
polbanda 0

polbanda

Użytkownik
jak sie odpala ta analize po wpisaniu wynikow bo nie mam zielonego pojecia
ok juz mam
napisze tylko ze przy rozdzielczosci 1024x768 nie mozna przesuwac okna i nie widac przy tej rozdzielczosci drugiego arkusza
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
jak sie odpala ta analize po wpisaniu wynikow bo nie mam zielonego pojecia
ok juz mam
napisze tylko ze przy rozdzielczosci 1024x768 nie mozna przesuwac okna i nie widac przy tej rozdzielczosci drugiego arkusza
Tak już wiem. Zgłaszano mi ten problem. Postaram się to jak najszybciej poprawić.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Gdy jest np. 6/13 to kto jest faworytem?
Możecie mi wytłumaczyc jak na to się patrzy bo niemoge zrozumiec? (Wyszło mi, że Porto nie jest faworytem:-?)
No i widzisz. Porto przegrało, czyli coś w tym jest. Wyszło, że nie jest faworytem i klops 1:0 dla Nacionalu :spokodfhgfh:
 
bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
nie mam dostepu prv wiec zapytam tu: czy ilość bramek zdobytych jak i straconych ma wpływ na końcowy wynik prognozy zwycięzcy spotkania czy bramki potrzebne sa tylko do analizy O/U?
 
S 0

snowee

Użytkownik
Macie tabelke na druzyne gdzie sa 3 kolumny. Miejsce na ostatnie 10 meczy.
W pierwszej kolumnie &quot;bramki zdobyte&quot; czyli po prostu ilosc bramek jakie druzyna zdobyla w ostatnich 10 meczach, po kolei przepisujecie.
W drugiej kolumnie ilosc straconych, czyli identycznie, patrzycie ile stracili w ostatnich 10 meczach i wpisujecie.
W trzeciej kolumnie macie wstawic 1 lub 2. 1 jak grali u siebie, 2 jak na wyjezdzie.
Identycznie robicie z druga druzyna i po wprowadzeniu patrzycie na zakladke &quot;wynik analizy&quot; i wsio. Proste jak budowa cepa.
Wczoraj robilem analize meczu Colo Colo i w wyniku wyszlo mi 1.65:1.11 (cos takiego), u/o na pograniczu, bo roznilo sie jedna cyferka. Wynik 3:0, ze staty mozna bylo sie spodziewac 2:0 ewentualnie 2:1 ???? Programik bardzo fajny i duzy + dla autora tego programu, za prace jaka w niego wlozyl i za to, że postanowil udostepnic go za darmo. Na pewno jeszcze bede sprawdzal jak programik sie spisuje, np. dzis w ruskim hokeju xD

Wesolych swiat, grubych Mikolajow, duzo prezentow i wysokich wygranych ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom