>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Program typuje

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Małe podsumowanie po przekroczeniu setki spotkań.
(przestałem już przypisywać zdarzeniom nazwy kategorii - po prostu są to zdarzenia opatrzone kolejno następującymi numerami porządkowymi).


Przypomnę: drukowanie wyników, czerwone kartki, to coś na co algorytm nie ma wpływu a co wypacza wynik meczu. Dodatkowo, w związku z pandemią, grane tu były również spotkania z lig wybitnie egzotycznych. Cóż jeszcze.. Zysk byłby o jakieś 600 j. a Yield o kilka % wyższy gdybym ujął prognozę wyników 2 spotkań, której nie ująłem a jaką realnie program wygenerował lecz nie mam na to dowodów.

Program nie otrzymuje informacji o kursach i nie zna statystycznych danych historycznych a mam tu na myśli dane sprzed tygodni, miesięcy, lat. Jest więc niezależny od wartości podawanych przez bukmachera. Szacuje wynik spotkania swoimi liczbami i swoim sposobem (to znaczy, realnie moim :)).

Typ dwudrogowy jest pewnym ukierunkowaniem. To człowiek powinien podjąć decyzję o tym czy zagrać czystym typem czy podpórką (w końcu jesteśmy ponoć typerami co się zowie). Program sugeruje przy tym jaka w konkretnej sytuacji dwudrogowej decyzja byłaby optymalna - nie upubliczniłem tych sugestii.

______________________________________________

Stawka jednolita: 100 j. na kupon (mecz).

Trafionych: 78% (86 trafień na 110 możliwych).


Suma stawek: 11000 j.

Suma wygranych: 12307 j.

Zysk: 1307 j ✅.

Yield: 12% ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +84
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Coś mi się przypomniało z przeszłości a nie będę nowego kolejnego tematu otwierał...


Czerwone kartki, że dziś tu gdzieś będą :p


Leningradets - Bałtika 2

Znamya Noginsk - Rodina Moscow

Olimp-Dolgoprudny 2 - Lokomotiv-Kazanka

Lok. Plovdiv - Pirin Blagoevgrad
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nikt z nas nie ma szklanej kuli i nie wie czy sędzia w końcu i ostatecznie wyciągnie "czerwo" czy nie. No ale tu chodzi o pewne wskaźniki czy trendy...

Lok. Plovdiv - Pirin Blagoevgrad; 8 🔔 żółtych kartek w spotkaniu

Znamya Noginsk - Rodina Moscow; 2 🔔

Olimp-Dolgoprudny 2 - Lokomotiv-Kazanka; 6 🔔

Leningradets - Bałtika 2 ; 4 🔔
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom