>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Program typujący "ALGOLIGA by Yar000" do pobrania bez ograniczeń. Stary program sprzed lat.

Jeśli przetestowałe(a)ś program "ALGOLIGA by Yar000" odpowiedz proszę, czy ten program jest Ci:

  • pomocny

  • obojętny

  • niepomocny


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Jeśli pamiętacie zakłady na Toto-Ligę i bliskoznaczne - ten temat jest dla Was. Jeden z moich pierwszych a zatem obarczonych pewnym stopniem ułomności, programów w arkuszach kalkulacyjnych. Prawdopodobnie sprzed ponad dziesięciu lat. Oczywiście można nim prognozować niezależnie od rzeczywistości takiej, że Toto-Liga odeszła z wiatrem historii. Postanowiłem go Wam przekazać, bo najwyższy czas coś od siebie dać czy też pozostawić na tym forum.

Program pracuje w oparciu o zupełnie inne zasady niż algorytmy, które mam obecnie więc jakby się pozbywam informacji, które nie są dla mnie już wielką tajemnicą podlegającą ochronie. Największe moje tajemnice pozostawiam dla siebie. W sumie to powinno być oczywiste, nie można podejrzewać, iż jestem pierwszy naiwny, gdyż z mojej pracy chcę jednak oprócz hobby mieć kołacze. Niemniej, ten program jest nadal efektem pracy i to nielekkiej. Proszę o uszanowanie tego faktu. Wspomnę, że program nie jest budowany przy pomocy sieci neuronowych, ale przecież z wykorzystaniem prymitywnego arkusza kalkulacyjnego.

Program załączam w obrębie forum i to jest mój ukłon w kierunku Administracji - prawdopodobnie, zanim plik trafi na jakiś upload, to zwiększy się ruch na forum z uwagi na rejestrowanie się nowych osób, które będą chciały pobrać skoroszyt.

Nie pytajcie dlaczego w programie coś jest tak a dlaczego nie inaczej, skąd tak sformułowany komunikat a nie siak - nie pamiętam 😂 Nawet jeśli ktoś w programie arkusze odhasłuje to ... w sumie nic z tego nie wyniknie - program się składa z prawie dziewięćdziesięciu arkuszy. Nie pamiętam co w nich z czego wynika i dlaczego właśnie tak.

Zero automatyzacji. Jak najbardziej do ręcznego wklepywania danych wsadowych. Program nie posiada baz do aktualizacji, jak również nie otrzymuje informacji o wysokości kursów. Ta ostatnia część zdania dotyczy próby uniezależnienia się od sposobu myślenia buków i również od chcąc czy nie chcąc, narzucania grającym tego sposobu myślenia.

Dlaczego pojawia się prognoza "1X2"? Dlatego, że była taka możliwość wyboru typu w Toto-Lidze, właśnie trzydrogowo. Poza tym, lepiej napisać wprost, że się nie wie niż ściemniać jakimś lewym typem. Z programu usunąłem opcję obliczania stawki a choć to była w czasach Toto-Ligi istotna kwestia - uległa w programie dezaktualizacji. Wyciąłem też możliwość generowania wyników bramkowych (to zagadnienie pozostawię jednak dla siebie).

Nie wiem czy plik będzie wyglądał tak jak go pozostawiłem i działał prawidłowo po otwarciu go w każdym arkuszu kalkulacyjnym jaki posiadacie.

Proszę też pamiętać o sprawie podstawowej: programy mogą być pomocne, stanowią wskaźnik, który kieruje w daną stronę, ale ostateczną decyzję zawsze podejmuje grający i to on powinien być obarczany za całość procesu obstawiania.

Dlatego: w przypadku porażki z użyciem tego programu - pretensje możecie mieć tylko do samych siebie.
Przy okazji, proszę o udział a ankiecie.

----
Warunki użytkowania programu "Algoliga by Yar000":


| Copyright © by Yar000 |

Program "ALGOLIGA by Yar000" jak również wyniki wygenerowane przez ten program masz prawo stosować do własnego niekomercyjnego użytku, kopiować i rozpowszechniać za darmo. Nie możesz sprzedawać, odsprzedawać, dzierżawić, zmieniać lub modyfikować części lub całości treści i formy składających się na program "ALGOLIGA by Yar000" jak również wyników wygenerowanych przy pomocy tego programu. Podczas publicznego przedstawiania lub komentowania programu "ALGOLIGA by Yar000" albo wyników wygenerowanych przez program "ALGOLIGA by Yar000" obowiązuje Cię publiczne przypisanie a więc określenie nazwy jego twórcy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +697
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Plik skasowałem na chwilę - wkradł się tam jeden błąd w opisie.
mam pytanie xD (Pani od języka polskiego mówiła, że jak się ma pytanie to, żeby nie mówić, że się je ma tylko zadawać, ale co tam xD) Przy okazji, proszę o udział a ankiecie. - ja nie używam żadnych programów (oprócz kalkulatora). Czy też powinienem wziąć udział w ankiecie jeśli ją zobaczyłem? Czy taki głos nie ma znaczenia tzn. ma znaczenie, ale takie, że nie powinien się tam znaleźć?

edit: pytam, ponieważ jest mi obojętne używanie wszystkich programów i nie chcę wypaczyć wyników ankiety.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +172
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Do pobrania jest ten plik. Poprzednią wersję proszę usunąć ze swoich zasobów - jest obciążona nieznacznym, ale błędnym i omyłkowym opisem.
Post automatycznie złączony:

(...)

edit: pytam, ponieważ jest mi obojętne używanie wszystkich programów i nie chcę wypaczyć wyników ankiety.
Dzięki za tę uwagę :) Ponieważ nikt jeszcze nie głosował w "ankiecie", zadam pytanie nieco inaczej - ale, żeby było jasne, że jest ono skierowane do osób, które przetestowały sobie już ten program.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +171
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Oczywiście zachęcam do pobierania :) Mam nadzieję, że się na coś przyda.
Post automatycznie złączony:

1691240476765.png
 
Ostatnia edycja:
P 0

Pauliś

Użytkownik
Dzień dobry,
Potrzebuję się z Panem skontaktować, niestety nie mogę wysłać wiadomości, dopiero się zarejestrowałam. Będę wdzięczna za kontakt.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Dzień dobry. Proszę, jeśli to nie jest problem o napisanie w niniejszym wątku w czym rzecz... A jeśli to sprawa z gatunku prywatnych, pozostawiłem swój adres e-mail wysyłając do Pani wiadomość via forum.
 
Do góry Bottom