>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Program obserwujący kursy live

B 0

blown

Użytkownik
Witam wszystkich,
mam pytanie - szukam programu lub funkcji u buka, która obserwuje kursy live i obstawi w konkretnym momencie.
Mianowicie - funkcja ma obserwować kurs na danym wydarzeniu i gdy kurs spadnie do 1,20 z automatu obstawia ustaloną kwotę. Jest coś takiego może czy za dużo wymyślam :razz:
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Witam wszystkich,
mam pytanie - szukam programu lub funkcji u buka, która obserwuje kursy live i obstawi w konkretnym momencie.

Mianowicie - funkcja ma obserwować kurs na danym wydarzeniu i gdy kurs spadnie do 1,20 z automatu obstawia ustaloną kwotę. Jest coś takiego może czy za dużo wymyślam :razz:
Odrazu tam wymyslasz, poprostu chcesz sprawdzic czy jest jakis program robiacy 84% z kursow 1.2..Osobiscie nie znam takiego programu, ale napewno istnieja. Musialbys zapytac kogos kto gra na Betfair. Polecam zapytac funkacid.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Na betfair...
Przykład:
Ajax - Juve i over 0.5 gola po 1.04, ustawiasz wtedy wyższy kurs np 1.20 i klikasz KEEP i jeśli będzie bramka a nie będzie tego kursu (1.20) to stawka zwracana, a jeśli bramki nie będzie to jak wejdzie ten kurs to zakład jest automatycznie postawiony ???? myślę że prościej się nie da objaśnić ;)
 
Do góry Bottom