>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Program do selekcji typów

X 9

xancan

Użytkownik
Witam,
Jestem programista i sam sobie napisalem rozne programy pomocne w obstawianiu. Ja uzywam Javy, ale jezyk raczej nie ma tu wielkiego znaczenia.
Jesli jest ktos zainteresowany to prosze o kontakt (moge napisac praktycznie dowolny program ????
Pozdrawiam!
Jakie to były programy i jak pomagały?
 
C 12

calvaria

Użytkownik
Zobacz jeden z gwarancyjnych systemów:
system skrócony: tylko na 4 mecze.

Podaję rozpis na 8 zakładów na 4 mecze dwudrogowe 1-2, mający takie oto szanse trafienia :
a/ 50% na 4/4
b/ 50% na 4*3z4

mecz / czytaj w kolumnach:
A ...... 1-1-2-2-1-1-2-2
B ...... 1-2-1-2-1-2-1-2
C ...... 2-2-1-1-1-1-2-2
D ...... 1-2-1-2-2-1-2-1
gdzie minimalna gwarancja to 4 &quot;trójki&quot;
...................................
&quot;przeciez nie ma czegos takiego jak &quot;gwarantowana&quot; wygrana&quot; ???? ???? ????
P.s: jak grasz np. under/over ( 1-2 ) dla tego samego meczu, to jak &quot;zadne ze spotkan moze nie wejsc&quot; ????

.
OK czyli chodzi Ci o obstawienie wszystkich mozliwych kombinacji trafienia 3 z 4 meczow. Z tego co wiem niektore buki oferuja takie zaklady bez koniecznosci recznego ich wklepywania - po prostu bierzesz 4 spotkania i grasz zaklad 3 z 4 meczow i buk sam generuje Ci te kupony (wiec po co tu program?)
Inna sprawa, ze czasem ilosc kombinacji ma sie nijak do lacznego AKO czyli czesto i tak jestes stratny.

Co do programow to ostatnio znalazlem na necie cos takiego: http://www.neuralbet.com/sparlay.exe (wersja 10-dniowa) lub trza bulic $$$ za pelna wersje (do tego ten progs zawiera blad - zle liczy laczne AKO) - jak ktos chce to moge napisac cos w ten desen :]
Osobiscie korzystam z programu, ktory pobiera i filtruje typy od &quot;najlepszych&quot; typerow z netu pod wzgledem dwoch opcji: skutecznosci (%) oraz wielkosci profitu do tej pory od 2 lat wstecz :]
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
calvaria &gt;&gt;&gt;to do czego się teraz odnosisz, to nie jest przecież to z czym się do Ciebie zwróciłem, a co jak widzę przerasta Cię o głowę - zarówno na polu możliwości zawodowych jako informatyka oraz na poletku ogólnej znajomości bukmacherki i zrozumienia podstawowych spraw z tego obszaru, do których to należą także piłkarskie systemy gwarancyjne...
Bowiem napisałem:
&quot;Jak nie sprawi Ci to kłopotu, to zrób minimalny rozpis gwarancyjnego systemu piłkarskiego dla meczów typowanych dwudrogowo 1-2 , który ma dla kolumny 26 spotkań posiadać na którymś kuponie gwarancję trafienia tam 18z26, więc przy 8 błędach. &quot;
a Ty jakoby do istoty zagadnienia, odnosisz się do podanego przeze mnie o 15.25 przykładu, bo jest tam jak byk &quot;Zobacz jeden z gwarancyjnych systemów&quot; - mającego pomóc Tobie zrozumieć to czego nie rozumiesz - jak wynikało z Twojego wpisu z godziny 15.15:
&quot;Hmmm nie bardzo rozumiem... przeciez nie ma czegos takiego jak &quot;gwarantowana&quot; wygrana, gdyz rownie dobrze zadne ze spotkan moze nie wejsc.&quot;
I wybacz mi ( będzie wykropkowane... ) słowo prawdy, które tu padnie - jako mój komentarz do tego aberracyjnego &quot;wywodu&quot; Twojego autorstwa:
&quot;OK czyli chodzi Ci o obstawienie wszystkich mozliwych kombinacji trafienia 3 z 4 meczow. Z tego co wiem niektore buki oferuja takie zaklady bez koniecznosci recznego ich wklepywania - po prostu bierzesz 4 spotkania i grasz zaklad 3 z 4 meczow i buk sam generuje Ci te kupony (wiec po co tu program?)&quot;
ale uczył Marcin Marcina, lecz sam był głupi jak..... , skoro przerosło Cię to tak bardzo, że piszesz tu całkowicie nie na temat a ponadto o programie, gdy chodziło mi jedynie o 1 ( jeden ) rozpis, &quot;który ma dla kolumny 26 spotkań typowanych dwudrogowo posiadać na którymś kuponie gwarancję trafienia tam 18z26, więc przy 8 błędach&quot;...
To jest zadanie dla znajomego studenta I roku informatyki ( od października już II rok ) , lecz z powodu jego wakacji nie mam teraz z nim kontaktu, choć tego typu mini zlecenia wykonuje z dnia na dzień!
Nowy pomysł, który takiego gwarancyjnego rozpisu wymaga i chęć jego pilnego zastosowania w grze - skłonił mnie do zwrócenia się z tym do Ciebie, gdy jako informatyk się tu przedstawiłeś:
&quot;Witam,
Jestem programista i sam sobie napisalem rozne programy pomocne w obstawianiu. Ja uzywam Javy, ale jezyk raczej nie ma tu wielkiego znaczenia.
Jesli jest ktos zainteresowany to prosze o kontakt (moge napisac praktycznie dowolny program)&quot;.
P.s: naprawdę nie miałem pojęcia, że zarówno bukmacherka i informatyka to dla Ciebie aż tak zupełna &quot;terra incognita&quot; - bo przecież bym się do Ciebie o nic nie zwracał i nie obnażał tu Twojej ignorancji...

.
 
X 9

xancan

Użytkownik
calvaria &gt;&gt;&gt;to do czego się teraz odnosisz, to nie jest przecież to z czym się do Ciebie zwróciłem, a co jak widzę przerasta Cię o głowę - zarówno na polu możliwości zawodowych jako informatyka oraz na poletku ogólnej znajomości bukmacherki i zrozumienia podstawowych spraw z tego obszaru, do których to należą także piłkarskie systemy gwarancyjne...
To raczej Ty nas cały czas nie rozumiesz i unikasz konfrontacji z kluczowym
argumentem przeciwko KAŻDEMU systemowi: &quot;bukmacher wie że tak można
zrobić i nie da się robić w bambuko&quot;.
 
X 9

xancan

Użytkownik
Inna sprawa, ze czasem ilosc kombinacji ma sie nijak do lacznego AKO czyli czesto i tak jestes stratny.
Nie często ale zawsze jesteś stratny. Jakbyś czasami nie był stratny to by oznaczało
że bukmacher czasami rozdaje pieniądze. Taka promocja, taki bonus? Owszem, czemu
nie - bukmacherzy robią takie zabiegi aby przyciągnąć ludzi. Ale promocje są
ograniczone i można wygrać niewiele.
Pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
xancan, lektura tego wątku:
http://forum.bukmacherskie.com/f98/metody-matematyczne-w-typowaniu-61068.html
i zastosowanie się do tam zawartej mojej prośby o wpisanie do wyszukiwarki frazy: edi8 kontra totomix pozwoli Ci zrozumieć, że w bukmacherce dzielą nas lata świetlne... bo ja - w przeciwieństwie do Ciebie - nie szukam tu portali do gry na wirtualne pieniądze*, a je realnie WYGRYWAM i to przy pomocy różnorakich systemów!
Bowiem wiele osób patrzy na to samo - ale tylko nieliczni dostrzegają to COŚ ???? i Twoje wszystkie dotąd wypowiedzi są po prostu żałosne i lamerskie.
* http://forum.bukmacherskie.com/f207/na-wirtualne-pieniadze-81028.html
.
 
X 9

xancan

Użytkownik
Edi gadasz głupoty i tyle... każdy wie i można łatwo udowodnić że na dłuższą metę nie da
się wygrywać z bukmacherem. A nawet jakby ktoś miał sposób to by siedział cicho a
nie chwalił się wszędzie tak jak Ty.
P.S.
Nie mówię tutaj o wyjątkach gdy np. ktoś jest trenerem drużyny i o czymś wie
co bezpośrednio wypływa na wynik.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
każdy wie i można łatwo udowodnić że na dłuższą metę nie da się wygrywać z bukmacherem. A nawet jakby ktoś miał sposób to by siedział cicho a nie chwalił się wszędzie tak jak Ty.
&quot;...każdy wie i można łatwo udowodnić że na dłuższą metę nie da się wygrywać z bukmacherem... ???? ???? ????
A nawet jakby ktoś miał sposób to by siedział cicho a nie chwalił się wszędzie tak jak Ty.&quot;
...............................................................................
Ten opisany przeze mnie na wielu forach model gry - podałem, ale dopiero następnego dnia po tym jak się połapali, więc nie będąc idiotą nie podcinałem gałęzi, na której wygodnie siedziałem!
I dopiero wtedy masa ludzi mocno zaczęła się zastanawiać, jak to było możliwe, że oni sami tego nie wychwycili...
Podobnie jest i z tym co obecnie realizuję - a co też kiedyś chętnie opiszę, ale już post factum, więc oby jak najpóżniej ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
X 9

xancan

Użytkownik
&quot;Ten opisany przeze mnie na wielu forach model gry - podałem, ale dopiero następnego dnia po tym jak się połapali, więc nie będąc idiotą nie podcinałem gałęzi, na której wygodnie siedziałem!
W ten sposób przyznałeś, że teraz (w tym wątku) nie podałeś żadnego systemu
ani linka dzięki któremu można odnieść jakiekolwiek korzyści (finansowe, rzecz jasna)
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Akurat Ty, jako wirtualny grajek i bukmacherski lamer, mało masz do powiedzenia na takie tematy, bo jesteś na poziomie przedszkolaka - ale jak się kiedyś nauczysz czytać, a następnie rozumieć co tu mego autorstwa czytasz, to przejrzysz na oczy...
Choć Twoja rycerskość* może tu być przeszkodą nie do pokonania!
* ten zakuty łeb ????
 
X 9

xancan

Użytkownik
No cóż Panowie, w merytorycznej rozmowie uciekacie się często do zwrotów:
1) zakuty łeb
2) nie było cię jak bóg rozdawał rozum
3) jesteś żałosny
Wnioskuję z waszych wypowiedzi że nie macie w sprawie bukmacherki nic wartościowego
do powiedzenia.
 
C 12

calvaria

Użytkownik
na temat systemow gwarancyjnych, ktorych zalet edi8 niestety nie byl w stanie jasno przedstawic (oraz w jaki dokladnie sposob zwiekszaja szanse wygranej) chyba nie ma sensu dalej dyskutowac...
do edi8: jesli masz zamiar kogokolwiek obrazac to lepiej zachowaj swoje przemyslenia dla siebie, tym bardziej ze jestes w bledzie
zatem podsumowujac raczej nie podejme sie napisania programu do &quot;systemow gwarancyjnych&quot;, gdyz z tego co tu napisales nie jest do konca jasne w jaki sposob maja realnie zwiekszyc szanse wygranej (brzmi to bardziej jak sztuka dla sztuki - gra nie warta swieczki)
pzdr.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
calvaria, a co Cię obchodzi jaki ja mam zamiar co do zrobienia użytku z moich własnych pieniędzy, w sensie analizowania opłacalności lub nie mojej gry???
Bo ja Ciebie nie prosiłem o komentarze w tym zakresie, a jedynie odpowiedziałem na Twój wpis:
&quot;Witam,
Jestem programista i sam sobie napisalem rozne programy pomocne w obstawianiu. Ja uzywam Javy, ale jezyk raczej nie ma tu wielkiego znaczenia.
Jesli jest ktos zainteresowany to prosze o kontakt (moge napisac praktycznie dowolny program)&quot;.
I nic Ci do tego, czy ja ew. chcę nawet przegrać - przy pomocy tego 1 ( jednego ) gwarancyjnego systemu piłkarskiego, o którym Ci napisałem, bo nie to miało Cię obchodzić a samo jego ew. wygenerowanie.
Ale aby móc to zrobić, należy mieć minimalną choćby orientację dotyczącą bukmacherki - i tego Ci kiedyś życzę, bo dziś ewidentnie Ci tej wiedzy nie staje....
pzdr.
............
http://maxwap.pl/k/20/95,systemy,skrocone,1x2.php
.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Z 47

ziz99

Użytkownik
...

Podobnie jest i z tym co obecnie realizuję - a co też kiedyś chętnie opiszę, ale już post factum, więc oby jak najpóżniej ????
Tak ogólnie, masz na myśli systemy do gry, czy jakieś &quot;dziury&quot; wynikające z analizy statystycznej (predykcji)?

Pozdrawiam
ziz99
 
J 10

jacekmar

Użytkownik
edi8 : Próbowałem coś robić w związku z z systemem gwarnacyjnym na 26 meczy i gwarancją 18 trafien i nie wiem czy to wogóle jest możliwe w praktyce skorzystać z takiego systemu, gdyż będzie bardzo wiele kombinacji.
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
Troszkę na temat, troszkę nie...
Tak mi się wydaje że coś podobnego do programu z algorytmem zawiera strona
soccervista.com
Jest tam wszystko co potrzebne do typowania-historia rozgrywek, tabele, właściwosci danej ligi, łącznie z typami, dosyć skutecznymi... chyba na wszystkie światowe ligi.
A co do samego programu - na programowaniu się nie znam, ale jak już pisałem w podobnym wątku, pisząc algorytm skupiłbym się na tenisie albo siatkówce, w każdym razie na dyscyplinie bez remisu. Znacznie większe prawdopodobieństwo wygranej rekompensujące nieco niższe kursy na faworyta.
 
Do góry Bottom