>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Program antywirusowy?

brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Jaki program antywirusowy byście polecili?? Jakiego osobiście używacie,jaki przypadł Wam do gustu itp,
Chodzi mi nawet o jakieś półroczne demo,bo skończył mi się poprzedni i zostałem bez Antywira na PC,Peace!;)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Kasperski,używam od 2002 roku,teraz mam wersję 2010, nie przepuszcza żadnego syfu ,prosty interfejs,że nawet ja dziadek daję radę,wymaga sprzętu średniej klasy,na wolniejszych może mulić ,przy mojej pamięci 2 gb hula jak ta lala.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
No dzięki Panowie,obydwa dość dobrze znane.Szkoda,że nowy Kasperski kosztuje aż 200zł,nie stać mnie obecnie na taką inwestycję,bo mam kilka ważniejszych wydatków,wersja DEMO,to tylko miesiąc korzystania;)
 
ashmedai 9

ashmedai

Użytkownik
Ja nie używam anty wirusa, natomiast każdy mały plik (.exe itp)przed uruchomieniem skanuję na virustotal. Jedyny program zabezpieczający który mam to Malwarebytes.
Kiedyś jednak używałem tylko i wyłącznie avg free.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
No dzięki Panowie,obydwa dość dobrze znane.Szkoda,że nowy Kasperski kosztuje aż 200zł,nie stać mnie obecnie na taką inwestycję,bo mam kilka ważniejszych wydatków,wersja DEMO,to tylko miesiąc korzystania;)
BrooklynBounce ja za swojego Kasperskiego antywirusa za kontynuacje na rok zapłaciłem około 110 zł,nie wiem skąd cena 200 zł?Wart jest tego ,jak zakupisz podziękujesz.Pozdrawiam.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Ja nie używam anty wirusa, natomiast każdy mały plik (.exe itp)przed uruchomieniem skanuję na virustotal. Jedyny program zabezpieczający który mam to Malwarebytes.
Kiedyś jednak używałem tylko i wyłącznie avg free.
Słyszałem coś o nim ostatnio, podobno nawet nawet
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
Prawda taka że Kasperski i Nortonto dwa jedyne godne uwagiantywirusy , na piratach nie ma co żerować , bo po zainstalowaniu po chwili klucz traci ważność , natomiast bezpłatne antywirusy nie zapewniają dokładnego bezpieczeństwa.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Prawda taka że Kasperski i Nortonto dwa jedyne godne uwagiantywirusy , na piratach nie ma co żerować , bo po zainstalowaniu po chwili klucz traci ważność , natomiast bezpłatne antywirusy nie zapewniają dokładnego bezpieczeństwa.
prawda jest taka ze głupoty piszesz.
Od lat Avast i Microsoft Security Essentials zbiera bardzo dobre opinie które potwierdzam ,obu używałem i się nie zawiodłem.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ze swojego doświadczenia wiem, że najlepiej spisuje się kombinacja Nod32+ kerio firewall.
Miałem epizody z kasperskim i noortonem. Programy dobre, jeśli chodzi o zaporę, jednak strasznie mi zmulały komputer. Przy nod32 tego problemu nie ma.
Słyszałem dobre opinie o G Data. Niestety nie testowałem osobiście. Wg gazet jak np. komputer świat w testach wypadł na no 1.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Avira AntiVir Personal + Outpost Firewall Free + Malwarebytes&#39; anti-malware.

Darmowe i zapewniają podstawową ochronę. Kto umie korzystać z mózgu siedząc w necie temu nie potrzebne płatne kombajny, z których i tak wykorzysta się 30% ich możliwości.
 
Do góry Bottom