>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Profesjonalizm i nic więcej.

lipex 349

lipex

Użytkownik
Witam, witam, witam. Być może kilka osób już mnie kojarzy z niegdysiejszych poczynań głównie w AHL. Tenisem interesuję się długo i na podstawie analiz będę grał niektóre mecze, głównie podparte wnikliwą analizą. Ponadto trochę hokeja, trochę piłki nożnej i MMA ???? Stawka będzie od 0 do 10 i każdy punkt będzie oznaczał kolejną dziesiątkę procent, jaki uważam, że to zdarzenie może mieć miejsce. Analogicznie 6/10 oznacza, że według mojej analizy ten typ ma 60% szans na wejście. Pozdrawiam.
YOUZHNY - WANG
Typ: Over 3,5 seta
Kurs: 1.90
Buk: bet365
Stawka: 7/10
Analiza:
Moim pierwszym typem, być może troszkę ryzykownym, jest postawienie over 3,5 setów w tym spotkaniu. Kursy na handicapy lub overy oscylują w granicach 1.90-2.00, więc jest to warte grzechu. Chciałbym przytoczyć wydaje mi się profesjonalną własną analizę tego meczu. Wang na pewno ma za sobą naprawdę niezły sezon. Niestety nie udało mu się wygrać żadnego turnieju, ale ma niezły bilans jak na siebie jeżeli chodzi o harda (z dwoma finałami) oraz bardzo dobre wyniki na tegorocznej trawie. 5 wygranych i tylko jedna porażka z Mullerem, który ma naprawdę kapitalny sezon za sobą. W tych meczach możemy zauważyć niezłą statystykę wygranych punktów przy serwisie rywala (oscyluje w granicach 35+, a ogólnie w ostatnich tygodniach jego spotkań często wędruje nawet pod 50%). Wang rozegrał świetne spotkanie z gorzej postawionym Gonzalezem, gdzie jego statystyki dotyczące punktów wygranych z podania przeciwnika wynosiła 42% i miał 2 razy więcej winnerów niż przeciwnik oraz ponad 30 punktów ogólnie zdobytych więcej. Dodatkowo wygrana w super stylu z Dancevicem, łamiąc go aż 6 razy, dodaje mu trochę pewności w tym typie, zważywszy na to, że Dancevic wygrał dzisiaj z Karlovicem w 3 setach nie oddając mu żadnego podania. Youzhny w ostatnim meczu z Wardem rozprawil się stosunkowo gładko, ale gdyby wejrzeć w statystyki, okazuje się, że tak naprawdę do Ward przegrał mecz bardziej niż Mikhail go wygrał. 1 serwis Youzhnego na poziomie 63% to nie jest wielki wynik zważywszy na niezły return Wanga. Miał tyle samo winnerów co Ward (po 24) i 20 niewymuszonych błędów mniej (sądzę, że Wang bardziej go przyciśnie i nie będzie tutaj takiej przewagi. Ward miałśrednią prędkość serwisu około 165 km/h przy wygranych 43% pierwszego serwisu, to jest wynik koszmarny, który nie zdarzy się Wangowi w 100%. Myślę, że to wszystko sprawia, że według mojej analizy szansa na wypełnienie tego typu to ponad 70%, a zważywszy na taki kurs jest to zdecydowanie fajny typ.

Dodatkowo na dzisiaj i jutro pewniak za grube pieniądze:
- Lopez
- Cilic
- Istomin
- Wawrinka
Buk: Bet365
Kurs: 1.69
Stawka: 9,5/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lipex 349

lipex

Użytkownik
GRANOLLERS-PUJOL - GIRALDO
Typ: GIRALDO
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Stawka: 8/10
Wydaje mi się, że jest to dzisiaj najlepszy kurs ze wszystkich, ktore zostały oddane do użytku. Wszystkie buki zwiększają swój kurs na Giraldo, więc można go już nawet zobaczyć po 1.9. Niestety bet365 nie zrobił mi takiej przyjemności, ale dlatego poczekam do końca, żeby postawić, bo liczę na większy kurs. Zacznę od tego, że Panowie spotkali się trzy razy i trzy razy wygrywał Giraldo, choć ostatni mecz był naprawdę wyrównany. Giraldo wygrał więcej piłek w meczu i to naprawdę niezły wyczyn wygrać na clayu z 54% pierwszego serwisu. To oznacza, że w wymianach Giraldo naprawdę jest dużo lepszy od Granollersa. Ogólnie bardzo lubię Giraldo i jego odważny styl z dobrym forehandem i na to będę tutaj liczył. Biorąc pod uwagę fakt, iż Giraldo w ostatnich 10 meczach nie zniżył się poniżej 60% pierwszego serwisu i często procent wędrował nawet pod 80%, sądzę, że jego przeciwnik z podaniem Giraldo będzie miał problemy. Liczę na skuteczny serwis i mocny forehand. Giraldo w ostatnich 20 spotkaniach 10 razy przekraczał próg 40% wygranych punktów z podania rywali, czasami osiągając wyniki ponad 50% lub blisko 60%. Biorąc pod uwagę ostatnie wygrane z Tsongą, Murrayem, Almagro, Kohlschreiberem czy Hewittem oraz finał w Barcelonie można powiedzieć, że Giraldo jest w niezłej formie. Oglądałem jego pierwszy mecz na trawie w tym sezonie z Nieminenem i byłtam bardzo blisko wygranej (był to 4 mecz Nieminena, wiec on był już zapoznany z tą nawierzchnią w tym roku). Ostatni jego przeciwnik był fatalny na trawie, ale Giraldo poradził sobie z nim bez problemów. Co ważne, Granollers potrafi wygrać praktycznie tylko wtedy, gdy jego przeciwnik popełnia kosmiczną ilość niewymuszonych błędów. Klizan (90 błędów przy 23 Granollersa), Dolgopolov (96 błędów przy 41 Granollersa), Mahut (32 błędy przy 16 Granollersa). Nie sądzę, że Giraldo, który czuje się dobrze w wymianach, będzie pozwalał na takie punktowanie przeciwnika, nie wyobrażam sobie tego po prostu. Za Granollersem może stać niedawna kontuzja biodra Giraldo oraz fakt, że może dysponować lepszym serwisem, choc w ostatnim ich meczu to Giraldo świecił serwisem mając 11 asów, co jest niezłym wynikiem na clayu jak na tego zawodnika. Moim zdaniem warto zagrać dobrze ten typ, bo Giraldo ma więcej asów w rękawie i więcej punktów stoi za jego wygraną.

ISNER - NIEMINEN
Typ: Over 43 gemy
Kurs: 2
Bukmacher: bet365
Stawka: 7/10
Typ: Over 3,5 seta
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet365
Stawka: 8/10
Analiza: No i mamy bardzo fajny mecz do obstawiania ze względu na specyfikę graczy. Isner to wiadoma sprawa, serwis i nic więcej. W ostatnich spotkaniach ilośc wygranych punktów z returnu to okolo 20%, może troszeczkę ponad czasami. Na takiego zawodnika jak Nieminen, który ma najczęściej ponad 70% pierwszego serwisu przy bardzo dobrym jego wykończeniu, jest czymś nie do ogarnięcia dla wysokiego Isnera. Nieminen z Delbonisem miał 73% pierwszego serwisu i 87% wygranych w pierwszym serwisie. Dodając do tego tylko 6(!) niewymuszonych błedów, trzeba przyznać, że Isner nie będzie miał tutaj łatwo. Nieminen sprawi, że John będzie musiał się troszeczkę nabiegać za nim i na pewno wykosi jeden set z rąk wysokiego Amerykanina. Nie sądzę, że przy takim konsekwentnym zawodniku jak Nieminen, Isner będzie przełamywał i wygrywał podania do 0. Sądzę natomiast, że walka będzie bardzo długa, znając Isnera i jego niezłą kondycję oraz konsekwencję Nieminena. Nie zdziwiłbym się, jak Nieminen ostro powalczyłby tutaj o zwycięstwo nad Isnerem. Ze swoim stylem gry jest to bardzo możliwe.
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
Nadal - Kukushkin
Typ: +7,5 gema NADAL
Kurs: 1.66
Stawka:7/10
Bukmacher: bet365
Analiza; Zauważyłem fajne granie na forum przeciwko Nadalowi i jestem ciekawy ile ludzie będą jeszcze tracić pieniędzy na takie rzeczy. Przecież ten cały Nadal nie jest tak tragiczny na trawie, jak wiele osób myśli. Dzisiejszy rywal, tak myślę, pasuje Nadalowi. Nie może liczyć na dobry serwis, co Nadal będzie wykorzystywał świetnymi returnami i dobrą grą na linii. Kukushkin 6 asów w pierwszym meczu i 8 w drugim. Pierwszy serwis na poziomie 60%, co nie jest świetnym wynikiem. Rosol miał w samym meczu z Nadalem więcej niż on w dwóch meczach. Nadalowi będą się podobały długie wymiany po serwisie Kukushkina i będzie go łamał nieraz w tym meczu. Miejmy tylko nadzieję, że Nadal będzie panował dobrze nad swoim rotacyjnym serwisem i nie pozwoli się rozwinąć Kukushkinowi, bo on tez ma dobre returny i na tym Wimbledonie ma około 40% wygranych punktów przy serwisie rywali. Sądzę, że warto brać ten typ, bo nie widzę tutaj innego wyniku niż gładkie 3:0
 
lipex 349

lipex

Użytkownik
Lopez - Isner
Typ: Lopez
Kurs: 1.72 (niestety nie rozpieszcza mnie bet365, bo można znaleźć po 1.8)
Stawka: 8/10
Analiza: Dzisiaj to będzie mój konik, na który planuje wydać trochę pieniędzy ze swojego budżetu. Spotyka się Lopez z Isnerem, czyli na pewno możemy liczyć na krótkie gemy z duża ilością asów. Ale ja jestem zdania, że taki układ będzie odpowiadał bardziej Lopezowi. Isner nie radzi sobie z dłuższymi wymianami. Jego wygrane punkty podczas przyjmowania serwisów to ostatnio: 27%, 24%, 21%, 29%, 28%. Nawet ze słabszymi zawodnikami jak Herbert czy Delbonis. Nieminen wielce nie popisywał sie serwisem w swoim meczu, podtrzymując tylko niezły poziom pierwszego serwisu, a i tak Isnerowi było ciężko okiełznać go. U Lopeza to wszystko wygląda zupełnie inaczej. Bardzo dobry serwis i o niebo lepsza sprawność oraz wymiany. Jego punkty z podań rywali to: 33%, 35%, 38%, 29%, 30%. Z Berdychem i Chardym, którzy mają również bardzo dobre serwisy, punkty z ich podań to odpowiednio: 34% i 38%, a to bardzo dobry wynik przy tego typu graczu. Sądzę, że z biegiem czasu Lopez będzie coraz więcej podań. Isner zagrał można powiedzieć kapitalny mecz z Nieminenem pod względem serwisów, ale w niedawnych spotkaniach potrafił oddawał po kilkanaście breakpointów na mecz, których nie wykorzystywali rywale, a może wykorzystać lepiej dysponowany Lopez. Lopez jest w dobrej formie: Gasquet, Stepanek, Querrey, Berdych - to zawodnicy z wysokiej półki, których rozprawił Lopez. Isner nie jest na wielkiej fali i sądzę, ze tutaj Lopez może okazać się dużo lepszym zawodnikiem.
EDIT: I jescze jeden jak dla mnie plusik dla Lopeza, bo będzie miał pierwszą przerwę od ponad dwóch tygodni, grał co 2-3 dni a nawet częściej. Dodatkowo bet365 zrobił handi -1,5 przy stawce 2.0 na Lopeza, co dla mnie jest świetnym wynikiem. Isner przy 25% odebranych piłek nie ma opcji, zeby wygrał seta inaczej niż 7:6, Lopez natomiast jest w stanie wygrać i w tie-breaku i po przełamaniu. Jutro Lopez pokazuje klasę! Trzymamy ostro kciuki, bo za dużo kasy włożyłem już w niego ????

Wawrinka - Istomin

Typ: over 3,5 seta
Kurs: 1,53
Stawka: 7/10
Analiza: Tutaj krótsza analiza, ale chyba bardzo wymowna. Wawrinka w średniej formie, nie pokazuje niczego wielkiego od kilku tygodni i tutaj nie liczyłbym na wielką zmianę. W ostatnim meczu 49% pierwszego podania i gdyby nie to, że Lu nie jest wielkim zawodnikiem i nie umiał tego wykorzystać, moglibyśmy mieć sensację. Istomin w niezłej formie, z bombowym serwisem. Dwa razy więcej winnerów od niezłego Tusunowa i bardzo dobra gra w ostatnim meczu z Reisterem. Myślę, że Istomin zgniecie Wawrinkę w którymś z Tie-breaków i tak wygra uprawgnionego seta a może i pokusi się o niespodziankę.
 
Do góry Bottom