>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problemy z wypłatą i wielodniowa weryfikacja dokumentów

wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Piszę tego posta, żeby ostrzec że Unibet zaczyna robic problemy przy wypłacaniu pieniędzy. Jestem użytkownikiem z jako takim stażem na tym forum, (więc od razu piszę że to nie jest żadna napinka z mojej strony) (wielu z was mnie zna), który (co można sprawdzic w starych tematach) zawsze chwalił tą firmę. Do czasu niestety. Grałem u nich około 1,5 roku zawsze byłem zadowolony, wypłacałem kilkukrotnie pieniądze w większych kwotach z wygranych. I tu zaczął się mój problem. Zostałem dostrzeżony, zacząłem za dużo wygrywac, więc zaczęli nakładac na mnie limity. Najpierw mniejsze, później większe. Doszło do tego że mogę wygrywac u nich nie więcej niż 90 zł. OK to ich sprawa i nie robiłem nigdy z tego jakichś problemów, taka jest polityka ich firmy. Ja mimo wszystko grałem i nadal wygrywałem. Wypłacałem pieniądze wiedząc że istnieje weryfikacja dokumentów. Co prawda grałem już u wielu bukmacherów (oprócz bwin) i nigdy nie chciano ode mnie skanów dowodów itp. Tak też było w Unibecie w którym wypłacałem kilkukrotnie większe sumy pieniędzy z wygranych. W czwartek (6 sierpnia) rano postanowiłem ponownie wypłacic pieniądze. Jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się że pod wieczór zablokowano mi konto. Oczywiście natychmiast tel. do biura obsługi. Jako że było po 18 dodzwoniłem się tylko do angielskiego operatora. Znam angielski na tyle że dogadałem się z panią, która wytłumaczył mi że oczekują na moje dokumenty, ze względów bezpieczeństwa. Ha ha no fajnie, tylko pytam się pani dlaczego wypłacałem wcześnie pieniądze nawet w większych sumach niż ta i nie było problemów, a teraz nagle mi blokują konto, usłyszałem że ze względów bezpieczeństwa i nie będzie dalej dyskusji. OK, nie mam i nie miałem nic do ukrycia. Uzyskałem jeszcze odp. na moje pytania dotyczące jakich dokumentów oczekują i w jakiej je formie chcą otrzymac, a na pytanie jak długo trwa weryfikacja dokumentów i jak długo będę miał zablokowane konto, otrzymałem odp że około 24 godzin. Dobra. Jako że znam życie i wiem jak to jest z ludźmi którzy pracują na infolinii, postanowiłem zadzwonic w piątek rano już do polskiego operatora. Tak też uczyniłem i dowiedziałem się tym razem że na weryfikację będę czekał około 3 dni. No fajnie myślę już się zaczyna. Natychmiast zeskanowałem potrzebne dokumenty: dowód i kartę debetową (którą kiedyś raz wpłacałem im pieniądze) i im wysłałem. Oczywiście adres na ich stronie jest o tyłek potłuc, ponieważ nie są w stanie zauważyc tak prostego szczegółu jak to że umieścili . po com co prowadzi oczywiście do nie możliwości wysłania i maila. Ja jednak będąc co bądź myślącym człowiekiem w przeciwieństwie do ludzi tam pracujących, wiedziałem że kropka jest nie potrzebna, jednak zadzwoniłem i upewniłem się że tak jest, aby byc pewnym, że wszystko pójdzie szybko i sprawnie. OK wysłałem maila w piątek po południu. W poniedziałek miałem nadal zablokowane konto, we wtorek także więc około 17 zadzwoniłem do nich z pytaniem dlaczego nie odblokowali mi konta. UWAGA: PANI TAM PRACUJĄCA POINFORMOWAŁA MNIE ŻE NIE MAJĄ ŻADNEGO MAILA ODE MNIE!!!! Wtedy już się wk..... Powiedziałem że wyślę im tego maila 10 RAZY żeby byli pewni że go dostali. Swoją drogą nie wiem jak do cholery mogą nie dostac maila, kiedy otrzymuje się potwierdzenie że oni go otrzymali. Oczywiście po moich pytaniach jak można im jeszcze wysłac skany dokumentów, dowiedziałem się o czym dwukrotnie wcześniej mnie nie poinformowano (no bo przecież nie pytasz to cię nie informuje - typowe myślenie tego typu instytucji) że można zrobic to również za pomocą faksu. Oczywiście wysłałem im natychmiast kilkukrotnie jeszcze raz tego maila ze zeskanowanymi dokumentami wraz z dowodem że wysłałem go w piątek. Oczywiście byłem już również gotowy do faksowania dokumentów przez mojego znajomego, który ma faks w pracy. Jednak o Bogowie staje się cud i we wtorek wieczorem maile do Unibetu docierają, czego dostaje kolejne potwierdzenie. Tym razem paniusia pisze mi w potwierdzeniu żebym uzbroił się w cierpliwośc HA HA HA - nie wiem czy śmiac się czy płakac. Dziś mam czwartek wieczór i nadal mam zablokowane konto, duża suma pieniędzy wisi w powietrzu, zero odpowiedzi ze strony Unibetu. Olewka maksymalna z ich strony, niech se czeka. W sumie konto mam zablokowane od czwartku 6 sierpnia do dziś. Jutro jak tam zadzwonię zrobię im z tyłka jesień średniowiecza.
Historia niestety jest prawdziwa, kiedyś strasznie chwaliłem tą firmę, teraz jednak postanowiłem wam opisac moją historię. Oczywiście wiem że konto zostanie odblokowane, ponieważ nie mam nic do ukrycia. Wszystkie dokumenty wysłałem, dane są prawidłowe. Mnie chodzi o coś innego. O zwrócenie ludziom faktu że Unibet zaczyna po prostu kręci lody. Przeciąga maksymalnie okres weryfikacji dokumentów, który urasta do miana farsy. Jakież było moje zdziwienie kiedy wszedłem na forum i przeczytałem kilka tematów niżej o podobnej sytuacji jednego z użytkowników. Zauważcie że kiedyś takie tematy po prostu się nie pojawiały w dziale Unibet. Miałem nie opisywac tej sytuacji gdyż stwierdziłem że weryfikacja może trochę potrwac. Uwierzcie mi nawet przez chwilę jednak nie pomyślałem że będzie to trwac tyle. Dlatego piszę ten tekst po pierwsze ku przestrodze, po drugie, może po przeczytaniu tego tekstu może ktoś normalny w Unibecie obudzi się i przywróci porządek, za który właśnie ta firma była wielokrotnie chwalona.
Jeżeli ktoś jeszcze miał podobną sytuację z Unibetem niech śmiało pisze w moim temacie, może jak zaczną to czytac to pójdą po rozum do głowy, bo naprawdę szkoda żeby zszedł na psy tak dobry bukmacher.

UWAGA: właśnie coś mnie tknęło i połączyłem się z nimi na czacie, dowiedziałem się od miłej pani, że tym razem potrzebują ode mnie KSEROKOPII RACHUNKU ZA GAZ, TELEFON, PRĄD. KKKKKK.... niedługo zażądają ode mnie aktu małżeństwa i książeczki wojskowej. LUUUUUUDZIE to jest już granda!!!!!!!!!
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Wiesz powiem Ci tak... Jest ot sytuacja napewno denerwujaca gracza, tym bardziej jesli mowisz, ze z twojej strony jest wszystko OK! Wiem bo mialem podobne przejscia z Bwin o czym mozna poczytac w dziale Bwin. Jednak tam ludzie okazali sie bardzo wyrozumiali, konto gracza nie zostalo odblokowane jednak Bwin wyplacil mi cala moja kase wraz z wygrana! A takze juz obgryzalem paznokcie bo kwota byla dosc spora i wolalem jej nie stracic...Tym bardziej, ze Bwin toretycznie mogl takze zabrac nie tylko wygrana ale i wklad?!
Dzis dalej gram w Bwin za duze stawki ale tylko dlatego, ze ... wyplacalem od niego juz duzo razy, i dlatego ze po calych zawirowaniach z kontem dostalem od support email, ze jest to jedyne konto w Bwin z ktorego moge grac i amen ???? ! Wiec prowizorycznie czyje sie &quot;bezpiecznie&quot; ze tym razem nie ebdzie o co sie czepic....
Trzeba takze zauwazyc, ze Unibet ma prawo to tego co Ci robi...Kazdy buk moze przeprowadzic kontrole gracza i nie mozna miec do niego pretensji... A to w jakim robi to czasie, czy jak to robi zalezy juz tylko od niego...
Pomysl sobie ilu ludzi kreci na multi kontach itd itd...ile kombinuje...stad sa oni wyczuleni bardzo na jakies niezgodnosci!
Jednakze absolutnie rozumiem twoj bol w tej sytuacji, jesli faktycznie jestes wobec nich fair! Bez watpienia taka sytuacja jest irytujaca, bo myslimy &quot; ja nic nie zrobilem a oni sie mnie czepiaja&quot;...
Jednak mam mala sugestie wlasnie z doswiadczenia z Bwin... Nie rob im z du** jesieni sredniowiecza, bo pamietaj, ze to Unibet ma glos ostateczny i czasem lepiej mimo nie zrobienia niczego spuscic glowe w dol i poczekac na rozwoj sytuacji!
Bo nawet jesli nic nie zrobiles a wynika, ze faktycznie czepiaja sie o byle co... to lepiej uwazac...no bo niby gdzie gracza maja potem doniesc...do sejmu;)?!
pozdro!
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Hey Seku(L)ar, dzięki za posta i czas który poświęciłeś na przeczytanie mojego. Masz po części rację, tylko wiesz myślę tak sobie, że oni już to robią perfidnie, aby na maksa wydłużyc już ten czas zablokowania konta. A nóż może zrezygnuje już z gry u nich, bo na pewno nie jestem dla nich opłacalnym klientem. Innego argumentu nie mam. Powiem tak: ich argumentem jest... potwierdzenie mojego adresu. Hmmm i tu pytanie, po jakiego grzyba chcą potwierdzac mój adres. Na co im mój adres, chyba ważne jest czy jestem pełnoletni i czy moje imię i nazwisko się zgadza, bo mieszkac aktualnie mogę nawet w Rumunii. Nie mówiąc już o tym że maja mój dowód. Dostali dowód osobisty, moja kartę debetową, co chwila żądają nowych dokumentów a ja im dosyłam. Wiedza już o mnie chyba wszystko, nie wspomnę że kompletnie nie wiem co się dzieje z moimi danymi, bo przecież oni nie podlegają naszemu prawu. OK ale i to już przebolałem. Dostali już wszystko co chcieli, a ciągle chcą więcej. Dziś się dowiedziałem że mam im wysłac wyciąg z konta na którym widnieje jakaś wpłata do nich, oraz najlepiej umowę z bankiem na której będą moje dane. Wysłałem. Jadą ostro po bandzie i chcę żeby wiedziało o tym jak najwięcej osób, np. z tego forum. Tak jak napisałeś, my zwykli gracze nie mamy w starciu z nimi żadnych szans, ostateczna decyzja należy do nich, ale jednak ja widzę światełko w tunelu. Chociażby opisywanie tego typu spraw publicznie. Myślę że to nie jest jakaś byle jaka firma xsiński i spółka, tylko Unibet, szanujący się gracz na rynku. Raczej powinno im zależec na zdaniu swoich klientów, o czym piszą również na swojej stronie, prosząc chociażby o zdanie na swój temat. Wybierając buka, do którego wpłacę swoje pieniądze specjalnie wybierałem tego dobrego, najbardziej zaufanego, mającego jeszcze jakiś czas temu świetna opinię. Zgadzam się z Tobą że maja prawo do weryfikacji dokumentów, tylko dlaczego chcą ich coraz więcej i coraz bardziej prywatnych? Dlaczego to już trwa 8 dzień i zanosi się na dłużej, bo przecież idzie weekend? Właśnie chociażby z powodu tego typu sytuacji unikam jak ognia bwinu, bo tyle ile czytałem na ich temat negatywnych opinii o zamykaniu kont bez powodu, dało mi dużo do myślenia. A i tak na marginesie, oprócz sejmu jak to zgrabnie ująłeś ???? jest jeszcze instytucja (chyba przy UE) która zajmuje się właśnie rozwiązywaniem problemów pomiędzy graczami i firmami bukmacherskimi. Słyszałem że nawet polscy gracze już wygrywali w takich sporach, czytałem gdzieś też o tym właśnie na naszym forum, ale to tak na marginesie.
OK co do dnia dzisiejszego, dalej mam zablokowane konto i z tego co powiedziała miła Pani telefonistka, że jak dzisiaj do 16 nie odblokują to trzeba czekac do poniedziałku, kiedy to &quot;szanowny&quot; wydział finansowy zadecyduje czy chcą kolejne dokumenty (tym razem to już mogę im tylko wysłac świadectwo urodzenia, bo innych potwierdzających że żyje i jestem obywatelem naszego kraju, niestety nie mam).
Pozdrawiam
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Taka mała rada do autora tematu , jakbyś mógł pisząc tak długie posty robić jakieś akapity , co najmniej odstępy , gdyż ciężko było to czytać...
Chodzi o to że gram w Unibet od jakiegoś czasu , nigdy żadnej weryfikacji nie było , sumki duże wypłacałem i bez depozytu i z.
Ba , ale każdy bukmacher ma swoje &quot;słabsze dni&quot; , czasem w Unibecie mają zastój z wypłatami na parenaście dni , a zaraz potem są one na drugi dzień.
Co tu wiele mówić , zarabiałeś na nich oni tracili to kombinują żeby legalnie Cię przystopować , bądź zniechęcić do nich...
Powodzenia :p I pisz jak przebiega &quot;walka&quot; z Unibetem ????
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Ostatnio Unibet strasznie sie czepia do weryfikacji. Pewnie za dużo kasy od nich wypłacają i chcą troche graczy przystopować robiąc im problemy⛔ ????
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Mam prośbę - czy ktoś może jaśniej opisaĆ, co ma na myśli mówiąc o wypłacie &quot;dużej sumy&quot;. Ja gram u nich od niedawna, mam zamiar wypłaciĆ teraz pierwszy raz i będzie to ok. 4 tysięcy zł. Czy ktoś wypłacał tyle bez problemu u nich?
 
ester 87

ester

Użytkownik
Mam prośbę - czy ktoś może jaśniej opisaĆ, co ma na myśli mówiąc o wypłacie &quot;dużej sumy&quot;. Ja gram u nich od niedawna, mam zamiar wypłaciĆ teraz pierwszy raz i będzie to ok. 4 tysięcy zł. Czy ktoś wypłacał tyle bez problemu u nich?
Bez najmniejszego problemu.
 
Do góry Bottom