>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problemy z rozliczeniem kuponu. Czy słusznie?

pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Witam Panowie,

Pierwszy raz zdecydowałem się na oficjalną reklamację, bo uważam, że mój kupon został błędnie rozliczony - jestem ciekaw, czy sądzicie tak samo?

Zagrałem live zdarzenie: over 1 gol (2.20) w 20 minucie meczu towarzyskiego. Około 25 minuty nastąpił blok na około 90 sekund i kurs z 2.50-60 podskoczył na 4-4,2. To już dało mi sporo do myślenia. Okazało się, że gramy 2x30 i zakład został rozliczony na MINUS. Bukmacher tłumaczy, że w dziale mecze towarzyskie widnieje: możliwa zmiana formatu. Regulamin mówi jednak jasno, że w przypadku błędu w kursach (a tu jednak to było) dokonuje zwrotu.
Jest też zapis: "W tym przypadku zostają wyłącznie zwracane zakłady powiązane ściśle ze zmienionymi zasadami meczu, które w takim przypadku nie mogą zostać osiągnięte zgodnie z pierwotnymi regułami". I na podstawie tego większość bukmacherów overy/undery zwraca, a w takim wypadku zostawia tylko 1x2.

Jakie są Wasze przemyślenia, czy bukmacher postąpił słusznie? Czy zapis przy podgrupie "mecze towarzyskie" jest ważniejszy niż regulamin?
 
Do góry Bottom