>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Problemy aktualne. Wypłata i działanie strony.

igor_sypniewsk 0

igor_sypniewsk

Użytkownik
Dołączył
05/2010
Posty
24
Od wczoraj przestała mi działać strona ( w UK działa czyli pewnie zablokowana) a wypłata pieniędzy od 9 dni już nie doszła. Na koncie miałem też środki. Ktoś ma jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem z Expektem?
 
j.suli 541

j.suli

Użytkownik
Dołączył
02/2015
Posty
134
Stona jak najbardziej dziala pod inna nazwa eu.expekt.info badz m.expekt.info
 
O 57

over05system

Użytkownik
Dołączył
07/2017
Posty
69
zna ktoś aktualną stronę co działa ? W dniu dzisiejszym nasze ministerstwo zablokowało adres z końcówką .info oraz początkiem eu. i m.
 
j.suli 541

j.suli

Użytkownik
Dołączył
02/2015
Posty
134
Napisalem emaila do supportu i otrzymalem taka odpowiedz:
Uprzejmie informuję, że w chwili obecnej nasz Dział Techniczny pracuje nad jak najszybszym przywróceniem naszej strony. Zostanie Pan poinformowany drogą mailową, jak tylko strona będzie ponownie aktywna.
Jednocześnie chciałbym przypomnieć, iż wszelkie środki pieniężne znajdujące się na koncie gracza są u nas zawsze bezpieczne, a prawa konsumenta podlegają ochronie zgodnie z przepisami Maltańskiego Urzędu ds. Gier (Malta Gaming Authority). Prywatność naszych klientów jest chroniona zgodnie z maltańskimi przepisami o ochronie danych osobowych, które opierają się na dyrektywie Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych.
Przepraszam za niedogodności i z góry dziękuję za cierpliwość.
 
A 511

amigo007

Użytkownik
Dołączył
03/2011
Posty
2216
Miasto
Polska
Boże ludzie zmieńcie sobie dns-y np. na te od google. Ja mam zmienione, i zawsze po wpisaniu www.expekt.com przenosi mnie na aktualnie niezablokowaną domenę. Obecnie to eu.expekt.one . W sumie to rozwiązanie naszych władz to walka &quot;z wiatrakami&quot;, natychmiast po wpisaniu danej nazwy strony na listę ministerstwa bukmacher otwiera inną nazwę strony. Ja mam zmienione dns-y i nie mam problemu, zawsze wpisuje www.expekt.com i zawsze mnie przenosi na aktualnie czynną stronę..