>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

problem ze stroną

endriu19 0

endriu19

Użytkownik
dokładnie, otwiera się natychmiast, ale po zalogowaniu zakładki chodzą bardzo wolno, np. &#39;&#39;w trakcie&#39;&#39;, ale powiedz jakiej przeglądarki używasz, bo ja mam mozille i IE 7, a pani z supportu napisała mi meila że mają problemy techniczne z serwerem i technicy już to robią...

PS. mam nadzieję ????
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
używam najnowszej wersji firefox mozilli ale nie sądzę aby to była tego przyczyna. Pani z obsługi również powiedziała, że technicy pracują nad tym i jeszcze jej zaufałem. Ale już poważnie myślę nad zmianą firmy...

Edit:

strona chodzi w miarę OK teraz [15:55]
[16:55] gorzej... o wiele gorzej...
strona całkowicie nieosiągalna [17-22]
[22:30] coś drgnęło... ????
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
no jak u was teraz, bo u mnie od 19:25 chodzi płynnie, ciekawe jak długo, jak będzie źle jeszcze przez jakiś czas to może mi zwrócą moją wpłatę, bo wysłałem do nich meila, ale jak będzie tak jak teraz to zostaje ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
da sie zalogowac
i chyba juz naprawili bo szybko chodzi
ale i tak wielki &quot;-&quot; za to - taka firma i niepotrafila szybko zareagowac..
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
da sie zalogowac
i chyba juz naprawili bo szybko chodzi
ale i tak wielki &quot;-&quot; za to - taka firma i niepotrafila szybko zareagowac..
a mnie przy próbie logowania wurzuca na stronke z flagami :kwasny4565:
co to moze oznaczac ?:-|
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
jasne że da się logować, bo skoro chodzę po zakładkach w swoim profilu to jestem zalogowany, już nawet obstawiłem kuponik i chodziło i narazie chodzi ładnie, mam nadzieję że na zawsze bo zgodzę się ze zdaniem &#39;&#39;taka firma a nie potrafią szybko problemu rozwiązać, a czemu ci się tak dzieje to nie wiem, spróbuj przez inną przeglądarkę, bo na mozilli u mnie cyka, a nie wiem na czym u ciebie !
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
jasne że da się logować, bo skoro chodzę po zakładkach w swoim profilu to jestem zalogowany, już nawet obstawiłem kuponik i chodziło i narazie chodzi ładnie, mam nadzieję że na zawsze bo zgodzę się ze zdaniem &#39;&#39;taka firma a nie potrafią szybko problemu rozwiązać, a czemu ci się tak dzieje to nie wiem, spróbuj przez inną przeglądarkę, bo na mozilli u mnie cyka, a nie wiem na czym u ciebie !
dzieki za rade,okazalo sie ze na operze nie smiga.
uruchomilem na netscapie i dziala
pozdro ????
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Ja używam firefoxu i również nie miałem nigdy problemów z otwieranie stron.
netscape to jest to samo co mozilla tylko ze z inna skorka i niestety po angielsku.od jakiegos czasu mozilla mi nie dziala z niewiadomych przyczyn/
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
Marcin-Odra ja nie wiem jak &#39;&#39;nigdy mogłeś nie mieć&#39;&#39; skoro ja i inni forumowicze tego forum mieliśmy problemy, nawet pisaliśmy do polskiego supportu co jest, a oni odpisywali że mają problemy techniczne z serwerem, więc dziwie się jak mogłeś nie mieć żadnych problemów !
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
to już przechodzi ludzkie pojęcie. Myślałem długi okres czasowy co postawić i oczywiscie gdy doszło do stawiania kuponu tak długo zaczęła strona pracować, że czas na stawianie skończył się i nie postawiłem. Dodatkowo zaraz po logowaniu strona automatycznie wylogowywała się.. tak więc EXPEKT. żegnaj
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ale czy Ty i inni forumowicz znaczy wszyscy klienci Expekt?
Czy Expekt ma tylko jeden serwer? Dam Ci prosty przykład z programem gadu-gadu. Mają chyba 20 serwerów, jeden padnie to tylko niektórzy mają wyłączone gg, a reszcie działa normalnie.
Jeszcze jest strona expekt.biz jak dobrze pamiętam...
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Jeszcze jest strona expekt.biz jak dobrze pamiętam...
Expekt.biz chodzi w miare dobrze. Dzięki, że podałeś ten link bo nie znałem go wcześniej. Jednak to nie polega na tym, aby obejść coś-żeby wejść. Uważam, że tak szanująca się firma jak Expekt (sponsor repr.Polski) nie powinna mieć takich problemów. Ja prawdopodobnie zmieniam jednak firme, bo dłużej tego nie zniose (dziś znów ominely mnie ekstra mecze, spoznilem sie postawic przez działanie strony).
co do gadugadu... jak pada im serwer to zazwyczaj po parunastu minutach działa juz OK. Tutaj jednak nie umieją nad tym zapanować. Coś nie gra...

Edit:
Czyżby strona działała już poprawnie?
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
U niektórych osób mogą pojawić się problemy techniczne. Ale nasi technicy próbują się z problemem uporać. Niebawem zauważycie poprawę, o ile już powinna działać OK.
Proszę również popróbować z innymi przeglądarkami.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Unfortunately, there has been an error during page generation. We&#39;ll work on the problem, please try again later.

yeah i znowu typow nie mozna dac...
 
Do góry Bottom