>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

problem ze stroną

M 0

mikecfc

Użytkownik
Witam,
Pare dni temu zmieniłem dostawcę internetu, ze zwykłej osiedlówki przeniosłem się do netii a dokladnie podpisałem umowę na &#39;net24&#39;.
Jednak to co się dzieje ze stroną Expekt.com woła o pomstę do nieba :kwasny4565: Dotąd nie było żadnych problemów, jednak niestety teraz się pojawiły. Myślałem, że tylko jest tak u mnie lecz próbowalem także u innych osób (z net24) i były takie same problemy ???? Strona strasznie długo się wczytuje, lub wcale tego nie robi-ood razu pojawia się informacja, że strona nie może być wyświetlona.
Złe działanie strony spowodowało, że nie puściłem żadnego zdarzenia w dniu dzisiejszym i wczorajszym ze swojego komputera.
Czy ktoś z Was miał podobny problem? Jeśli tak to piszcie, jeśli nie to także pomóżcie co zrobić by żadnych problemów nie było ????
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
ja mam tak samo, już kilka meczy mi uciekło, bo zanim się wczytało..... doskonale cię rozumiem, szybciej chodzą filmy czy dobre gry online niż zwykła stronka, według mnie powinna mieć mocny i szybki serwer skoro jest na malcie, a z resztą pewnie tak oni trzepią kasiorę że nie powinno tak być ???? próbowałem nawet przez IE 7 ale to samo a czasami nawet gorzej...
 
M 0

mystery

Użytkownik
K........ Zrob ktos cos z ta strona bo mnie cos trafi zaraz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niech przedstawiciel tej strony sie odezwie do cholery bo to nie ma zartow juz tyle mi meczy przepadlo i jeszce kazdy ruch na stronie trwa godizne... zenada..
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
dokładnie jak mówisz :-D, co z tego że ja się mogę logować skoro każdy ruch trwa tyle, jak bym miał neta jakieś 256kb a ja mam 1mb do jasnej cholery ????
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
hehehe widze, że jest nas więcej oburzonych tą sytuacją ???? tez mam 1MB a czasami mam wrażenie, że mam 128kb/s. Zgłosiłem to polskiemu supportowi, kobieta poinformowała mnie że bardzo prosi o cierpliwość z mojej strony, bowiem zgłoszenie poszło dalej do działu technicznego i oni coś z tym zrobią. Licze na to, bo jeśli nie to zmieniam firme. Inne raczej chodzą bez problemu..
Ps. Cierpliwość ma swoje granice :-|
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
również właśnie wysłałem meila do polskiego supportu expektu, bo tak nie może być, co z tego jeśli nawet expekt jest dobry skoro nie można się dobrze bawić i wygrywać, ponieważ strona chodzi jak by chciała a nie mogła, mam nadzieję że jutro będzie oki ????
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
masz racje. Było by bardzo fajnie jakby jutro już wszystko działało OK. Jednak jestem jednak realistą i nie sądzę, aby zbytnio przejeli się naszymi zażaleniami i szybko uporali się z awarią. Jednak piszcie do nich! Wiadomo, że czym będzie nas więcej z tym problemem, tym bardziej podejdą do tego profesjonalnie...
strona chodzi beznadziejnie-taka prawda! niestety nie od wczoraj...
jaki macie internet? bo u mnie zaczęły się problemy po przejściu na net24
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
to nie przejście na inne łącze jest twoim problemem tylko to wina expekta, ja mam neo 1mb i zawsze cyka i cykało extra na wszystkich stronach, rozumiem że niektóre mają obciążenia i można poczekać ale na stronie z zakładami sportowymi to jakaś paranoja, bo tam nie ma na co czekać tylko trzeba grać, a jak się nie przejmą to stracą graczy z POLSKI i już ... ????
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
no u mnie przynajmniej z rana cyka jak trzeba, a i na dodatek jestem zadowolony bo jestem do przodu 52,50zł po wczorajszym singlu &#39;&#39;Ottawa&#39;&#39; ... no to jedziemy dalej ????
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
szczerze mówie ci że masz rację, też chyba im wyższa u nas godzina, tym stronka zaczyna się przycinać coraz bardziej, ale masz rację, oby nie ????
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
i huj, już po udanym obstawianiu, strona chodzi jak bym miał amigę i radiówkę 128kb, tak się nie da obstawiać, jedynie raniutko było dobrze...
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
szlak mnie już trafia. Zmieniam firme bo tak nie może być. Jeśli dziś także nie postawie nic to już ostatecznie rezygnuje. Ile można czekać na naprawę tak potężnej firmy jaką jest Expekt?
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Nie wiem co wy macie z tym Expekt&#39;em bo u mnie śmiga, aż miło wczoraj wieczorem tak samo, gdyż znajomy miał opis, że chodzi wolno więc sprawdziłem a u mnie niemal natychmiast się otworzyła.
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Nie wiem co wy macie z tym Expekt&#39;em bo u mnie śmiga, aż miło wczoraj wieczorem tak samo, gdyż znajomy miał opis, że chodzi wolno więc sprawdziłem a u mnie niemal natychmiast się otworzyła.
otwierać otwiera się natychmiast. Lecz problem zaczyna się tuż po zalogowaniu...
 
Do góry Bottom