>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Problem ze stroną Unibet

T 0

taziii

Użytkownik
Czesć

Mam taki problem z tym bukiem, iz jak wchodze na ich strone to albo głowna storn albo stron z logowaniem jest niedostepna tzn wyskakuje Błąd jak by nie laczylo sie z ta strona . Uzywam Moziili badz Opery i na obu jest ten sam problem. czy u kogos moze wystepuje ten sam problem?

nie moge sie zalogowac a tym samym robic zakładów

czy wie ktos jak to ominac czy moze to chwialowe problemy ich strony?

jesli ten temat jest w zlym miejscu to przepraszam
za pomoc z gory dziekuje.

ps. wszystko prócz zalogowania na stronie mi działa tylko przy próbie logowania sie strona wykrzacza
 
blant 0

blant

Użytkownik
WItam.
Nie wiem za bardzo co się dzieje ale planowałem sobie dzisiaj pośmigać na zakładach live w unibecie. Tylko jest problem. Strona ta niesamowicie zamula. Nie mówię już o live, bo tutaj na jej otwarcie czekam mniej więcej 10-15 minut ale nawet i zalogowanie się trwa baardzo długo. Do tej pory nie było z tym problemów. Nie mogłem narzekać. Więc mam pytanie. Czy takie opóźnienia będą cały czas podczas trwania us open? Jeśli tak to chyba najlepiej będzie zabrać zabawki i śmignąć do innego buka.
Ktoś w ogóle jest w podobnej sytuacji?
 
blant 0

blant

Użytkownik
No ja sobie stwierdziłem, że jeśli jutro będzie podobnie to śmigam na nich małym i się przenoszę gdzieś gdzie potrafią rozwiązywać takie problemy.;f
 
L 0

lamictal

Użytkownik
Unibet zamula na maksa dlatego skończyłem gre na lajfie. na explorerze i firefoxie się dławi. Może mają przeciążenia serwów. Jest tam tak od samego początku jak zacząłem grać.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
PORAŻKA!
jednym slowem mozna okreslic ich strone... nawciskali jakichs gadzetow we flashu i moze to ladnie wyglada ale w poniedzialek rano jak prawie nikt tam nie wchodzi, przed meczami ligi mistrzow, przed wekendowymi kolejkami lig zagranicznych jest dramat, strona sie laduje 5 minut, zalogowanie sie i wniesienie zakladu przewyzsza ich mozliwosci...
nie polecam i sam sie stamtad wynosze
dzis od 20.00 probowalem sie zalogowac i wniesc zaklad na lige mistrzow...
oczywiscie unibet nie poradzil sobie z moimi poczynaniami... moze trzeba wykupic abonament jakis specjalny zeby moc wnosic zaklady... porazka i jeszcze raz porazka, strona zamula i sie wyklada...
do D...!
 
V 256

vernix

Użytkownik
PORAŻKA!
jednym slowem mozna okreslic ich strone... nawciskali jakichs gadzetow we flashu i moze to ladnie wyglada ale w poniedzialek rano jak prawie nikt tam nie wchodzi, przed meczami ligi mistrzow, przed wekendowymi kolejkami lig zagranicznych jest dramat, strona sie laduje 5 minut, zalogowanie sie i wniesienie zakladu przewyzsza ich mozliwosci...

nie polecam i sam sie stamtad wynosze

dzis od 20.00 probowalem sie zalogowac i wniesc zaklad na lige mistrzow...

oczywiscie unibet nie poradzil sobie z moimi poczynaniami... moze trzeba wykupic abonament jakis specjalny zeby moc wnosic zaklady... porazka i jeszcze raz porazka, strona zamula i sie wyklada...

do D...!
Najpierw sprawdź ustawienia swojej przeglądarki, a później lamentuj na forum. U mnie strona Unibetu ładuje się w ciągu max. 15s.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Jak dla mnie strona unibetu jest jedną z najczytelnieszych w necie... wszystko przejrzyste, wiadomo gdzie co jest. Dodać do tego dość szeroką ofertę i dobre kursy co daje nam jednego z najlepszych buków w necie. Ja osobiście najbardziej lubie obstawiać F1 tam :jezora:
Co prawda ładuje się kila sekund dluzej niz inne ale da sie to przebrnąć ;)
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Najpierw sprawdź ustawienia swojej przeglądarki, a później lamentuj na forum. U mnie strona Unibetu ładuje się w ciągu max. 15s.
wiem co trzeba i jak ustawic, strona unibetu nie daje sobie rady ze wzmozonym ruchem jaki pojawia sie przed wydarzeniami sportowymi, normalnie laduje sie w ciagu kilku sekund, a przed liga mistrzow w srode nie moglem sie zalogowac bo ciagle serwer byl niedostepny, tak samo bylo przed pucharem uefa w czwartek
no chyba ze to taki zbieg okolicznosci...
 
Q 0

qret

Użytkownik
Unibet- jednym słowem - tragedia.Postawiłem na spotkanie Aranguren -Anderson, tenis, w połowie pierwszego seta live zawieszony-zaczyna sie 2 set niestety nadal zawieszony-nie ma mozliwości kontry i w ten sposób 150 złotych kolo nosa zapewne. Nie pierwszy raz problemy. Nie polecam live na Unibet. Problem z live na to spotkanie tylko u nich-u innych bukow wszystko chodzi.
 
Q 0

qret

Użytkownik
Tak wiem w co sie pakuje-to jest tylk0o przestroga dla innych, żeby uważali ze stawkami, bo nagle moze sie zdarzyc, że mimo ostrożnej gry stracą pieniądze i poczują się oszukani--poprzedni post ku przestrodze, a nie z żalu ????
 
U 0

uniwkret

Użytkownik
Opinia o Unibet
Nic się nie zmienilo u tego buka.
Miły , ale bardzo długi kontakt z supportem nawet do dwóch dni.
Zamula live.
Strona od dwoch dni nie działa.
Zamiast obsługa po stronie serwera - tworzą obsługę po stronie użytkownika.
Najgorszy buk z jakim grałem - to jest wielki bug a nie buk. Masakra - przy takiej konkurencji być tak cieniasem. Poza tym nie wiem co oni mają z anulowaniem zakładow - to kpina.
 
Do góry Bottom