>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Problem z zkasięgowaniem przelewu z Moneybookers.

M 14

mrbork

Użytkownik
Mam poważny problem.Dziś wysłałem 10 zł z mojego konta Moneybookers na bet-at-home i wpłata nie została zaksięgowana.TO bardzo dziwne bo z tego co mi wiadomo to MB księguje wpłaty w kilka sekund.

Pozdrawiam i proszę o pomoc jak postąpić dalej.

P.S
Czy bet-at-home lub moneybookers mają jakiś aktywny czat ? Bo meila już wysłałem...
 
ccooll 0

ccooll

Użytkownik
Miałem w ostatnim tygodniu podobna sytuacje ale jak wpłacałem na unibet (w środę wieczorem) Napisałem do nich maila po kilkunastu minutach. Rano następnego dnia powiedzieli iż sprawdza i przyślą kolejnego maila. Po kilku godzinach czekania byłem już zniecierpliwiony - zadzwoniłem. Powiedzieli mi ze zwrócą pieniądze na konto mb bo faktycznie doszły do nich pieniądze jednak z niewiadomego powodu nie zostały przelane na konto gracza no i czekam już od czwartku bo w ten dzień niby zostały przekazane na mb. Jak jutro nie dojdzie to będę znowu dzwonił. A ma ktoś jeszcze podobny problem??
 
ccooll 0

ccooll

Użytkownik
kurde a na unibet ciągle maja syf... dzisiaj do nich dzwoniłem to do 48 godzin będzie coś wiadomo... ale jutro mam zadzwonić jak narazie to doszły do mnie 2 maile po rozmowie o wpłacie pieniedzy na konto gracza... tylko że kasy dalej na koncie nie ma... ehhh...
 
D 0

deathwing14

Użytkownik
Mam taki sam problem jak wy tylko ze ja wpłaciłem kase 18 grudnia 2009r.Napisalem maila i dotad nie dostalem odpowiedzi nie wiem z jakiego nawet powodu.
 
Do góry Bottom