>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z wypłatą w expekt (pewnie było)

pilchu 0

pilchu

Użytkownik
Application Error (500)

Please, restart your browser and try again.
If this doesn&#39;t solve the problem then please contact us.

Kind Regards

Expekt.com Support
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nic nie napisałeś...
Tak jak wynika z tego komunikatu, zrestartuj przeglądarkę jeszcze raz. Jeśli to nie rozwiąże problemu napisz do nich...
Wyczyść ciasteczka może to pomóc.
Jak nie to pisz do nich.
 
pilchu 0

pilchu

Użytkownik
Szanowny Panie, prosze usunac wszystkie tymczasowe pliki cookie z Pana komputera, po czym wylaczyc go i wlaczyc, problem powinien zniknac, jezeli nie, prosze sprawdzic ustawienia przegladarki, byc moze Pan dysponuje starsza wersja i stad takie klopoty, zalecamy korzystanie z najnowszej wersji np. ie 7.0 sp1. do pobrania z windowsupdate.microsoft.com
Prosze takze sprawdzic, czy przegladarka obsluguje polaczenia szyfrowane SSL.
Mozliwe rowniez, ze wersja Flash jaka Pan posiada w swoim komputerze, rowniez nie jest najnowsza wersja, polecamy skorzystanie i pobranie nowszej wersji z tego linku:
http://www.macromedia.com/shockwave/download/download.cgiP1_Prod_Version=ShockwaveFlash&amp;amp;P5_Language=English
Prosze rowniez sprawdzic czy ma Pan zainstalowana najnowsza wersje oprogramowania Java, do pobrania ze strony: http://www.java.sun.com http://www.java.com/en/index.jsp
flash juz zainstalowany, java również. ciasteczke również wyczyszczone. ściągam nowy IE.

e:
dalej nie działa pomimo wszystkich zaleceń supportu.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Spróbuj od kogoś z innego komputera. Może inny dostawce internetu niż Twój.
To jeszcze mi tylko przychodzi do głowy...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Nic nie napisałeś...
W zasadzie napisał wszystko ;) :
Application Error (500)
Czyli wewnętrzny błąd serwera, który może wynikać z wielu przyczyn, podstawowe kroki - wyczyścić cache przeglądarki, zresetować ją, oprogramowanie bezpieczeństwa na chwilę wyłączyć z działania (wszystkie procesy w menedżerze zadań tej aplikacji). Gdy program wyłączony, wtedy zresetować przeglądarkę i spróbować jeszcze raz.


edit: czyli widzę błąd rozwiązany, czyli błąd po stronie serwera a nie wynikający z klienta
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wywnioskowałeś to z tego: &quot;Application Error (500)&quot;?
Jak tak to wtedy ????
Moja wiedza informatyczna jest raczej poniżej przeciętnej ;)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Wywnioskowałeś to z tego: &quot;Application Error (500)&quot;?
No bo to są właśnie podawane kody błędu, które dają ogólny obraz problemu, a potem trzeba dochodzić przyczyny. Na pamięć wszystkich kodów nie znam, ale od tego są zbiory internetowe.
Ale problem widzę rozwiązany, wina expekt.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mi to bez różnicy czy jest Error 404 czy 500 ????
Skoro wina leży po stronie expekta to widać, że tę formułkę z Javą, ciasteczkami itd. wysłali na zasadzie &quot;odwal się&quot;. Nieważne pewnie co by napisał i tak by dostał kolega taką samą odpowiedź... trochę słabo... :-?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Skoro wina leży po stronie expekta to widać, że tę formułkę z Javą, ciasteczkami itd. wysłali na zasadzie &quot;odwal się&quot;. Nieważne pewnie co by napisał i tak by dostał kolega taką samą odpowiedź... trochę słabo... :-?
Bo to jest taka standardowa odpowiedź, gdyż dużo błędów wynika z powodu użytkownika, więc jednak wypada na początek właśnie sprawdzić swoją stronę, przeglądarka, opr. anty. itd. I pewnie support na początek nawet nie patrzy na kod błędu, tyko wysyła formułkę a jeśli dalej nic, to wtedy przekazują problem dalej do odpowiednich służb.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
radek03 pewnie zawsze szybciej wysłać &quot;gotowca&quot; i po sprawie.
Ale teraz będę wiedział do kogo się zgłosić jak mi coś takiego wyskoczy 8)
kriminal007 gratuluję ???? Tylko kompletnie nie wiem czego to ma dotyczyć... mocny off topic... :|
 
P 0

perla-20962

Użytkownik
Panowie, mam problem z wypłatą pieniędzy z expekt.com.
Nie wiem co mam wpisać w polu &quot;adres&quot;, domyślam się że adres banku, ale nie wiem czy to ma być adres głównego oddziału w Polsce, czy w moim mieście. Konto mam założone w PKO Banku Polskim &quot; Inteligo&quot;. Kolejny problem mam z kodem SWIFT, może ktoś mi wytłumaczyć gdzie mam szukać tego kodu.
Proszę o pomoc. Dzięki !
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tak na przyszłość polecam Tobie używania bardzo fajniej i przydatnej opcji Szukaj
Można dość łatwo wszystko znaleźć.
A teraz kolejno.
W polu adres wpisujesz cokolwiek. Możesz wpisać swój adres.
Link do posta: http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?p=909933&amp;amp;highlight=adres#post909933
Znalazłem go poprzez opcje szukaj ;)
Co do kodu SWIFT to:
Inteligo i PKO BP: BPKOPLPW
Link do tematu: http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=196&amp;amp;highlight=swift
Polecam opcje Szukaj
Większość pytań była zadawana wiele razy ;)
Pozdr.
 
Do góry Bottom