>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Problem z wypłatą pieniędzy - konto od kilku lat

K 10

kgmarcin

Użytkownik
Witam, posiadam już konto od kilku lat w tym serwisie i do tej pory nie miałem jakichkolwiek problemów z wypłatą. Robiłem też tak, że gromadziłem pieniądze na MoneyBookers z różnych kasyn, bukmacherow itp. a nastepnie przelewałem to na BWIN skad zlecalem wyplate do mojego banku. Robilem juz tak moze z 6-7 razy, jednak przedwczoraj zleciłem wypłatę i na drugi dzien zablokowali mi konto. Dostałem informację :
Uprzejmie informujemy, że potwierdzeniem aktualnego miejsca zamieszkania może być dokument wystawiony przez urząd miasta lub gminy, rachunek za prąd, gaz, internet, dokument wystawiony przez uczelnię lub pracodawcę. Po przesłaniu jego kopii rozważymy możliwość ponownego otwarcia Pana konta
Czy spotkał się ktoś z takim przypadkiem? Rachunku za prąd czy wodę nie jestem w stanie im wysłać, bo płacą go rodzice. Wysłałem dowód, prawo jazdy i potwierdzenie przelewu internetowego z mojego konta bankowego na konto BWIN. Proszę o pomoc.
 
justt 212

justt

Użytkownik
Czekaj na ich decyzję. Zawsze zamiast rachunku możesz iść np. do apteki coś kupić i poprosić o wystawienie faktury na swoje dane.
pozdr
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Kasa już na koncie. Wysłałem pismo z uczelni z moją legitymacją, napisali że wypłata została zlecona a później kolejne 2 maile żebym wyjaśnił dlaczego wypłacałem bez obrotu. Nie ma sensu pisać im tego 3 raz, bo ciągle odpisują i nie czytają w ogóle moich wyjaśnień dlatego moja przygoda w BWIN się kończy i na pewno już nie wpłacę do nich złotówki.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Robiłem też tak, że gromadziłem pieniądze na MoneyBookers z różnych kasyn, bukmacherow itp. a nastepnie przelewałem to na BWIN skad zlecalem wyplate do mojego banku. Robilem juz tak moze z 6-7 razy, jednak przedwczoraj zleciłem wypłatę i na drugi dzien zablokowali mi konto.
...później kolejne 2 maile żebym wyjaśnił dlaczego wypłacałem bez obrotu. Nie ma sensu pisać im tego 3 raz, bo ciągle odpisują i nie czytają w ogóle moich wyjaśnień dlatego moja przygoda w BWIN się kończy i na pewno już nie wpłacę do nich złotówki.
Nie ma co się dziwić widocznie uznali twoje działania za &quot;pranie brudnych pieniędzy&quot;. Dziwi mnie tylko dlaczego sam się nie zorientowałes że coś takiego może wydać się podejżane i grozi blokadą konta.
 
S 12

sick

Użytkownik
to cud że w ogóle dotychczas puszczali ci przelewy.
nie znam żadnego buka który pozwala wypłacać depozyt bez 1krotnego obrotu.
śmieszne pretensje
 
Do góry Bottom