>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PROBLEM Z WYPŁATĄ NA KARTĘ VISA

D 0

danielwnetrzak

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich, jestem tutaj nowy i założyłem konto ponieważ mam problem z wypłatą pieniędzy z BETWIN który opiszę poniźej.
Wpłaty dokonywałem za pomocą karty VISA i nadszedł czas wypłaty na tę samą kartę którą dokonywałem wpłaty, w dniu 08.05.2015 zleciłem wypłatę w kwocie około 700 zł, pierwsze status wypłaty był do weryfikacji po kliku godzinach zmienił się na &quot;zrealizowano&quot;, i do dzisiaj nie mam tego przelewu. Prosili z Bwin abym im przesłał wyciąg z konta z wszystkimi operacjami od 08.05.2015 toteż zrobiłem i przesłali sprawę do swojego działu płatności, po czy w piątek otrzymałem maila od Bwin że u nich jest wszystko ok i nie mają zwrotu w/w kwoty na swój rachunek i mam się udać do Banku swojego żeby szukali tej wpłaty po nr ARN , dzwoniłem do Banku już kilka razy podałem ten nr ale im to nic nie mówi Następnie Pani w Banku się mnie pyta czy podałem dobry nr rachunku do przelewu a ja jej mówię że żadnego nie podawałem, więc ona się mnie pyta w jaki sposób mam te pieniądze otrzymać????, bardzo proszę może ktoś miał podobny problem bo ja już nie wiem czy zostałem oszukany i dać sobie spokój z tym chodzeniem do Banku i pisaniem do Bwin czy jest jakaś szansa na odzyskanie tych 700 zł. Pozdrawiam i z góry wszystkim dziękuje za odpowiedź.
 
Do góry Bottom