>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Problem z wpłatą pieniędzy...

sl@wek1989 0

sl@wek1989

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące wpłat przelewem do betandwin. Jak mam wypełnić druk przelewu skoro numer konta który jest tam podany jest chyba troche za krótki na numer konta... czy dodaje sie do tego jeszcze ten kod banku ?? mogliby napisać to troche jaśniej.. napiszcie jak to sie wpłaca jeśli ktoś już ma to za soba albo wie jak to zrobić...


Dane bankowe
Odbiorca betandwin.com Int.Ent. AG
Adres właściciela konta Babenbergerstr. 9/17, 1010 Wien
Bank Deutsche Bank Polska S.A
Kod banku 8718800009000000
Numer konta 1150255003
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
W tym wypadku numer rachunku na ktory nalezy wplacic pieniadze = Kod banku + Numer konta czyli: 87188000090000001150255003
 
sl@wek1989 0

sl@wek1989

Użytkownik
problem
mam problem z wpłatą pieniędzy na konto w betandwin. Poszedłem na poczte, wziąłem druk wpłaty gotówkowej, wypełniłem, a ta mila pani mi mówi że nie może zrealizowac tej wpłaty gdyż adres odbiorcy jest za graicą.. :/ poszedłem potem do agencji PKO.. i powiedziano mi to samo co na poczcie.. powiedzcie jak wpłacacie pieniądze przelewem do betandwin i co gdzie wpisujecie... ... .. ja w rubyce &quot; nazwa odbiorcy&quot; napisałem betandwin.com int. ent. AG babenbergerstr. 9/17 1010 wien. &quot; może tam trzeba wpisac coś innego..
 
C 0

chesster

Użytkownik
Czesść, Zamierzam zarejestrować sie do betandwin.com ale martwi mnie ten problem z wpłata pieniedzy, tzn. ten kod banku. Jesli sie wpłaca to napewno trzeba wpisać Kod banku + Numer konta ? Mam jeszcze jedno pytanie: Jeżeli sie rejestruje to dostaje jakis bonus, bo w expekcie dostaje 100 zł jeśli wpłace 100zł albo więcej jako pierwszy depozyt. pozdrawiam
 
T 0

turban22

Użytkownik
Czesść, Zamierzam zarejestrować sie do betandwin.com ale martwi mnie ten problem z wpłata pieniedzy, tzn. ten kod banku. Jesli sie wpłaca to napewno trzeba wpisać Kod banku + Numer konta ? Mam jeszcze jedno pytanie: Jeżeli sie rejestruje to dostaje jakis bonus, bo w expekcie dostaje 100 zł jeśli wpłace 100zł albo więcej jako pierwszy depozyt. pozdrawiam
Witaj. Kod banku to jego nr rachunku .
Dane bankowe
Odbiorca betandwin.com Int.Ent. AG
Adres właściciela konta Babenbergerstr. 9/17, 1010 Wien
Bank Deutsche Bank Polska S.A
Kod banku 8718800009000000
Numer konta 1150255003

Ja wpłacam kase z mojego banku przez internet i nie mialem nigdy problemu, wiec nie wiem skad mowa wyzej ze adres jest poza granicami kraju ? Kasa idzie na konto polskie.
A co do bonusow to nie wiem nigdy nic nie dostalem i pewnie nigdy nic nie dostane.
Jeszcze jedno. Betandwin oferuje cos typu &quot;bonus przyjaźni&quot; czyli werbujesz znajomych.

&quot;Każdy werbujący, korzystając z programu „Bonus przyjaźni”, może wysłać ze swojego konta e-mail do przyjaciół i znajomych z osobistą wiadomością i/lub tekstem zamieszczonym na stronie internetowej. Tekst przygotowany przez administratora zawiera link. Potencjalny nowy klient musi kliknąć link, zaakceptować warunki uczestnictwa w programie „Bonus przyjaźni” oraz zarejestrować się jako nowy klient w betandwin posługując się formularzem rejestracyjnym.&quot;

Ale co do bonusow to uwazajcie. Pieknie jest tylko jak sie przeczyta pierwsze zdanie typu:
UWAGA BONUS 30 EURO !

§5 Warunki otrzymania premii
&quot;Zanim bonus może zostać wypłacony, musi zostać wniesiony co najmniej trzy razy na jeden lub kilka zakładów tylko i wyłącznie na betandwin. W przeciwnym razie bonus przepada. &quot;

itp itp .

Ogolnie nowiac polecam betandwin ze wzgledu na duza ilosc zdarzen, jak ktos lubi II lige pilki noznej polskiej. Ja sie zarejestrowalem ze wzgledu na żużel i natarmosilem troche kasy w sezonie.:mrgreen: :mrgreen:

Dobre sa tez zakłady LIVE.
Jeden duzy minus to zakaz łączenia niektórych ofert ( z tego co wiem to na expekt mozna wciskać wszystko) np. Speedway Grand prix nie moglem zrobic kuponu z 5 typami, kazdy osobno trzeba bylo stawiac ???? , no ale przezylem to jakos. Reszta ok!
Pozdrawiam
 
C 0

chesster

Użytkownik
OK. Tylko że ja słyszałem od znajomego, że jezeli chce wpłacić kase do zagranicznego banku to musze zapłacić 40 zł, darmowe jest tylko kartą kredytową, której nie posiadam. A Ty wpłacając płaciłeś coś? pozdrawiam
 
T 0

turban22

Użytkownik
OK. Tylko że ja słyszałem od znajomego, że jezeli chce wpłacić kase do zagranicznego banku to musze zapłacić 40 zł, darmowe jest tylko kartą kredytową, której nie posiadam. A Ty wpłacając płaciłeś coś? pozdrawiam
Ale to jest bank w polsce . &quot;Bank Deutsche Bank Polska S.A&quot; wiec kase wplacasz do polski. Jezeli wpłacasz kase za granice to fakt do kazdego kraju sa naliczane prowizje w wysokosci 10-20 euro wiec to by byla bzdura. Osobiscie nie mialem nigdy problemow z wpłata. Nie place zadnej prowizji ani innych kosztow. Polecam zalozenie konta w banku z bankowoscia internetowa np Mbank albo BPH (moim zdaniem najlepiej rozwiniety) Przelewy w polsce - free wiec na betandwin.com moge wplacic sobie 2 zł i kosztuje mnie to 2 zł. pozdro ????
 
C 0

chesster

Użytkownik
NO wiem że to jest ten bank Deutche..., ale adres właściciela konta to Babenbergerstr. 9/17, 1010 Wien. Czyli przelew chyba idzie za granice. Mój znajomy pracóje w banku i mi tak powiedział, że to jest przelew za granice. A ja mam konto w PKO
 
T 0

turban22

Użytkownik
NO wiem że to jest ten bank Deutche..., ale adres właściciela konta to Babenbergerstr. 9/17, 1010 Wien. Czyli przelew chyba idzie za granice. Mój znajomy pracóje w banku i mi tak powiedział, że to jest przelew za granice. A ja mam konto w PKO
Chesster nabijaja Cie w butelke tym gadaniem. Jak chcesz to mozesz mi wplacic kase na moje konto a ja Ci wpłace do betandwin. Dla mnie to 5 min roboty wiec nie ma problemu.
 
C 0

chesster

Użytkownik
No raczej wydaje mi sie że mnie nie nabija, ale chyba wpłace tą kase(140 zł) i nawet jeśli za przelew zapłace ze 40 zł to i tak dostane sign-up bonus w wysokości 140 zł , pozdrawiam
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
No raczej wydaje mi sie że mnie nie nabija, ale chyba wpłace tą kase(140 zł) i nawet jeśli za przelew zapłace ze 40 zł to i tak dostane sign-up bonus w wysokości 140 zł , pozdrawiam
40zł ????? Nie zapłącisz takiej prowizji !!!!! Prowizja wynosci 2 % czyli od 140zł 2.8 zł
Pozdrawiam Chyba ze płacisz money bookere to wtedy nie placisz nic prowizji.Moja rada zarejestruj si ena moneybookeres i tam wplac kase . Przelewy miedzu moneybokkers a bukami interentowymio trwa 10s ????
 
szczpl 12

szczpl

Forum VIP
Ile czekaliście na wypłate z tego buka ???
Bo ja czekam od piątku, i nic.
Wysłalem im skan dowodu od razu w piątek i odpisali mi, ze moja wypłata jest własnie rozpatrzana.

Czekam na wasze odpowiedzi.
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Ile czekaliście na wypłate z tego buka ???
Bo ja czekam od piątku, i nic.
Wysłalem im skan dowodu od razu w piątek i odpisali mi, ze moja wypłata jest własnie rozpatrzana.

Czekam na wasze odpowiedzi.
Spokojnie wypłaty moga trwac nawet do 10dni wiec nie ma co sie martwic. A wypay wedłog mnie spodziewaj sie czwartek/piatek
 
C 0

chesster

Użytkownik
Cześć, Jeżeli chce wpłacić kase do baw i klikam po dane potrzebne do tej transakcji, to mi sie wyswietla kod banku, adres właściciela konta, itd, itp.... Ale jest tam coś takiego jak &quot;SWITF&quot; i &quot;IBAN&quot; . Mógłby mi ktoś powiedziec co to jest? :) prosze o wmiare szybką odpowiedź, pozdrawiam
 
Do góry Bottom