>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z wiekszą wypłatą i weryfikacją konta bankowego

T 0

tusiu

Użytkownik
Witam mam problem z mooneybookers ,powiem tak zawsze u nich wypłacałem kasę najpierw bet365 pózniej na swoje konto bankowe ale w kwotach do 1400 zł i nie było z tym problemu teraz mam trochę więcej kasy i udało mi się 1200 zł wypłacić a reszty już nie mogę bo wyskakuje :
Wymagana weryfikacja: pobierz prowizję za wypłatę z mojej karty kredytowej/debetowej
i wybieram inny sposób weryfikacji i pokazuje się takie okienko przez które nie mogę przejść bo wpisuje każdą ilość czy to 1 grosz czy 20 zł

Krok 1: Zweryfikuj swoje konto bankowe poprzez wypłatę środków
Aby zweryfikować swoje konto bankowe, musisz najpierw zautoryzować wypłatę od 0.04 do 50.91 PLN z Twojego konta Skrill.
Płatność zostanie dokonana na Twoje konto. W tytule przelewu będzie znajdował się kod, składający się z 6 znaków. Będzie on potrzebny, aby zweryfikować dostęp do Twojego konta bankowego i aby dokonać wypłaty.
35xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Amount
0.55
Kwota przekracza dopuszczalny limit

potrafi ktoś pomóc w tym ? bo konto mam zweryfikowane (dane) już od roku lub więcej wypłacam kasę i bez problemu a teraz taki zonk a kasa pilnie potrzebna eh
 
T 0

tusiu

Użytkownik
Próbowałem dzwonić ale mówi mi że numer jest nie dostępny bo to do angli chyba ale napisałem do suportu ciekawe kiedy się odezwą bo to dziwne ,zrobiłem też weryfikacje konta bankowego przez MOJE KONTO i wpłaciłem 5zł i jakiś kod powinien otrzymać ale też nic :;/:
 
T 0

tusiu

Użytkownik
Otrzymałem maila w czwartek że mam im wysłać potwierdzenie screen że otrzymałem od nich wpłatę i tak zrobiłem tego samego dnia ale do dziś nic nie zrobili ???? a orientuje się ktoś ile może iść wypłata bezpośrednią z bet365 przelewem bankowym ?
 
X 0

xfatal

Użytkownik
witam,
mógłbyś Tusiu napisać czy jakos udało Ci się wyjaśnić tą sprawe i w koncu dokonać przelewu? Sam mam identyczny problem od ponad tygodnia. Karty nie posiadam a moment weryfikacji konta bankowego jest nie do przejscia przez ten błąd, w którym wyskakuje komunikat o przekroczonym limicie (pomimo, że mieści sie on w wymaganym przedziale)..
Support mimo opisania przeze mnie dokładnie tego problemu nie raczył nawet odpisać.
Zostaje juz chyba tylko zamowić kartę i probować zweryfikować za jej pomocą..
 
T 0

tusiu

Użytkownik
Witam, dla mnie to są jakieś jaja wypłaciłem te 1200 zł resztę wpłaciłem z powrotem na bet365 bo do tej pory ani nie otrzymałem żadnej informacji ani nie zweryfikowali tego konta wysłałem im skan dowodu wpłaty od nich ostatniej i tej na 1200 zł i nic tylko straciłem kasę i wiele czasu przez nich bardzo odradzam bo żebym wiedział że tak będzie to bym odraz wypłacił bez pośrednią z beta ,pewnie to jest taki chwyt żeby właśnie u nich wyrobić kartę ale poco mi kolejna i płacić super stawki za wypłaty jak z nimi się porozumieć nie można.
Jeśli możesz inaczej wypłacić to kasę to zrób tak jak ja bo czekanie nic nie da tym bardziej że nic nie odpisali .
 
Do góry Bottom