>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z Wi-Fi w iPhonie

boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Cześć. W poniedziałek dostawca internetu radiowego był u mnie i skonfigurował sieć, tak abym miał dostęp do Wi-Fi. Włączenie bezprzewodowego internetu na telefonie nie było problemem, bowiem od razu wyszukał nazwę sieci. Po wpisaniu hasła mogłem już z niego korzystać. Niestety zasięg był jedynie w pokoju, w którym znajdował się router i pokoju obok. Po wpisaniu hasła nic nie zmieniałem, tylko wyłączałem/włączałem Wi-Fi w SBSettings. Dzisiaj rano zmienili mi router w celu poprawienia zasięgu i tutaj zaczyna się problem. iP nie chce się teraz połączyć z siecią. Normalnie wyszukuje sieć, ale po wpisaniu hasła wyskakuje &quot;Nie udało się połączyć z (nazwa sieci)&quot;. Z kolei brat posiada SGS i działa u niego, nawet po usunięciu sieci i ponownym wyszukaniu. Zrobiłem jak dotąd restart telefonu, wyzerowałem ustawienia sieciowe i próbowałem samemu wpisać ip, router i maskę podsieci (nie mam pewności czy dobrze), ale nic to nie dało. Jakieś pomysły?

Mam zrobionego JB, ale bez cudowania z usunięciem simlocka, ponieważ pasuje mi sieć Orange.
 
stardust 0

stardust

Użytkownik
Mógł zmienić hasło lub ustawić jakieś dodatkowe zabezpieczenia np. WPA2 albo blokade po MAC adresie tylko dla wpisanych urządzeń.
 
Do góry Bottom