>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

problem z weryfikacja konta

K 100

kksmisiek

Użytkownik
Witam.Mam problem z weryfikacja konta.Ta firma to jacys oszusci.Wplacilem srodki.Wygralem zaklad.Teraz wysylam dokumenty o jakie prosza.Wyslalem dowod osobisty.Pozniej wyciag z banku zawierajacy transakcje.Nie zaakceptowali bo elektroniczny.Wybralem z banku wyciag z konta.Wyslalem zdjecie.Dalej twierdza ze nie akceptuja bo to zrzut ekranu.Problem w tym ze to nie jest zaden zrzut ekranu.Mial ktos podobna sytuacje? Moze ktos moglby mi pomoc przejsc ten dziwny proces.Chyba ze ta firma nic nie akceptuje i tylko wyciaga wplaty od graczy
 
L 147

luminat

Użytkownik
Odrzucają, bo chcesz dokonać weryfikacji KYC, która nie polega na zwykłym wysłaniu skanów dokumentów tożsamości i rachunku za media, muszą być to dokumenty potwierdzone przez notariusza.
A żeby korzystać z betfair tzn. wpłacać i wypłacać pieniądze wystarczy tylko potwierdzić swój wiek (np. skanem dowodu osobistego), te ograniczenia zostaną zdjęte oprócz konta australijskiego, które zapewne Ciebie nie interesuje, wiec nie musisz przechodzić pełnej weryfikacji tożsamości KYC.
Wyślij im tylko skan dowodu osobistego i wszystko będzie w porządku, ograniczenia z powodu nie potwierdzonego wieku zostaną zdjęte, ale twoja tożsamość nadal nie będzie potwierdzona - taki status konta wystarczy aby korzystać z giełdy zakładów betfair, wpłacać i wypłacać pieniądze. Jedynym zauważalnym minusem będzie niemożność obstawiania zakładów związanych z rynkiem australijskim (m. in wielkim szlem Australian Open) tzn. będziesz mógł je obstawić, ale później nie będziesz mógł wypłacić pieniędzy aż do czasu pełnej weryfikacji KYC.
W skrócie, daj sobie spokój z weryfikacją KYC i nie korzystaj z rynków australijskich.
ps. Betfair to poważna firma i nie wyłudza kasy od graczy ;)
 
N 0

nedved31

Użytkownik
Ja również mam problem z BF. Chciałem wypłacić 30 euro na konto, jednak zablokowali mi tą możliwość, wysłałem skan dowodu osobistego, na drugi dzień przyszedł mail z informacją, że dokument został zaakceptowany i wiek został zweryfikowany, ale pieniędzy wypłacić nie mogę w dalszym ciągu...
 
player1 5

player1

Użytkownik
To samo mam.Niby nie muszę przechodzić weryfikacji KYC a pieniędzy tez nie mogę wypłacić.Czekam na odpowiedz od supportu
 
alexis93pl 5

alexis93pl

Użytkownik
Ja chcę zweryfikować konto ale mam pytanie, bo jest tam napisane że wysyłają list ze specjalnym kodem, miałem już coś takiego na bet365 ale czy na betfair też automatycznie wysyłają czy trzeba coś uzupełnić żeby dostać kod do weryfikacji?
 
player1 5

player1

Użytkownik
Każdy kto dokonał wpłaty poprzez przelewy24 musi przejść weryfikację KYC.
Dostałem taką oto wiadomość:
Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z naszymi zasadami użytkownik, który dokonał płatności poprzez Przelewy24 musi przejść proces weryfikacji konta KYC. Aby uzyskać możliwość wypłaty środków z konta Betfair.
W celu ukończenia weryfikacji KYC wystarczy przesłać potwierdzenie adresu. Może być to kopia papierowego rachunku za media, np. gaz, prąd, wodę, telewizja, telefon itp. Bądź kopia papierowego wyciągu z konta bankowego, które zostało przesłane na adres w profilu konta Betfair. Dokument nie może być starszy niż 3 miesiace - musi być widoczna data nadania.
Prosimy mieć na uwadze, iż nie akceptujemy dokumentów wygenerowanych komputerowo/internetowo.
Dokument można wysłać poprzez emial, na adres [email protected]">[email protected] . Bądź korzystając z naszego bezpiecznego systemu przesyłania dokumentów, który znajduje się na naszej stronie, po zalogowaniu, w module &#39;Moje konto&#39; &gt; &#39;Mój profil&#39; &gt; następnie należy kliknąć w link - &#39; załączyć kopie swoich dokumentów korzystając z naszego bezpiecznego systemu .
Jak mam zrobić kopię papierową wyciągu bankowego jak mbank nie posiada placówki a oni nie akceptują dokumentów wygenerowanych komputerowo?
 
player1 5

player1

Użytkownik
Wziąłem z urzędu miasta poświadczenie o zameldowaniu.Zapłaciłem 17pln i im wysłałem.Wystarczyło do odblokowania konta.
 
Do góry Bottom