>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z ustaleniem prawidłowej wartości posiadania piłki.

H 0

HenioEB

Użytkownik
Witam.
Mam problem z bukmacherem 888starz. Chodzi o spotkanie Leverkusen Wolfsburg. Postawiłem zakład na to, że Leverkusen będzie miało poniżej 66,5% posiadania piłki.
Rozliczyli zakład jako przegrany twierdząc że ich głównym źródłem informacji o bundeslidze jest Kicker i tam jest 67%. Różne źródła podają różne wartości. Np oficjalna strona Bundesligi twierdzi, że Leverkusen było 65% czasu przy piłce. 888starz rząda ode mnie informacji z oficjalnego źródła. Macie może jakiś pomysł gdzie mogę takie statystyki znaleźć?
Z góry dziękuję za pomoc.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Pisałem z nimi właśnie i oni mi kazali dać z oficjalnego źródła statystykę. Dla nich to Kicker a innego mi nie podali. Średnio chcą pomóc 😑
a taki był ładny, amerykański :) tak na serio to on Ci nie pomoże, bo nic nie może ;) jego zadanie to wrażenie pomocy a nie realna pomoc ;)

Przepraszam, ale on każe Ci podać informacje z oficjalnego źródła którym jest Kicker czy z oficjalnego źródła? Jak z oficjalnego źródła, którym jest kicker to z tego nie wybrniesz... tzn. ja z tego bym nie wybrnął może ktoś inny potrafi.
 
H 0

HenioEB

Użytkownik
a taki był ładny, amerykański :) tak na serio to on Ci nie pomoże, bo nic nie może ;) jego zadanie to wrażenie pomocy a nie realna pomoc ;)

Przepraszam, ale on każe Ci podać informacje z oficjalnego źródła którym jest Kicker czy z oficjalnego źródła? Jak z oficjalnego źródła, którym jest kicker to z tego nie wybrniesz... tzn. ja z tego bym nie wybrnął może ktoś inny potrafi.
Ni właśnie myślę, że nic nie wskóram, ale zapytać tutaj można zawsze. W ich regulaminie jest Kicker dla niemieckiej ligi. Dziwne to że nie chcą uznać oficjalnego portalu ligi niemieckiej, ale takie mają prawo.
a taki był ładny, amerykański :) tak na serio to on Ci nie pomoże, bo nic nie może ;) jego zadanie to wrażenie pomocy a nie realna pomoc ;)

Przepraszam, ale on każe Ci podać informacje z oficjalnego źródła którym jest Kicker czy z oficjalnego źródła? Jak z oficjalnego źródła, którym jest kicker to z tego nie wybrniesz... tzn. ja z tego bym nie wybrnął może ktoś inny potrafi.
Ale nu sugerują się kickerem ale jak bym im podał dane z jakiegoś oficjalnego źródła to by to rozpatrzyli. Tylko jak dla nich oficjalnym źródłem nie jest oficjalna strona Bundesligi to co takim źródłem jest?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ale nu sugerują się kickerem ale jak bym im podał dane z jakiegoś oficjalnego źródła to by to rozpatrzyli. Tylko jak dla nich oficjalnym źródłem nie jest oficjalna strona Bundesligi to co takim źródłem jest?
dlatego napisałem, żebyś się zapytał tego gościa pomoc888... co może być oficjalnym źródłem alternatywnym dla kickera, bo to od nich zależy co uznają za takie źródło... jak tylko kicker to uj bombki strzelił... ewentualnie możesz zobaczyć kto jest dostawcą tych statystyk dla kickera i poprosić o zweryfikowanie wyniku tego dostawcy, zawsze można spróbować🤷‍♂️
 
H 0

HenioEB

Użytkownik
dlatego napisałem, żebyś się zapytał tego gościa pomoc888... co może być oficjalnym źródłem alternatywnym dla kickera, bo to od nich zależy co uznają za takie źródło... jak tylko kicker to uj bombki strzelił... ewentualnie możesz zobaczyć kto jest dostawcą tych statystyk dla kickera i poprosić o zweryfikowanie wyniku tego dostawcy, zawsze można spróbować🤷‍♂️
Napisałem do tego co mi podałeś, poczekamy co odpisze. Bo na pomoc ze strony czatu już nie mam co liczyć po tym co napisali o tych źródłach.
Dzięki za zaangażowanie 😊
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Napisałem do tego co mi podałeś, poczekamy co odpisze. Bo na pomoc ze strony czatu już nie mam co liczyć po tym co napisali o tych źródłach.
Dzięki za zaangażowanie 😊
czyli Ty nie pisałeś z gościem pomóc888 jak Ci napisałem w 1 poście tylko dopiero teraz to zrobiłeś? :) spoko, mogłeś wcześniej to zrobić, bo z kontekstu wynikało, że już z nim pisałeś i nie pomógł ;) powodzenia (y) i dobrego wieczoru
 
Do góry Bottom