>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

problem z rozliczeniem zakladu

G 2

grzesko1987

Użytkownik
Witam wszystkich

mam problem odnosnie wczorajszego meczu tenisa Rosetti ws Mironova. ITF Sharm El Szeikha . Zaklad w 2 secie byl przerywany teoretycznie przez pogode ale przy stanie 5-4 dzialy sie dziwne rzeczy z ich konsola na zywo. Wskoczyl stan 5:5 i mecz znikl z rozpiski meczow bet365 po kontakcie z czatem ptrzymalem informacje ze mecz zostal przerwany i czekalem na informacje celem potwierdzenia kuponu. Mecz zaczal sie wczoraj o 8 rano i do tej pory nie zostal rozliczony mimo ze na np stronien livesport.pl widnieje wynik 6:4 drugi set dla Mironova . Czy ktos z Was mial podobne doswiadczenia z bet365? Ile to wedlug Was moze potrwac ? Co radzicie dziwi mnie to ze taka wielka firma a ma ogromny problem z rozlicEniem tego zakladu przez caly dzien . Pozdrawiam
 
G 2

grzesko1987

Użytkownik
wynik jest stronie itf ,zawodniczka gra juz kolejna runde a oni jeszcze nie rozliczyli tego PARODIA zdązy wygrac turniej jak tak dalej pojdzie zanim to zrobia
 
G 2

grzesko1987

Użytkownik
odzywałem sie juz ale samymi regułkami tylko odpowiadaja,wczoraj uslyszalem ze do 48 godzin bedzie a dzis to juz nie chca takiego zapewnienia dawac ....
robienie ludzi w h...
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
No właśnie miałem kolejny raz w temacie o opiniach psioczyć na b365 jednak widzę że tutaj został założony temat o którym miałem pisać. miałem w tym meczu under 18,5 gemów, wiadomo porażka, jednak niespodziewanie wczoraj wieczorem dostałem od nich takiego maila:
Witaj

Kontaktujemy się z Tobą w sprawie Twojego zakładu postawionego na Poniżej 18.5 (Suma gemów w meczu Alessia Rossetti v Daria Mironova). W geście dobrej woli i wbrew naszym zasadom, anulowaliśmy tą selekcję.
Jednak patrzę na stan konta a stawki zakładu nie doliczono do niego. tak więc napisałem na czat, pani mi odpisała że dział rozliczeń zajmie się tą sprawą. Dziś wbijam na pocztę a tu taki mail:
Szanowny Panie,
Uprzejmie informuję, iż dział rozliczen potwierdził iż pierwotnie powyższy kupon został anulowany, jednakże następnie dział traderów uznał że kupon jest przegrany i nie możemy go anulować.
no jaja jak berety. najpierw chwalą się że w geście dobrej woli i wbrew swoim zasadom anulują kupon, a potem znowu rozliczają go jako porażkę.
Poważnie się zastanawiam nad zmianą mojego głównego bukmachera. Choć z drugiej strony wiem że zawaliłem grając takie egzotyki, gdzie buk może manipulować rozliczeniami.
 
G 2

grzesko1987

Użytkownik
witam ponownie u mnie identyczna sytuacja jak u kolegi, juz mialem mile zaskoczenie takim obrotem sprawy ,juz mysli ze jednak porzadna firma a tu taka lipa .Tak samo zastanawiam sie nad zmiana bukmachera
 
Do góry Bottom