>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z przelewem (2000zł)

J 0

jabolek

Użytkownik
Siema chłopaki.
Trochę banał, ale co tam...
Przy zapłacie trochę mi się omskła ręka i zamiast 236zł zleciłem do zapłaty 2360zł. A że jednym okiem patrzyłem na mecz to nie posprawdzałem tego. Dzwoniłem oczywiście na infolinię banku i odbiorcy przelewu, ale mam dziwne przeczucie, że te pieniądze mogą być jedynie zaksięgowane korygująco i bank mi ich nie spłaci.
Mieliście kiedyś takie przypadki? Banki łatwo oddają taką kasę? Planuję (tzn moja szanowna mama) iść z potwierdzeniem przelewu do banku i odkręcić to, bo pieniędzy jeszcze oczywiście na koncie nie ma, wypłatę zlecałem przed ok. pół godziną. Liczę na waszą pomoc.
Pozdro ????
 
L 147

luminat

Użytkownik
Nie masz się czego bać. Pieniądze nie pójdą w powietrze, a bank ma obowiązek nagrywać wszystkie rozmowy ze swoimi klientami. Jeśli skorygowałeś przelew to nadwyższa zostanie tobie zwrócona.
 
J 0

jabolek

Użytkownik
Nie masz się czego bać. Pieniądze nie pójdą w powietrze, a bank ma obowiązek nagrywać wszystkie rozmowy ze swoimi klientami. Jeśli skorygowałeś przelew to nadwyższa zostanie tobie zwrócona.
Nie skorygowałem,ale mam taki zamiar. Oczywiście jest to możliwe w banku z wydrukowanym potwierdzeniem i osobistą obecnością?
 
Do góry Bottom