>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Problem z poprawnym działaniem forum

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Przepraszam z góry, jeśli temat założyłam w złym miejscu ale coraz częściej pojawia się problem z załadowaniem strony.
Któryś ostatni weekend forum nie działało wcale a w obecny również dzieje się coś niepokojącego.
Aby załadować którąkolwiek stronę forum czy dodać wpis muszę czekać około półtorej, dwóch minut na załadowanie. 
Dzieje się tak zarówno na smartfonie jak i tablecie. Co jest przyczyną? Inni również mają podobny problem? 
 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wybrałaś bardzo dobry dział do tego typu zgłoszenia. Niestety problem dotyczy wszystkich, nie tylko Ciebie. Nasz technik pracuje nad jak najszybszym usunięciem problemu, ma to związek ze wzmożonym ruchem na forum. Niestety zbiegło się to również ze zmianami personalnymi wewnątrz Załogi, przekazywaniu obowiązków itd. Na tą chwilę nie jesteśmy jeszcze w stanie podać kiedy usterka zostanie usunięta, ale gwarantujemy, żeby zostało to naprawione jak najwcześniej. Jest to obecnie nasz priorytet.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Znowu mi nie odznacza przeczytanych tematów.  Jakieś starocie z października i września wiszą jako nowe 
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 1 grudnia 2019 13:39 przez jozzy22Tak strasznie wszyscy zajęci ze nie dostZbane odpowiedzi w mojej sprawie?!
Zbadam sprawę. Niestety, nasz główny technik coinspinner odszedł, więc jesteśmy w trakcie przekazywania wiedzy. Twój problem będzie oznaczony jako priorytet. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Mam problem z odznaczeniem tematu, nie ma wcześniejszej opcji "przestań obserwować", jest tylko "obserwuj" - nawet gdy dany temat jest już obserwowany. Da się naprawić? Dziękuję ????
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 5 grudnia 2019 15:20 przez kamilcia21Mam problem z odznaczeniem tematu, nie ma wcześniejszej opcji "przestań obserwować", jest tylko "obserwuj" - nawet gdy dany temat jest już obserwowany. Da się naprawić? Dziękuję ????
nie masz tu tej opcji?
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Kamilka, szukasz w złym miejscu. Przycisk jest na stronie głównej, ew. na liście tematów. W szczegółach tematu takiego przycisku nigdy nie było :)
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Wydaje mi się, że był, zawsze odznaczałam.
Nie mam na stronie głównej takich cudów: "działy/tematy/użytkownicy" ????

Temat "dyskusja live" jest w dziale z hokejem, czyli w dziale głównym też nie ma opcji "przestań obserwować".
To nic ważnego ale zdziwiłam się, że nie ma takiej opcji a mam wrażenie, że wcześniej była.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 2 grudnia 2019 22:09 przez greenvoice

Zbadam sprawę. Niestety, nasz główny technik coinspinner odszedł, więc jesteśmy w trakcie przekazywania wiedzy. Twój problem będzie oznaczony jako priorytet. 
Coś nowego w temacie bo w ten sposób nie da się korzystać z forum
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
ogolnie przestancie korzystac z microsoft edge dawne internet explorer wiekszosc problemow zniknie jak nie wszystkie
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Czy większość użytkowników,również ma problem z nie wyskakującymi powiadomieniami?
Np:Dotyczących reputacji.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Ja również mam z tym problem. Oprócz tego ciągle się wyświetla, że mam nieprzeczytane privy - pomimo, że już odczytałam. 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Informacja!!!

Dzisiaj około godziny 23:00 Forum zostanie wyłączone na mniej więcej 30 minut, ma to na celu usunięcie błędów jakie pojawiły się ostatnio na stronie.
 
Do góry Bottom