>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

problem z napędem i pamiecia ram

lolo081 0

lolo081

Użytkownik
Więc od początku miałem drobne problemy z napędem dvd (toshiba) zapadka przestła działać kumpel zobaczył zrobił no i właśnie chciałem podłaczyć napęd no i pojawia się problem kiedy do napędu podłączylem &#39;taśme&#39; i kabel zasilającym to podczas rozruchu systemu pojawia sie komunikat mniej wiecej tresci nastepujacej &quot;memory dual stick inter leaved&quot; no i dalsze uruchomienie sprzętu nie następuje. Kiedy odłączyłem zasilanie system normalnie sie załadował i działa. Próbowalem zmienić kabel zasilający ale to nie pomogło. Proszę o pomoc w tej sprawie i dziekuje za zainteresowanie.
 
lolo081 0

lolo081

Użytkownik
zapadka spadła czy cos w tym stylu napewno bylo to uszkodzenie mechaniczne poniewaz &#39;szufladka&#39; na plyty sie nie chciala schowac do konca mimo mojej pomocy
 
lolo081 0

lolo081

Użytkownik
mozliwe ze dvd jest powazniej zepsute zalatwie dzis inne od kumpla i bedziemy myslec dalej ja komunikat sie powtorzy
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Nie wiem jaki związek ma popsuty napęd DVD z komunikatem o pamięci RAM ? Z tego co mi wiadomo ten dual stick interleaved to jakiś tryb ustawienia pamięci w BIOSI&#39;e... Coś na zasadzie uruchomienia Dual Channel,a le pewny nie jestem... Może podczas gdy komputer został odłaczony z sieci to ustawienia BIOSU uległy zresetowania do domyślnych i przez to ten komunikat... Jeśli znasz jakiegoś lepiej obytego w kompach kumpla niż Ty to pwoiedz mu żeby zawitałdo Ciebie i pogrzebał w BIOS&#39;ie coś z ustawieniami pamięci RAM ???? Pozdrawiam...
 
majkel1990 0

majkel1990

Użytkownik
SIEMA mam ramy firmy V ramy 667 1gb i wkładam je do kompa i nie działają a umojego kolegi działają z teorii pasują do kompa jak ulał mam podobne tylko good ramy 667 2x512 próbowałem razem oddzielnie zawsze efekt ten sam czyli nie czyta wo gule odpalam kompa i widać czarny ekran
HELP ME!
 
Do góry Bottom