>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Problem z Logowaniem

pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Witam. Korzysta ktoś aktualnie z Betsafe lub Betsson? Nie wiem czy tylko ja mam problemy. Nie mogę zalogować się do konta na tych bukmacherach, od jakichś 3 godzin ciągle jest błąd podczas logowania. Dajcie znać czy tylko ja tak mam czy wy także. Z obsługa klienta teraz nie ma opcji się skontaktować...
 
Otrzymane punkty reputacji: +214
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
Witam. Korzysta ktoś aktualnie z Betsafe lub Betsson? Nie wiem czy tylko ja mam problemy. Nie mogę zalogować się do konta na tych bukmacherach, od jakichś 3 godzin ciągle jest błąd podczas logowania. Dajcie znać czy tylko ja tak mam czy wy także. Z obsługa klienta teraz nie ma opcji się skontaktować...
Siemka,

Ogólnie jest chyba jakaś awaria i maja problemy bo nawet strona nie chce się odpalić. Dodatkowo jak się loguję z telefonu pokazuje mi, że konto zablokowane. Sproboj i daj znac czy tez masz taki komunikat. Mam nadzieje ze to zwykła awaria i potem normalnie wszystko będzie śmigać.
Post automatycznie złączony:

Napisałem do nich jeszcze maila, wiec odpowiedz będzie pewnie dopiero jutro ale miejmy nadzieje ze problem z logowaniem jest spowodowany problemami technicznymi. Jakbyś coś się dowiedział albo coś się zmieniło to daj znac.
 
Ostatnia edycja:
H 430

hanii

Użytkownik
Dokładnie tak, chwilowe problemy techniczne. Wyskoczył komunikat na stronie.

Miałem również lekką schizę, nic trzeba czekać.
 
Do góry Bottom