>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Problem z Expekt

D 71

devs

Użytkownik
Próbowaliście zalogować się ostatnio na Expekta ? Wczoraj było jeszcze wszystko ok, a dziś widzę taki komunikat:



Du försöker just nu nå vår site från ett geografiskt område som är begränsat och/eller från en IP-adress som vi har blockerat. Om du har ett konto med oss är dina tillgångar säkra. Du kommer åt ditt konto igen så fort du återvänder till ett godkänt geografiskt område och/eller använder en IP-adress som inte är blockerad.
For any queries, please contact [email protected] .
Jak wchodzę przez vpn z innego kraju, to wszystko jest ok do momentu logowania. Jak się zaloguję, to wyskakuje ponownie komunikat.
 
A 0

askod7

Użytkownik
Witam. A może ma ktoś aktywny link do Expekta? może wysłali komuś mailem?
Chciałem wypłacić sobie pieniądze z tej strony przed świętami a tu taki piach..
w kaciku bukmacherskim jest juz temat, tam wrzucilem info.
Niestety w tamtym wątku problem z logowaniem nie został rozwiązany.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
napisz do nich maila na adres podany na stronie - bedziesz wiedzial czy masz zamkniete konto i wyplaca Ci kase (tak jak to bylo u mnie) czy jeszcze jakies inne rozwiazanie.
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Prawdopodobnie Expekt nie będzie już dostępny na terytorium Polski.Ta firma wraz z Beclic należy do tej samej grupy Betclic Group.Betclic,nie wiedzieć po co,wystarał się o licencję na usługi bukmacherskie w Polsce (strona jeszcze nie działa),więc oferowanie przez tak na prawdę tę samą firmę jednocześnie usługi legalnej i nielegalnej mogłoby być kłopotliwe w utrzymaniu licencji.Wczorajsze wycofanie nielegalnej strony Expecktu być może oznacza,że wkrótce Betclic ruszy.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
ale jest to o tyle smieszne, ze wczoraj przez chwile nie dzialaly obie strony ; licencje otrzymal betclic, ktory nadal oferuje dostep do &#39;nielegalnej&#39; strony a zawinal sie expekt ????
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Mi pieniadze wypłacili automatycznie bez zlecenia przelewu (dotarły dzis przed poludniem), wiec podejrzewam, ze wszystkim którzy mieli jakis balans na koncie po porstu wypłacaja na prywante konto bankowe z automatu bez pytania.
Troche tylko dziwne, ze przed chwila sie zalogowałem, a 5 minut pozniej przy probie logowania juz bylo info, ze konto zostalo zamkniete i .... ze jesli chce ponownie otworzyc to mam sie skontaktowac z Biurem Obsługi Klienta.
Dlatego w sumie nei wiem czy beda działac czy nie, bo ten ostatni komunikat troche sprzeczny.
Niemniej jednak to juz ten moment, ze nalezy stamtad uciekac z pieniedzmi i nie bawic sie w tego bukmachera.
 
P 402

plastelina

Użytkownik
Dear Customer,
Please note that we closed your account as we noticed that you were playing from a forbidden country.
Consequently, you will no longer be able to access your Expekt account.
All your pending wagers will be voided, and the wagers will be credited to your account. Please note that unused bonuses will be removed from your account. In order to be able to refund you your remaining funds, please send us a bank statement in your name, showing your IBAN, to be able to make the manual payment.
You can e-mail your documents to us at [email protected] and also note your username in the email (the size of your attachments cannot exceed 5 MB).
We take this opportunity to thank you for choosing Expekt and wish you the very best for the future.
Best Regards,
The Expekt team.

jaja, jakby nigdy nic we noticed that you were playing from a forbidden country, wielce zaskoczeni hipokryci, w dodatku zmuszają do wypłaty na konto bankowe w obliczu aktualnej sytuacji prawnej
 
koziol-42603 1

koziol-42603

Użytkownik
Witam, czy istnieje jakaś stronę expekt która nie została zablokowana przez US? Jeżeli tak to wdzięczny bym był za link ????
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom