>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Problem z bet365

Status
Zamknięty.
Z 0

zyga9

Użytkownik
Witam Specjalistów ???? .Mam do was pytanie .Założyłęm sobie konto w bet365.com i chciałbym dokonać tam wpłaty jednak nie wiem jak dokonać przelewu na ich bank jak wypełnić druczek wpłaty w banku Spółdzielczym ??.Drugie pytanie czy oni mają konta w polskim banku ?? I trzecie pytanie jak klikne w zakładke DEPOZYT to pisze że minimalna kwota do wpłaty to 150dolarów a na stronie w ich regulaminie pisze ze 10 zł i już niewiem jak jest naprawde ??
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
nie rób przelewu bo jest on międzynarodowy(brak banku w polsce), a co za tym idzie bardzo drogi. Później ewentualnie będziesz musiał wypłacać tą samą metodą-przelewem minimum 200$. Albo załóż sobie moonebookers lub neteller wtedy nie będziesz maił broblemów , bądź otwórz konto w innym buku, mającym konto w polskim banku, a w którym to już zależy od ciebie i tego co grasz
 
Z 0

zyga9

Użytkownik
Chciałbym tak :
Dobre Kursy większe niż bwin i BAH
Pieniądze wpłacić do polskiego banku z bonusem 100%
Bonus za namówienie przyjaciela
Kwota wpłaty w granicach 10 -40 zł
Rozwinięte zakłady LIVE żeby nie było tak ubogo jak w BET AT HOME ;/a podobne do bwin
wypłaty kasy w miarę szybkie
Co wybrać ??
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Jeszcze możesz spróbować na betssonie, raczej za polecenie przyjaciela tam kasy nie dają ale nie jest taki zły ten bukmacher.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Chciałbym tak :
Dobre Kursy większe niż bwin i BAH
Pieniądze wpłacić do polskiego banku z bonusem 100%
Bonus za namówienie przyjaciela
Kwota wpłaty w granicach 10 -40 zł
Rozwinięte zakłady LIVE żeby nie było tak ubogo jak w BET AT HOME ;/a podobne do bwin
wypłaty kasy w miarę szybkie
Co wybrać ??
Do listy Twoich życzeń najbardziej pasuje właśnie bet365.

Niestety jedyny minus to to, że nie mają konta w polskim banku. Ja propuję abyś dał gotówkę jakiemuś koledze a on niech Ci wpłaci przez moneybookers i bedzie szybko łatwo i przyjemnie. :jezora:
 
Z 0

zyga9

Użytkownik
Tylko że potem będą problemy z wypłatami a ja nie mam w okolicy żadnego kolegi który zajmuje sie takimi interesami ;)..a jaki buk oferuje podobne oferty zbliżone dobet365??
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Jedyny z bankiem w Polsce to chyba bwin który jednak nie odpowiada ci ze względu na niskie kursy, a ma wiele zakładów live. Jeśli z rezygnujesz z bonusa to unibet. A jak nie załóż sobie Moonebookers, innego wyjścia nie masz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom