>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

problem: wpłata przez moneybookers

H 0

hytman

Użytkownik
Witam, mam problem z wpłatą pieniędzy przez moneybookers. Problem mam w tobet oraz bet365 (w innych nie próbowałem). wszystko idzie elegancko robie przelew zatwierdzam kodem sms itd. na koniec wyskakuje mi info na stronie bet365 (na tobet tak samo) ze błąd wpłaty i pyta czy chce ponowić próbę czy anulować (bo przelew został zrobiony poprawnie). Więc klikam anuluj bo widzę na koncie swojego banku że pieniądze poszły. no i na tym koniec. Pieniądze z konta bankowego ubyły na koncie bet365 i tobet nic nie mam... może ktoś miał podobną sytuację? proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Na MB też nie ma?Jeśli nie to niepotrzebnie kliknąłeś anuluj.Ja robię przelewy z Aliora i dzieje się tak jak u Ciebie tylko po 15-20 minutach kasa pojawia się na MB.
 
H 0

hytman

Użytkownik
Na MB nie ma, kliknąłem anuluj bo tak było zalecone (jeśli poprawnie wykonałeś przelew naciśnij anuluj) poprawnie bo juz pieniądze zniknęły z mojego konta bankowego więc inaczej nie mogłem nacisnąć ????
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
kliknąłem anuluj bo tak było zalecone (jeśli poprawnie wykonałeś przelew naciśnij anuluj)
bank przelał a MB odrzuciło bo kliknąłeś anuluj.Po zrobieniu przelewu wchodzę w moje konto i czekam,po 15 odświeżam i kasa jest.Podejrzewam że jak bank się zorientuje że przelew jest odrzucony to zaksięguje Ci kasę z powrotem.
 
H 0

hytman

Użytkownik
Poczekałem trochę czasu ale pieniędzy jak nie było tak nie ma. Rozmawiałem z Tobetem, poprosili, abym wysłał potwierdzenie dokonania przelewu, żeby mogli rozpocząć proces szukania pieniędzy... Czy któryś z was drogich forumowiczów wie jak uzyskać takie potwierdzenie z moneybokers? tam mam tylko historie transakcji, ale jak zrobić potwierdzenie?
Zagadka na weekend ????
 
Do góry Bottom