>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

problem gg

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Mam takie pytanie czy ktos miał podobna sytuacje.Bo dzis zwanczam sobie gg i awsze samo mi wcjodzi odrazu do logowania.oki loguje sie niby i chce byc dostepny a tu lipa pisze złe hasło jak chce zeby mi hasło wysłało to pisze ze teraz nie moze.A hasło jest dobre bo sciagnalem program do haseł na swoim kompie.gg mam otworzone wszystko widze tylko niemoge sie zrobic dostepny bo pisze ze mam potem złe hasło jak by ktos byl uprzejmy pomóc byl bym wdzieczny...jeszcze takie dziwne bo mojej siostrze działa gg tylko ze ma swoje konto poprostu...ehhh

poZDro
 
K 0

kofin

Użytkownik
Reset kompa, jak nie pomoże to reinstall gg a jak nie to zostaje już tylko format ????

Ew poskanuj kompa, może masz jakieś spyware albo wirusa.
 
W 2

wislak

Forum VIP
ja od dluzszego czasu mam tak ze jak wlaczam gadu wpisuje haslo to wlacza sie i wylacza od razu jak klikam
i jeszcze raz musze to dopiero wchodzi :/ bezsensu to jest
nie wiecie czemu?
 
mitro 0

mitro

Użytkownik
To nie możecie przejść na coś porządniejszego? Jest cała masa aplikacji obsługujących protokół gg. Są to aplikacje przewyższające funkcjonalnością, bezpieczeństwem zwykłe, kiczowate gg. Zawsze też można zaopatrzyć się w kadukadu, ekg czy też psi na linuks.
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Mam podobny problem nie moge wejsc na gg, pisalem do supportu i powiedzieli ze podalem nieprawidloweg maila :/ normalnie cos mi sie z gg spieprzylo, wpisalem juz chyba z milion hasel i nic ? :/
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
To nie możecie przejść na coś porządniejszego? Jest cała masa aplikacji obsługujących protokół gg. Są to aplikacje przewyższające funkcjonalnością, bezpieczeństwem zwykłe, kiczowate gg. Zawsze też można zaopatrzyć się w kadukadu, ekg czy też psi na linuks.
Dokladnie, ja kilka dni temu zrezygnowalem z gadulca i korzystam z tlena :spokodfhgfh:
 
adrien-fly 0

adrien-fly

Użytkownik
Też tak miałem, że wpisywałem dobre hasło a wyskakiwał komunikat, że podane hasło jest nieprawidłowe. Aby pozbyć się tego problemu, należy usunąć swój profil i założyć go jeszcze raz. A jeśli to nie pomoże to odinstalować gg i zainstalować jeszcze raz.
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Niestety to nic nie dało... , narazie czekam na odpowiedź od supportu - odpisują od pon do pt :/ więc lipa ???? 5 lat miałem tamten nr, a oni mi piszą że dane sie nie zgadzają ! hah ???? śmiech na sali ;)
 
Do góry Bottom