>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pro Evo 6

damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Witam
Widze ze wszyscy graja tutaj w fife i jestem ciekaw czy ktośbyłby chętny zagrać w Pro Evo 6? Jakby było więcej osób można by stworzyć turniej podobny do tego co tworzy sawas :spokodfhgfh:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ja b. chetnie jesli chodzi ci o pro evolution soocer 6.
bo fifa to szajs w porownaniu z PES6
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
No to bracia!! ????
To zglaszajcie sie jesli jescze troche ludzi bedzie to postaram sie zrobic jakas lige albo turniej :spokodfhgfh: Chociaz zeby z 10 osob bylo (narazie 3 )
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
PES 6 to miód w porównaniu z jakimiś Fifami.Chętnie bym pograł bo czuje się silny ale niestetyyy...
 
misiek0210 0

misiek0210

Użytkownik
no Panowie ja tez bym z checia z kims zagral online lecz niestety mam pirata, PES wymiata, moje pierwsze spotkanie z PESem było jakos 9lat(dokladnie nie pamietam) temu to jeszcze na Play Station tzw. ISS. pamietam ze na poczatku mi sie nie podobalo bo nie umialem w to grac, ciezko sie kontrolowało i brakowalo jakiegos schematu(wszystko spontan) z czasem przyswoilem sobie kontrole i z meczu na mecz coraz to ładniejsze, składne akcje robilem i własnie przez to pokochalem ta gre. w PESa6 gram juz ponad rok, w 2006 bylem na 1semestrze na studiach i własciwie w te studia królował PES6, wracalo sie z uczelni na stancje i jechana w Pesa z kumplami, studia zawalilem(hehe) ale nie zaluje bo byla niezla jazda, od pazdziernika znowu jestem na studiach ale teraz w innym miescie i brakuje juz kolegów bo mieszkam u dziewczyny wiec biore pada i kariere trzaskam chyba juz 15sezon i jeszcze mi sie nie nudzi, w przyszlosci jak sprawie sobie lepszego kompa to trzeba sie bedzie zaopatrzyc w Pesa2008&lt;--gralem na PS2 i jest niezle jak kazda czesc PESa, pozdrawiam
PES RULEZZZZZ!!!!!!!!!!!!
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
Jestem kolejny chętny, naturalnie z oryginałem ???? PES6 jest kapitalny, ale PES 2008 idzie w kierunku słabej Fify... Takie moje zdanie i Ameryki na pewno nie odkryłem ????
Pozdrawiam i czekam na jakieś spary ????
EDIT:
KUr*a... dwa razy mi sie wysłało... chciałem edytować i coś złe nacisnałem.. sryyy do kasacji
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
Jestem kolejny chętny, naturalnie z oryginałem ???? PES6 jest kapitalny, ale PES 2008 idzie w kierunku słabej Fify... Takie moje zdanie i Ameryki na pewno nie odkryłem ????
Pozdrawiam i czekam na jakieś spary albo turnieje ????
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Też mam oryginał i mogę grać.
Zgadzam się z przedmówcą,że najnowszy PES przypomina fife i dla mnie 6 jest nieśmiertelna :-D
 
A 21

adrianziomek18

Użytkownik
ja chetytny do gry
ja chętnie zagram wpes6 mam neta 512 detale gry najwyższe tylko powedzcie jak właczyc pesa sieciowo piszcie na gg 927869
 
Do góry Bottom