>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prośba o wytłumaczenie

Status
Zamknięty.
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
kowalikowo 6

kowalikowo

Użytkownik
Withdraws. To są zawodnicy, którzy dostali zaproszenia na ten turniej, ale z nich zrezygnowali (kontuzje, inny wybór turnieju, itp.)
Alternates. To są zawodnicy, którzy czekają na kogoś, kto wypadnie z drabinki kwalifikacyjnej. Oni dostali zaproszenie i zgodzili się - są na liście oczekującej.

Organizatorzy turnieju decydują o doborze zawodników.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Jesteś pewien, że rozumiesz znaczenie słowa withdrawals ???? ? Lepiej jednak upewnij się.
Nie wiem szczerze mówiąc o jakie zaproszenia chodzi koledze powyżej. Zawodnicy zgłaszają się do turnieju i kwalifikują się według rankingu - alternates to ci, którzy zgłosili się do turnieju, ale są za daleko w rankingu i oczekują na tych słynnych &quot;withdrawals&quot;, czyli czekają aż ktoś się wycofa.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
No withdrawals to są wycofania. Ja to zrozumiałem, że ktoś się zapisuje i nie wiem, nie ma samolotu, ma kontuzję albo urodziny babci i się wycofuje.
Natomiast przez moment myślałem, że w withdrawals mogą się znajdować osoby wstępnie wycofane lub takie, które swojej obecności nie potwierdzili jeszcze.
Ciekawi mnie też dobór, czyli priorytetowość doboru z alternates do drabinki głównej/kwalifikacyjnej, ale o tym chyba decyduje głównie organizator a później ranking. Generalnie dzięki za odp. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom