>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prośba o wytłumaczenie

F 0

furious

Użytkownik
Witam,

Od kilku dni nie daje mi spać jedna rzecz. Szukalem juz kila razy odpowiedzi na moje pytanie i nie znalazłem. Jak to jest z tym Betfair. Skoro nie ma tam limitów na giełdzie i kursy sa porównywalne do tych u innych bukmacherów to czemu ludzie nie obstawiaja glownie tam u jednego buka, a np na bet365 ktore zaraz jest limitowane. No chyba ze gra na Betfiar z jakiegos powodu sie nie oplaca i ja o tym nie wiem. Z góry dzieki za odpowiedz
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
bo to jest giełda i tam zakładasz się z innymi graczami, a nie z bukmacherem.
Bukmacher (a zwłaszcza przywołany przez ciebie bet365) ma bodaj najszerszą paletę zakładów i rynków na wszystkie możliwe sporty. Na giełdzie raczej ciężko spotkać innego gracza, który się z tobą założy np o jakieś handi w piłkę ręczną w drugiej lidze duńskiej ;)
Na giełdzie gruba kasa jest na najbardziej popularnych rynkach typu premierleague, champions league, szlemy w tenisa itp. U buka bez większych problemów znajdziesz zakład czy rynek który cię interesuje, na giełdzie może być z tym duży problem.
 
F 0

furious

Użytkownik
Dzieki wielkie za odpowiedz ???? Czyli rozumiem ze jesli na mecz u buka kurs wynosi 1,5 i na gieldzie rowniez to wygrana bedzie wynosic w dlugim terminie tyle samo? Bo czytalem ze na betfiar trzeba placic 5% od wygranych. Czyli teoretycznie powinnismy byc w plecy grajac ten sam kurs na betfair. Nie sledzilem jeszcze za bardzo kursów tu i tu, wiec moze na gieldzie jest minimalnie wiekszy kurs w porownaniu do bukmacherow. Bylbym wdzieczny za odpowiedz.
 
Do góry Bottom