>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Prośba o pomoc

marasking 63

marasking

Użytkownik
Witam, mam trochę nietypowy problem - chce zagrać z gościem w pokera i delikatnie mówiąc chce zamontować kamerkę nad jego miejscem, tak żeby widzieć karty. Mam do Was pytanie- czy są kamerki co wysyłają obraz z odległości ok 2metrow w rozdzielczość HD , tak, żeby wyraźnie widzieć karty?? Opinie o oszustwie, złodziejstwie zostawcie sobie, albo swoim babciom, interesują mnie tylko rzeczowe odpowiedzi
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Aż mi się przypomniał odcinek Kiepskich jak Ferdek grał z Edziem w karty i ustawił za nim kamerę żeby się wyświetlały jego karty w telewizorze???? Ale nie pamiętam jak się nazywał,ktoś pomoże?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Nie lepszy program który by video z rzutów monitora robił i byś widział jakie karty ma przeciwnik. Oczywiście program musiałby tak działać aby gracz co go ogrywasz się nie zorientował i firewall go nie blokował.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
To zrob tak, zaangazuj jakas fajna laske, przywdziej ja w seksowne ciuszki, zapros na zakrapiana alkoholem partyjke pokera z twoim kolega (albo wrogiem - bo tak perfidnie kolegow ogrywac to wstyd :p ) powiedz jej, zeby zaczela kibicowac twojemu przeciwnikowi i stanela za nim i udawala, ze woli by on wygral niz ty (tak jak to robia cizie w kasynie), daj jej te specjalne okularki z wbudowana kamerka (http://www.youtube.com/watch?v=GBToe2WIhHA), i powiedz jej zeby sie lampila co twoj przeciwnik ma ale bardziej na zasadzie &quot;glupiej blondyny&quot; ktora nie ma zielonego pojecia w co gracie ale ktorej podoba sie, ze potraficie grac w karty :p.
Taki sposob jest lepszy bo statyczna kamerka gowno zobaczysz, a jak masz inteligentna dziunie to zapewne w sytuacjach gdy twoj kumpel bedzie sie dobrze kryl ona cos na to poradzi ????
Oczywiscie to taki zart, oszukiwanie jest bleeee... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam, mam trochę nietypowy problem - chce zagrać z gościem w pokera i delikatnie mówiąc chce zamontować kamerkę nad jego miejscem, tak żeby widzieć karty. Mam do Was pytanie- czy są kamerki co wysyłają obraz z odległości ok 2metrow w rozdzielczość HD , tak, żeby wyraźnie widzieć karty?? Opinie o oszustwie, złodziejstwie zostawcie sobie, albo swoim babciom, interesują mnie tylko rzeczowe odpowiedzi
W jakiego pokera macie zamiar grać że kamera z góry będzie mogła zobaczyć karty przeciwnika?. Polecał bym zamontowanie kamery w stole bo z góry raczej ciężko będzie zobaczyć no chyba że zagracie w otwarte karty z zamkniętymi oczami. ;) W stole zamontuj kamere albo kup stół pokerowy z wbudowana kamera.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Zagramy w Texas Hold&#39;em. Kamere umieszcze nad nim z boku, że będzie miała wgląd na jego karty jak je będzie trzymał przed sobą. Sprawdzałem kamerke HD , z 1,5-2 metrów widać to co trzeba ????
 
J 10

jkoww

Użytkownik
Zagramy w Texas Hold&#39;em. Kamere umieszcze nad nim z boku, że będzie miała wgląd na jego karty jak je będzie trzymał przed sobą. Sprawdzałem kamerke HD , z 1,5-2 metrów widać to co trzeba ????
Zazwyczaj karty leżą na stolę a nie trzyma się przed sobą ale każdy gra jak lubi.
 
dejf 98

dejf

Użytkownik
Witam, mam trochę nietypowy problem - chce zagrać z gościem w pokera i delikatnie mówiąc chce zamontować kamerkę nad jego miejscem, tak żeby widzieć karty. Mam do Was pytanie- czy są kamerki co wysyłają obraz z odległości ok 2metrow w rozdzielczość HD , tak, żeby wyraźnie widzieć karty?? Opinie o oszustwie, złodziejstwie zostawcie sobie, albo swoim babciom, interesują mnie tylko rzeczowe odpowiedzi

teraz trafiłem na ten temat, ale żenada hah ????

po 1. żenada po tym co można przeczytać powyżej, a po 2.. aki idiota podczas gry trzyma karty przed sobą? to nie jest makao czy piotruś ;)
 
Do góry Bottom