>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prośba o pomoc.

G 7

gacek810

Użytkownik
Słuchajcie robiłem wpłatę do buka poprzez bank i trzy razy źle wpisałem kod jednorazowy i zablokowali mi możliwość robienia przelewów. Zadzwoniłem do placówki i babka mi na to powiedziała aby udał sie do dowolnego oddziału ich banku i będę miał to odblokowane. Powiem szczerze że się boję że mnie namierzą, ze robiłem kilka razy wpłatę dla buka internetowego. Mam się czego obawiać czy moge mieć spokojną głowę w tym wypadku? Prosze o poradę. Z góry dzięki.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kup bilet last minute i wyjedź z kraju. CBŚ już Cię namierzyło. Więc masz wybór, albo Sybir, albo 2 lata w więzieniu za grę u internetowego bukmachera.
A tak na poważnie to przeczytaj ze 3 razy to co napisałeś, a jak jeszcze nie dotarło do Ciebie to kolejne trzy i tak do skutku. Wtedy sam sobie odpowiesz na zadane pytanie.
Pytanie z cyklu: &quot;Przeszedłem na czerwonym świetle choć nikogo nie było w pobliżu, czy mam opuścić kraj, co mi grozi?&quot;
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zastosuj się do tego co Ci babka powiedziała i tyle. Ich ***** obchodzą gdzie te grosze wysyłałeś. Ich interesuje tylko to, że 3 razy podałeś źle kod i chcesz odblokować możliwość wysłania przelewu. Srasz w portki choć chyba nie ma żadnego udokumentowanego przypadku by kogoś posądzili za obstawianie meczy w internecie.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Słuchajcie robiłem wpłatę do buka poprzez bank i trzy razy źle wpisałem kod jednorazowy i zablokowali mi możliwość robienia przelewów. Zadzwoniłem do placówki i babka mi na to powiedziała aby udał sie do dowolnego oddziału ich banku i będę miał to odblokowane. Powiem szczerze że się boję że mnie namierzą, ze robiłem kilka razy wpłatę dla buka internetowego. Mam się czego obawiać czy moge mieć spokojną głowę w tym wypadku? Prosze o poradę. Z góry dzięki.
Standardowa procedura w każdym banku. Śmiało idź w 5 min będziesz miał odblokowane, nikogo nie obchodzi gdzie przelewasz kase a tym bardziej jeżeli wpłacasz przez p24. Co to kogo obchodzi gdzie i po co komuś przelewasz kase ?
Srasz w portki choć chyba nie ma żadnego udokumentowanego przypadku by kogoś posądzili za obstawianie meczy w internecie.
Dokładnie ???? , jeden z drugim puści plotkę, trzeci coś doda, czwarty przekręci i afera na całego
 
Do góry Bottom